Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Efinikolaou said:

Τα πτερύγια μόνο σου έκαναν εντύπωση Ε?χαχαχα !!!

Τι ζούμε παναγιά μου στον ύπνο μας ?? Ζαχαρωτά Μήπως βλέπεις γιατί έχεις υπογλυκαιμία??

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! 
Τις τελευταίες μέρες βλέπω κι εγώ πολύ έντονα και περίεργα όνειρα ... φώναζα κιόλας μέσα στον ύπνο μου χθες ... μια ομορφιά ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Αίμα γιοκ και αναγουλες φουλ.. Μια χαρά σε βρίσκω!! Ανυπομονώ μαζί σου για τον επόμενο υπέρηχο! Να πας, να δεις ότι όλα είναι μια χαρά και να πάει η καρδούλα στη θέση της..να ηρεμήσεις λιγάκι βρε παιδί μου..πέρασες τόσα.

Ωωωωωωω να περάσετε υπέροχα κοριτσάρα μου!!!! Βολτούλες, ξεκούραση και χαλάρωση..! Ο,τι πρέπει στη φάση που είστε! Καλό δρόμο ❤️

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ ρε αγάπη μου.. να πάνε όλα καλά θέλω μόνο...σε ευχαριστώ πολύ που με σκεφτεσαι κ εσύ κ όλα τα κορίτσια εδώ.. είναι τόσο σημαντικό για μένα..!!φοβάμαι πολύ η αλήθεια είναι κ όσο πλησιάζουν οι μέρες μέχρι την Τρίτη ακόμα πιο πολύ...!!!Να βάλει ο Θεός το χέρι του...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ ρε αγάπη μου.. να πάνε όλα καλά θέλω μόνο...σε ευχαριστώ πολύ που με σκεφτεσαι κ εσύ κ όλα τα κορίτσια εδώ.. είναι τόσο σημαντικό για μένα..!!φοβάμαι πολύ η αλήθεια είναι κ όσο πλησιάζουν οι μέρες μέχρι την Τρίτη ακόμα πιο πολύ...!!!Να βάλει ο Θεός το χέρι του...!!!

Θα πάνε όλα καλά ! Αυτό να σκέφτεσαι! 
Καταλαβαινω ότι φοβάσαι και είναι λογικό αλλά έχε λιγη πίστη και όλα θα γίνουν ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ ρε αγάπη μου.. να πάνε όλα καλά θέλω μόνο...σε ευχαριστώ πολύ που με σκεφτεσαι κ εσύ κ όλα τα κορίτσια εδώ.. είναι τόσο σημαντικό για μένα..!!φοβάμαι πολύ η αλήθεια είναι κ όσο πλησιάζουν οι μέρες μέχρι την Τρίτη ακόμα πιο πολύ...!!!Να βάλει ο Θεός το χέρι του...!!!

Με τοοοση θετική ενέργεια που παίρνεις (ξέρεις, είναι αυτή που έδινες και συνεχίζεις να δίνεις εσύ τόσο καιρό σε τόσες κοπέλες) είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά ❤️

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

@Καντι όταν η απάντησή σου είναι "σε όποιον δεν αρέσει, ας φύγει" και να ήθελα να συνεχίσω τον διάλογο, τώρα δε θέλω.

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά σήμερα! Ξέφυγε λίγο η συζήτηση χθες, φταίω κι εγώ γι'αυτό διότι συμμετείχα, όμως από πλευράς μου ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά. Πρόμις ❤️

 @natassaki2006 μου πως είσαι σήμερα??

Δνε ήθελα σε καμία περίπτωση να δημιουργήσω ένα τέτοιο θέμα απλά εμένα μ φάνηκε εξωπεαγματικο τι βιώνει μαι έγκυος στην Ελλάδα! Τεσπα.. Και ο όσοι φύγαμε στο εξωτερικό φύγαμε γιατί δνε είχαμε άλλη επιλογή αλλά οκ δεν θα συνεχίσουμε! 

Καλημέρα σας κορίτσια μ <3 εγώ ξύπνησα με μια τρλεβ όρεξη για τυρόπιτα έστειλα τον άντρα στο ελληνικό μαγαζί να φέρει χαχαχχα όπως είστε εσείς τι κάνετε :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Ας ελπίσουμε ότι μαζί με τη διατροφή μας που θα στρώσει σε λίγες μέρες, θα στρώσει και το ζάχαρο..

Νομίζω πως δεν θα τα βγάλω πέρα με την διατροφή να ξέρεις..

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! 
Τις τελευταίες μέρες βλέπω κι εγώ πολύ έντονα και περίεργα όνειρα ... φώναζα κιόλας μέσα στον ύπνο μου χθες ... μια ομορφιά ! 

Καλημέρα!!! Ναι καλέ με τα όνειρα ζούμε μεγάλες στιγμές!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσουδια μου... Καλό σαββατοκύριακο να χουμε αντε να φύγει και αυτό να ρθει η Δευτέρα να δούμε τι κάνουν τα σποράκια μας... @natassaki2006 μια χαρά πας.στα λέγαμε εμείς.... Αντε να μάθουμε τα νέα σου την τρίτη να χαρούμε λίγο... Κοριτσια τι γίνεται μόνο εγω δεν έχω όρεξη για τυροπιτουλα να ανησυχησω? 

  • Χαχα 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Δνε ήθελα σε καμία περίπτωση να δημιουργήσω ένα τέτοιο θέμα απλά εμένα μ φάνηκε εξωπεαγματικο τι βιώνει μαι έγκυος στην Ελλάδα! Τεσπα.. Και ο όσοι φύγαμε στο εξωτερικό φύγαμε γιατί δνε είχαμε άλλη επιλογή αλλά οκ δεν θα συνεχίσουμε! 

Καλημέρα σας κορίτσια μ <3 εγώ ξύπνησα με μια τρλεβ όρεξη για τυρόπιτα έστειλα τον άντρα στο ελληνικό μαγαζί να φέρει χαχαχχα όπως είστε εσείς τι κάνετε :)

Κανένα θέμα δε δημιούργησες κορίτσι μου! Όπως κατάλαβες, ο καθένας μας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την ελληνική πραγματικότητα.. ενιγουέι!

Αχ αυτό το αστείο με την τυρόπιτα πρέπει να σταματήσει! Οπότε διαβάζω τη λέξη αυτή παθαίνω σιελόρροια! Χαχαχα

Just now, Efinikolaou είπε:

Νομίζω πως δεν θα τα βγάλω πέρα με την διατροφή να ξέρεις..

Καλημέρα!!! Ναι καλέ με τα όνειρα ζούμε μεγάλες στιγμές!!!

(Μεταξύ μας,ούτε εγώ..)

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλημέρα κοριτσουδια μου... Καλό σαββατοκύριακο να χουμε αντε να φύγει και αυτό να ρθει η Δευτέρα να δούμε τι κάνουν τα σποράκια μας... @natassaki2006 μια χαρά πας.στα λέγαμε εμείς.... Αντε να μάθουμε τα νέα σου την τρίτη να χαρούμε λίγο... Κοριτσια τι γίνεται μόνο εγω δεν έχω όρεξη για τυροπιτουλα να ανησυχησω? 

Μια χαρά είσαι! Έτσι, να μη λιγουρευεσαι τίποτα! Εγώ λιγούρα στη λιγούρα, εκεί που ζυγιζόμουν τόσες μέρες και ήμουν μισό κιλό πάνω, μισό κάτω, σήμερα ξύπνησα 2 κιλά βαρύτερη! Είναι δυνατόν σε μια μέρα? Μπα, θα την πετάξω..

  • Χαχα 5

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Καντι said:

Εχει σχέση γιατι στου κασίδη το κεφάλι μπορείς να κανεις πάρτυ! Αν εσενα σου χρωστάνε λεφτά που δεν τα πάρεις ποτε πίσω εσυ θα φταις για την οικονομική καταστροφή σου;

Σε δημόσιο σχολειο.

Αν ειναι να συγκρίνουμε τους μισθούς μας , να συγκρίνουμε και τι ενοίκιο δίνουμε εμεις εδώ και το ενοίκιο δίνουν εκεί. Να συγκρίνουμε και ποσο κοστίζει μια διαδρομή με ταξί και ποσο κοστίζει ενα εισητηριο μέτρο και τι πληρώνουν και αν για να πανε πανεπιστήμιο , ολα αυτα αναλογικά πανε. @Νινι2019 θες να μας απαντήσεις.

Επειδή είδα ότι έχει δημιουργηθεί ένταση δε θέλω να το συνεχίσω θα απαντήσω σε αυτό και το κλείνω εδώ. Κάνεις δεν είπε ότι στο εξωτερικό στις μέρεςς μς κάνεις περιουσία αλλά σε κάθε περίπτωση ζεις αξιοπρεπώς και το εννοώ.. Το ενοίκιο εννοείται εινι στα ύψη μένουμε σε 3αρι 70τμ με ενοίκιο 1500 ευρώ ζεστό δλδ θέρμανση νερό ρεύμα... Η κάρτα διαδρομών για την δουλειά καλύπτεται από τον εργοδότη στις περισσότερες δουλειές εγώ πχ θα πλήρωνα 65ευρω για την κάρτα διαδρομών  το μήνα τα καλύπτει ο εργοδότης ίντερνετ τηλέφωνο 45 ευρώ αυτά είναι τα πάγια έξοδα και μετά ότι ξοδεύεις! Μισθός 2 ατόμων καθαρά γύρω στα 4900 το μηνα.. Ως τώρα κι χωρίς παιδί βάζουμε και στην άκρη με παιδί θα είναι αλλιώς αλλά πάλι θα είμαστε οκ! Όταν Μαξ πάγια ψώνια σούπερ κτλ βγαίνει 2 κάτι αντέ 2500 και μου μένουν άλλα 1400 ε ναι δε θα συγκρίνω με Ελλάδα.. Και σπίτι μπορώ και πιο φθηνό να βρω αν ψάξω και αν πάω πιο έξω αλλά για την ώρα μας βολεύει το κέντρο και μπορούμε αυτο. Οπότε δε συγκρίνεται όπως και να χει. Για να μπορεί να συγκριθεί μια χώρα με την άλλη θα πρέπει να ξεκινήσουμε από τα βασικά που δυστηχως στη. Ελλάδα και στεναχωριέμαι απίστευτα γιαυτό δεν υπάρχουν. 

Τελοσπαντων εγώ σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να δημιουργήσω όλο αυτό το θέμα.. Απλά ξαφνιάστηκα με το πόσα χρήματα θα χρειαζόμουν τη περίοδο αυτή στην Ελλάδα. 

Καλή σας μέρα :):)

Just now, Balloo said:

Κανένα θέμα δε δημιούργησες κορίτσι μου! Όπως κατάλαβες, ο καθένας μας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την ελληνική πραγματικότητα.. ενιγουέι!

Αχ αυτό το αστείο με την τυρόπιτα πρέπει να σταματήσει! Οπότε διαβάζω τη λέξη αυτή παθαίνω σιελόρροια! Χαχαχα

(Μεταξύ μας,ούτε εγώ..)

Μια χαρά είσαι! Έτσι, να μη λιγουρευεσαι τίποτα! Εγώ λιγούρα στη λιγούρα, εκεί που ζυγιζόμουν τόσες μέρες και ήμουν μισό κιλό πάνω, μισό κάτω, σήμερα ξύπνησα 2 κιλά βαρύτερη! Είναι δυνατόν σε μια μέρα? Μπα, θα την πετάξω..

Εγώ από χθες τη λιγουρευομαι αλλά Γερμανία και απόγευμα τυρόπιτα δύσκολο να βρεις χαχαχαχα.... Την περιμένω πως και πως να την φαω χαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Κανένα θέμα δε δημιούργησες κορίτσι μου! Όπως κατάλαβες, ο καθένας μας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την ελληνική πραγματικότητα.. ενιγουέι!

Αχ αυτό το αστείο με την τυρόπιτα πρέπει να σταματήσει! Οπότε διαβάζω τη λέξη αυτή παθαίνω σιελόρροια! Χαχαχα

(Μεταξύ μας,ούτε εγώ..)

Μια χαρά είσαι! Έτσι, να μη λιγουρευεσαι τίποτα! Εγώ λιγούρα στη λιγούρα, εκεί που ζυγιζόμουν τόσες μέρες και ήμουν μισό κιλό πάνω, μισό κάτω, σήμερα ξύπνησα 2 κιλά βαρύτερη! Είναι δυνατόν σε μια μέρα? Μπα, θα την πετάξω..

Εγώ κορίτσια είμαι 2 κιλά.κατω!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Balloo είπε:

Κανένα θέμα δε δημιούργησες κορίτσι μου! Όπως κατάλαβες, ο καθένας μας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την ελληνική πραγματικότητα.. ενιγουέι!

Αχ αυτό το αστείο με την τυρόπιτα πρέπει να σταματήσει! Οπότε διαβάζω τη λέξη αυτή παθαίνω σιελόρροια! Χαχαχα

(Μεταξύ μας,ούτε εγώ..)

Μια χαρά είσαι! Έτσι, να μη λιγουρευεσαι τίποτα! Εγώ λιγούρα στη λιγούρα, εκεί που ζυγιζόμουν τόσες μέρες και ήμουν μισό κιλό πάνω, μισό κάτω, σήμερα ξύπνησα 2 κιλά βαρύτερη! Είναι δυνατόν σε μια μέρα? Μπα, θα την πετάξω..

Xaxaxaxa Τουαλετα πας? Ξεφορτωνεις το εμπόρευμα? Χάχα 

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ κορίτσια είμαι 2 κιλά.κατω!!!

Εγώ 4 Τουτουνακι. Είμαστε έτοιμες για καλλιστεία... 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Εγώ κορίτσια είμαι 2 κιλά.κατω!!!

Εγώ είχα 2 βδομάδες εμετουσ αναγούλες δεν έτρωγα πολυ και πίστευα ότι έχασα πήγα γιατρό ζυγιστηκα και είχα πάρει κιόλας...!!! Αλλά με είπε είναι η κατακράτηση υγρών κατά βάση αλλά μονο ανεβαίνει η δικιά μου ζυγαριά χαχαχαχα έχει 3 μέρες ποθυ τρώω ακατάπαυστα βέβαια χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Xaxaxaxa Τουαλετα πας? Ξεφορτωνεις το εμπόρευμα? Χάχα 

Χαχαχαχαχα πάψε μαρή χαχαχαχα! Πάω κάθε μέρα, αλλά άλλο το ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ πάνω σε κοντέινερ κι άλλο πάνω σε κασελάκι.. Εγώ κάτι λιγα, κασελάκι φάση.

Κορίτσια ούτε λάικ έχω ούτε χαχα (μα είναι δυνατόν να τελειώνουν..?)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 said:

Xaxaxaxa Τουαλετα πας? Ξεφορτωνεις το εμπόρευμα? Χάχα 

@Balloo κατάκρατηση υγρών μην ξεχνάς και όπως είπε και η @Katzei1982 πάνε τουαλέτα εγώ είχα θέμα τώρα πάει καλύτερα χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Θα πάνε όλα καλά ! Αυτό να σκέφτεσαι! 
Καταλαβαινω ότι φοβάσαι και είναι λογικό αλλά έχε λιγη πίστη και όλα θα γίνουν ! 

Μακάρι καλό μου κορίτσι...μακάρι!!!!πίστη έχω μαζί με φόβο...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...