Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Έντονες ζαλαδες


Recommended Posts

Γεια σας .

Εδώ και εβδομαδες έχω έντονες ζαλαδες τόσο πολύ που νιώθω ότι θα πέσω κάτω. Δεν μπορώ να κάτω τίποτα και ηρεμώ μόνο όταν με χτυπάει αέρας , δεν κάνω καμιά διαιτα.. 

 

Δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό κ δεν σηκώνει δικαιολογία αυτό.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Γεωργιαjo είπε:

Γεια σας .

Εδώ και εβδομαδες έχω έντονες ζαλαδες τόσο πολύ που νιώθω ότι θα πέσω κάτω. Δεν μπορώ να κάτω τίποτα και ηρεμώ μόνο όταν με χτυπάει αέρας , δεν κάνω καμιά διαιτα.. 

 

Δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό κ δεν σηκώνει δικαιολογία αυτό.

 

Καλησπέρα. Πρέπει να πάς σε γιατρό ότι και να σου πούμε εμείς εδώ δε θα σε βοηθήσει στο λέω με καλή πρόθεση. Οι ζαλάδες μπορεί να είναι από χίλια δύο πράγματα. Άλλοι έχουν ζαλάδες λόγω ζαχαρου,πιεσης,θυρεοειδή,αιματοκρίτη,καποιας αναιμίας,εγκυμοσύνης. Αν δε πας σε γιατρό να σε κοιτάξει δε μπορείς να ξέρεις και επειδή είναι θεμα υγείας καλό είναι να πάς άμεσα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Καλησπέρα. Πρέπει να πάς σε γιατρό ότι και να σου πούμε εμείς εδώ δε θα σε βοηθήσει στο λέω με καλή πρόθεση. Οι ζαλάδες μπορεί να είναι από χίλια δύο πράγματα. Άλλοι έχουν ζαλάδες λόγω ζαχαρου,πιεσης,θυρεοειδή,αιματοκρίτη,καποιας αναιμίας,εγκυμοσύνης. Αν δε πας σε γιατρό να σε κοιτάξει δε μπορείς να ξέρεις και επειδή είναι θεμα υγείας καλό είναι να πάς άμεσα.

Ναι θα κλείσω ένα ραντεβού μέσα στην εβδομάδα . Είμαι κάπως φοβητσιαρα με τους γιατρούς πλέον γτ είχα περάσει κάτι σοβαρό και ενώ τους αγαπώ δεν θέλω να τους βλέπω... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γεωργιαjo είπε:

Ναι θα κλείσω ένα ραντεβού μέσα στην εβδομάδα . Είμαι κάπως φοβητσιαρα με τους γιατρούς πλέον γτ είχα περάσει κάτι σοβαρό και ενώ τους αγαπώ δεν θέλω να τους βλέπω... 

Το καταλαβαίνω να φοβάσαι. Κι εγώ έχω περάσει πολλα με την υγεία μου και δεν είναι το καλύτερο μου αλλά η υγεία πάνω από τον φοβο. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να νιώσεις σύντομα καλύτερα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Το καταλαβαίνω να φοβάσαι. Κι εγώ έχω περάσει πολλα με την υγεία μου και δεν είναι το καλύτερο μου αλλά η υγεία πάνω από τον φοβο. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να νιώσεις σύντομα καλύτερα

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...