Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Μακάρι μακάρι μακάρι αγαπημενη μου .Ο θεούλης να βάλει το χέρι του...!!!!

Αχ αυτή η αγωνία την Τρίτη...Μέχρι τις 5μιση θα σκάσουμε!!!

Αχ άσε..ατιμος χρόνος, κολλάει και δε περνάει με τίποτα! Δε μου λες φίλη μου, που θα πας για υπέρηχο? Στην Αθήνα, στον πρώτο που πήγες?


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Xaxaxaxa Τουαλετα πας? Ξεφορτωνεις το εμπόρευμα? Χάχα 

Εγώ 4 Τουτουνακι. Είμαστε έτοιμες για καλλιστεία... 

Χαχαχαχαχχαχ!!! Να δεις που μετα θα τα πάρουμε όλα μαζεμένα!!!

Just now, Νινι2019 είπε:

Όχι σκέψου το αμνιακό υγρό είναι σχεδον νομίζω 1 κιλο άρα βγαλτο χαχαχαχαχ.. Εγώ δεν αγχώνομαι για τ κιλά ακόμα.. Απλά όταν μ μπει στο μυαλό κάτι αν φάω ρε κορίτσια δνε μπορώ να μην το φάω λυσσαω χαχαχα. Θέλω να αρχίσει να φαίνεται η κοιλιά μου για την ώρα έχει στρογγυλεψει κάτω η μητρα την βλέπω πιο φουσκωμένη χεχε

Κι εγώ αν μου μπει κατι στο μυαλο θα φάω...αλλά πολύ λίγο, ίσα να ξεγελάσω την όρεξη μου!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την τυρόπιτα πραγματικά με σκοτώνει ... είμαι σε διατροφή χωρίς γλουτένη 3 μήνες τώρα και βλέπω τυρόπιτα και κλαίω .... μου είπε η αιματολόγος ένα μήνα υπομονή ακόμη ... θα έχω κόψει και κορτιζόνη μέχρι τότε ... αφού και η ίδια μου λέει «ένα μήνα ακόμη και θα σε αφήσω ήσυχη ... να φας και τυρόπιτα αν θέλεις !». Να ήξερες τι μου λες τώρα πηγα να της πω αλλά κρατήθηκα ... υπομονή λοιπόν και ας τις τρώτε κάθε μέρα εσείς και λιγουρεύομαι... και να δείτε που μόλις τη φάω τελικά θα μου κάτσει σαν τούβλο και δε θα ξανά θέλω μετά :) :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Κανένα θέμα δε δημιούργησες κορίτσι μου! Όπως κατάλαβες, ο καθένας μας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την ελληνική πραγματικότητα.. ενιγουέι!

Αχ αυτό το αστείο με την τυρόπιτα πρέπει να σταματήσει! Οπότε διαβάζω τη λέξη αυτή παθαίνω σιελόρροια! Χαχαχα

(Μεταξύ μας,ούτε εγώ..)

Μια χαρά είσαι! Έτσι, να μη λιγουρευεσαι τίποτα! Εγώ λιγούρα στη λιγούρα, εκεί που ζυγιζόμουν τόσες μέρες και ήμουν μισό κιλό πάνω, μισό κάτω, σήμερα ξύπνησα 2 κιλά βαρύτερη! Είναι δυνατόν σε μια μέρα? Μπα, θα την πετάξω..

Εγώ πάντως παρήγγειλα τυρόπιτα μόλις . Δεν άντεξα!

  • Χαχα 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Αναγούλες εμετοι υπνηλία όταν υπάρχουν και ειδικά από την 8η και μετά είναι στο πικ τους είναι η χοριακη στα ύψη μέχρι την 12η εβδομάδα όπου σταθεροππιιειται και γιαυτόενε ότι εκεί κάπου αρχίζουν να υποχωρούν και τα συμπτώματα λίγο λίγο.. Οπότε ναι θεωρώ καλό σημάδι τα συμοτ. Ατα αυτά... 

Βρε κοριτσι

 

Just now, Katzei1982 είπε:

@Τουτουνι τι γίνεται ρε Τουτουνακι μου με αυτή την τυρόπιτα εμείς τίποτα? Δωστου να καταλάβει νατασσου μου... :)

Άστα τίποτα εμείς!!! Χαχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχαχαχχαχ!!! Να δεις που μετα θα τα πάρουμε όλα μαζεμένα!!!

Κι εγώ αν μου μπει κατι στο μυαλο θα φάω...αλλά πολύ λίγο, ίσα να ξεγελάσω την όρεξη μου!!

Άπαπα δεν ξέρω κατα πόσο θα πεινάμε αλλά να σε σου πω την αλήθεια προσέχω πολύ. 1.63 κορμαρα δεν είναι και εύκολο να συντηρηθεί... Χαχχα κλαιωωωωω.. Ευτυχώς είμαι 53 κιλακια 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Αυτό με την τυρόπιτα πραγματικά με σκοτώνει ... είμαι σε διατροφή χωρίς γλουτένη 3 μήνες τώρα και βλέπω τυρόπιτα και κλαίω .... μου είπε η αιματολόγος ένα μήνα υπομονή ακόμη ... θα έχω κόψει και κορτιζόνη μέχρι τότε ... αφού και η ίδια μου λέει «ένα μήνα ακόμη και θα σε αφήσω ήσυχη ... να φας και τυρόπιτα αν θέλεις !». Να ήξερες τι μου λες τώρα πηγα να της πω αλλά κρατήθηκα ... υπομονή λοιπόν και ας τις τρώτε κάθε μέρα εσείς και λιγουρεύομαι... και να δείτε που μόλις τη φάω τελικά θα μου κάτσει σαν τούβλο και δε θα ξανά θέλω μετά :) :) 

Δεν σε αφήνει Ε? Ποια Αιματολογο έχεις? Και εμένα εννοείται δεν με αφήνουν τπτ από αυτά αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να κρατηθώ..Όσο περνάνε οι μέρες τρελαίνομαι!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Αυτό με την τυρόπιτα πραγματικά με σκοτώνει ... είμαι σε διατροφή χωρίς γλουτένη 3 μήνες τώρα και βλέπω τυρόπιτα και κλαίω .... μου είπε η αιματολόγος ένα μήνα υπομονή ακόμη ... θα έχω κόψει και κορτιζόνη μέχρι τότε ... αφού και η ίδια μου λέει «ένα μήνα ακόμη και θα σε αφήσω ήσυχη ... να φας και τυρόπιτα αν θέλεις !». Να ήξερες τι μου λες τώρα πηγα να της πω αλλά κρατήθηκα ... υπομονή λοιπόν και ας τις τρώτε κάθε μέρα εσείς και λιγουρεύομαι... και να δείτε που μόλις τη φάω τελικά θα μου κάτσει σαν τούβλο και δε θα ξανά θέλω μετά :) :) 

Δύσκολο πράγμα η διατροφή! Μπράβο σου που τα καταφέρνεις!! Υπομονή, λίγες μέρες ακόμη!


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μακάρι μακάρι μακάρι αγαπημενη μου .Ο θεούλης να βάλει το χέρι του...!!!!

Αχ αυτή η αγωνία την Τρίτη...Μέχρι τις 5μιση θα σκάσουμε!!!

Καλε εγω δεν αγχωνομαι. Ξέρω ότι όλα θα ναι όπως πρέπει. Θα το δεις και θα πεις τσάμπα τόση στεναχώρια που πέρασα... 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Άπαπα δεν ξέρω κατα πόσο θα πεινάμε αλλά να σε σου πω την αλήθεια προσέχω πολύ. 1.63 κορμαρα δεν είναι και εύκολο να συντηρηθεί... Χαχχα κλαιωωωωω.. Ευτυχώς είμαι 53 κιλακια 

Εγώ είμαι 1.60 54 κιλά!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Μάλλον κάτι παίζει με την χοριακη μου και δεν έχω αναγούλες κλπ  τοτες!

Μην ακούω χαζομάρες, ο κάθε οργανισμός διαχειρίζεται την ορμονική αλλαγή διαφορετικά!! Άλλες δε μπορούν να σηκώσουν κεφάλι κι άλλες δε παίρνουν χαμπάρι. 

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Αχ άσε..ατιμος χρόνος, κολλάει και δε περνάει με τίποτα! Δε μου λες φίλη μου, που θα πας για υπέρηχο? Στην Αθήνα, στον πρώτο που πήγες?

Ναι στον γιατρουλη μου που τον εμπιστεύομαι...Όχι σε αυτόν που μου είπε τα κακα πράγματα...Και σκέφτομαι κ το ταξίδι ρε γμτ..Αλλά εντάξει θα πάω ξαπλωτή κ λαου  λαού.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Μάλλον κάτι παίζει με την χοριακη μου και δεν έχω αναγούλες κλπ  τοτες!

Μην ανησυχείς αυτό ήθελα να πω κι εγώ ! Ούτε εγώ έχω αναγουλες, ιδιαίτερα πονακια, κτλ!!! Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ είμαι 1.60 54 κιλά!

Αααα πρώτο μπόι και συ. Φαντάζομαι στην παρέλαση πίσω πισω.. Μια απ τα ίδια και γω φιλεναδιτσα μου... Δεν πειράζει έχουμε μεγάλη καρδιά ❤️

  • Χαχα 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...