Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτωματα εγκυμοσυνης ή περιόδου


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!! Θα θελα και γω να μοιραστω μαζι σας τις δικες μου απορίες. Εχω κύκλο σταθερό 29 μερών και τελευταία περίοδο 3-7/5. Επαφή όλες τις μέρες της ωορρηξίας. Αναμένω νέα περιοδο 1/6..πονά.αρκετα το στηθος μου, δε μπορω να το αγγιξω, εχω πονους περιοδου, υγρα και αρκετη υπνηλία και κουραση... 

Όλα μοιαζουν με συμπτώματα περιόδου και εηκυμοσυνης..μπερεδευτηκα λίγο..

Just now, Arkoudaki80 είπε:

Κοριτσια γεια σας!! Θα θελα και γω να μοιραστω μαζι σας τις δικες μου απορίες. Εχω κύκλο σταθερό 29 μερών και τελευταία περίοδο 3-7/5. Επαφή όλες τις μέρες της ωορρηξίας. Αναμένω νέα περιοδο 1/6..πονά.αρκετα το στηθος μου, δε μπορω να το αγγιξω, εχω πονους περιοδου, υγρα και αρκετη υπνηλία και κουραση... 

Όλα μοιαζουν με συμπτώματα περιόδου και εηκυμοσυνης..μπερεδευτηκα λίγο..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Arkoudaki80 είπε:

Κοριτσια γεια σας!! Θα θελα και γω να μοιραστω μαζι σας τις δικες μου απορίες. Εχω κύκλο σταθερό 29 μερών και τελευταία περίοδο 3-7/5. Επαφή όλες τις μέρες της ωορρηξίας. Αναμένω νέα περιοδο 1/6..πονά.αρκετα το στηθος μου, δε μπορω να το αγγιξω, εχω πονους περιοδου, υγρα και αρκετη υπνηλία και κουραση... 

Όλα μοιαζουν με συμπτώματα περιόδου και εηκυμοσυνης..μπερεδευτηκα λίγο..

 

Καλησπέρα Αρκουδάκι!!

Όπως είπες κ μόνη δυστυχώς τα συμπτώματα είναι πανομοιότυπα βοποτε δύσκολο να σου πούμε κάτι όσο κ να θέλουμε να σε ενθαρρύνουμε..

Όταν λες "όλες τις γόνιμες ημέρες" ποιες εννοείς? Το λέω γτ γενικά γόνιμες μπορεί να είναι από την ημέρα που τελειώνει η περίοδος 6η-7η δλδ του κύκλου μέχρι κ την 20η εύκολα..δε κάνουμε πάντα ίδια μέρα ωορρηξίας ή μόνο στη μέση του κύκλου που επικρατεί ..αυτά τα λέω έτσι σαν εγκυκλοπαιδικη γνώση.

Πάντως αν όντως πιάσατε αρκετές από τις γόνιμες εννοείται έχεις πολλές πιθανότητες εγκυμοσύνης κ στο εύχομαι ολόψυχα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...τελ περιοδος 3 μαη...περιμενω σημερα αυριο..Επαφες στις γονιμες

.Σημερα το μεσημερι ροζ υγρα στη σερβιετα κ λιγο στο χαρτι...μετα τπτ...

Ποση ωρα ...υποτιθεται κανει να "κατεβει" η περιοδος...κι αλλες φορες εχει τυχει λιγα ροζ κ μετα φρουυυυυ....αλλα οχι τοσες ωρες αναμονη...δλδ απ τις 12 το μεσημερι μεχρι τωρα θα πρεπε να εχω ροη κανονικη πια..ειμαι στα...43.....

 


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...