Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Ερωτηση εγκυου που δεν ειναι μελος


Recommended Posts

Καλησπερα σας !

 

Η εγκυος μας ειναι 10+4.Σημερα ειδε μια πολυ μικρη υγρασια στο εσωρουχο της (ενα πολυ μικρο στρογγυλο σημειο ).Δεν εχει τιποτα αλλο ανησυχητικο ροζ κλπ .Να σας πω πως χθες μου ειπε πως εκανε δουλειες αλλαξε σεντονια,ξεσκονισε 2 δωματια .Τι λετε εσεις κοριτσια;


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ElektraGr είπε:

Καλησπερα σας !

 

Η εγκυος μας ειναι 10+4.Σημερα ειδε μια πολυ μικρη υγρασια στο εσωρουχο της (ενα πολυ μικρο στρογγυλο σημειο ).Δεν εχει τιποτα αλλο ανησυχητικο ροζ κλπ .Να σας πω πως χθες μου ειπε πως εκανε δουλειες αλλαξε σεντονια,ξεσκονισε 2 δωματια .Τι λετε εσεις κοριτσια;

Κανείς δεν ξέρει τι μπορεί να είναι κορίτσι μου ισως απο την πίεση έχασε υγρό ίσως ουρά ισως ομως είναι και κάτι άλλο καλυτερα να επικοινωνησει με τον γιατρό της όμως


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , ElektraGr είπε:

Καλησπερα σας !

 

Η εγκυος μας ειναι 10+4.Σημερα ειδε μια πολυ μικρη υγρασια στο εσωρουχο της (ενα πολυ μικρο στρογγυλο σημειο ).Δεν εχει τιποτα αλλο ανησυχητικο ροζ κλπ .Να σας πω πως χθες μου ειπε πως εκανε δουλειες αλλαξε σεντονια,ξεσκονισε 2 δωματια .Τι λετε εσεις κοριτσια;

Κορίτσι μου μπορεί να είναι απλά υγρά..εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης κ ειδικά από τον 3ο μήνα έχω αυξημένα κολπικά υγρά..είναι η τελείως υγρά ή λίγο λευκά κ άοσμα τελείως..όπως είναι τις μέρες κοντά στην ωορρηξία.. συνήθως κ εγώ παρατηρώ πως όταν κουράζομαι περισσότερο βγαζω λίγο παραπανω..τα οποία είναι τελείως φυσιολογικά κατά την εγκυμοσύνη ομως..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ElektraGr είπε:

Καλησπερα σας !

 

Η εγκυος μας ειναι 10+4.Σημερα ειδε μια πολυ μικρη υγρασια στο εσωρουχο της (ενα πολυ μικρο στρογγυλο σημειο ).Δεν εχει τιποτα αλλο ανησυχητικο ροζ κλπ .Να σας πω πως χθες μου ειπε πως εκανε δουλειες αλλαξε σεντονια,ξεσκονισε 2 δωματια .Τι λετε εσεις κοριτσια;

Ε υγρα θα ειvαι τοσο vωρις δεv υπαρχει τιποτα αλλο vα χασει.

οπως ειπε κ η αλλη κοπελα αv ειvαι αοσμα κ ειvαι μικρη ποσοτητα δεv υπαρχει λογος vα αvχωvετε .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ElektraGr είπε:

Καλησπερα σας !

 

Η εγκυος μας ειναι 10+4.Σημερα ειδε μια πολυ μικρη υγρασια στο εσωρουχο της (ενα πολυ μικρο στρογγυλο σημειο ).Δεν εχει τιποτα αλλο ανησυχητικο ροζ κλπ .Να σας πω πως χθες μου ειπε πως εκανε δουλειες αλλαξε σεντονια,ξεσκονισε 2 δωματια .Τι λετε εσεις κοριτσια;

Εγώ οπου να ναι γεννάω και θυμάμαι από την αρχή έχω έτσι στάμπες υγρά και δεν είναι τίποτα λέω και αποκόλληση έπαθα στις αρχές απλα πιστεύω πως είναι το φυσιολογικό της εγκυμοσύνης χωρίς να θέλω να το παίξω γιατρός η γνώμη μου είναι αυτή απλά και έχω είχα και έχω πολλά υγρά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια θα παει αυριο στο γιατρο της που εχει ουτως η αλλως ραντεβου ..Να τα δει τα εμβρυακια της να ηρεμησει !

Γενικοτερα επειδη ειναι η πρωτη της εχει μεγαλο αγχος !Δε ξερει τι γινεται ,αγωνια...τα ραντεβου ειναι καθε δυο βδομαδες κ φαινονται μακρινα πολυ


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...