Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλημέρα κοριτσουδια μου... Καλό σαββατοκύριακο να χουμε αντε να φύγει και αυτό να ρθει η Δευτέρα να δούμε τι κάνουν τα σποράκια μας... @natassaki2006 μια χαρά πας.στα λέγαμε εμείς.... Αντε να μάθουμε τα νέα σου την τρίτη να χαρούμε λίγο... Κοριτσια τι γίνεται μόνο εγω δεν έχω όρεξη για τυροπιτουλα να ανησυχησω? 

Δλδ πιστεύετε κ εσείς ότι οι αναγούλες κ η υπνηλία είναι καλά σημάδια Ε?αχ μακάρι κοριτσάκια μου....!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Δηλαδή ρε κορίτσια..δε φταίει η ζυγαριά...ε..? :ph34r:

Όχι σκέψου το αμνιακό υγρό είναι σχεδον νομίζω 1 κιλο άρα βγαλτο χαχαχαχαχ.. Εγώ δεν αγχώνομαι για τ κιλά ακόμα.. Απλά όταν μ μπει στο μυαλό κάτι αν φάω ρε κορίτσια δνε μπορώ να μην το φάω λυσσαω χαχαχα. Θέλω να αρχίσει να φαίνεται η κοιλιά μου για την ώρα έχει στρογγυλεψει κάτω η μητρα την βλέπω πιο φουσκωμένη χεχε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Χαχαχαχαχα πάψε μαρή χαχαχαχα! Πάω κάθε μέρα, αλλά άλλο το ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ πάνω σε κοντέινερ κι άλλο πάνω σε κασελάκι.. Εγώ κάτι λιγα, κασελάκι φάση.

Κορίτσια ούτε λάικ έχω ούτε χαχα (μα είναι δυνατόν να τελειώνουν..?)

Φίλε εγώ είναι να μην πάω 3200 με έναν πόνο χάχαχα.. Πάντως πιο πολύ πάω τώρα πάρα πριν. Βέβαια έχω τρελαθεί στα φρούτα και στα όσπρια. Κάλη όρεξη πρωί πρωί χαχαχα 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Δλδ πιστεύετε κ εσείς ότι οι αναγούλες κ η υπνηλία είναι καλά σημάδια Ε?αχ μακάρι κοριτσάκια μου....!!!

Φυσικά! Πλάκα κάνεις? Μου το είπε και η γιατρός μου! Όταν της έλεγα ότι ειμαι χάλια, μου έλεγε "μια χαρά πάμε!"

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Με τοοοση θετική ενέργεια που παίρνεις (ξέρεις, είναι αυτή που έδινες και συνεχίζεις να δίνεις εσύ τόσο καιρό σε τόσες κοπέλες) είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι καλά ❤️

Με έχεις τσακίσει με τα λόγια σου...!!!στάζεις μέλι ρε αγάπη...!!!!Μεγάλο πράγμα η στήριξη που δίνουμε η μια στην άλλη..  !!!!

Και θα δήλωση ότι ήρθε η θειουλα μου να πιούμε καφεδάκι κ τι της ζήτησα???? Φυσικά την τυρόπιτα που έτρωγα στο γιο μου..Από χθες την θέλω...!!!Σαν τρελή...Την τσάκισα!!!!

Χωρίς τύψεις....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Δλδ πιστεύετε κ εσείς ότι οι αναγούλες κ η υπνηλία είναι καλά σημάδια Ε?αχ μακάρι κοριτσάκια μου....!!!

Εννοείται αγαπημένη μου.. Αχ είμαι τόσο σίγουρη ότι ο θεούλης θα διαψεύσει αυτό τον βλακα... Περιμένουμε με αγωνία την τρίτη τζουτζουκακι μου γλυκό. 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Δλδ πιστεύετε κ εσείς ότι οι αναγούλες κ η υπνηλία είναι καλά σημάδια Ε?αχ μακάρι κοριτσάκια μου....!!!

Αναγούλες εμετοι υπνηλία όταν υπάρχουν και ειδικά από την 8η και μετά είναι στο πικ τους είναι η χοριακη στα ύψη μέχρι την 12η εβδομάδα όπου σταθεροππιιειται και γιαυτόενε ότι εκεί κάπου αρχίζουν να υποχωρούν και τα συμπτώματα λίγο λίγο.. Οπότε ναι θεωρώ καλό σημάδι τα συμοτ. Ατα αυτά... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

@Balloo κατάκρατηση υγρών μην ξεχνάς και όπως είπε και η @Katzei1982 πάνε τουαλέτα εγώ είχα θέμα τώρα πάει καλύτερα χαχαχα

Φίλη μου μαζί πάμε τουαλέτα πιασμένες χέρι χερι .. Φτου φτου μην το ματιάσω το εργαλείο δουλεύει ρολοι χάχαχα 

  • Χαχα 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Φυσικά! Πλάκα κάνεις? Μου το είπε και η γιατρός μου! Όταν της έλεγα ότι ειμαι χάλια, μου έλεγε "μια χαρά πάμε!"

Σε ευχαριστώ  πολύ!!!!σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά....!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Με έχεις τσακίσει με τα λόγια σου...!!!στάζεις μέλι ρε αγάπη...!!!!Μεγάλο πράγμα η στήριξη που δίνουμε η μια στην άλλη..  !!!!

Και θα δήλωση ότι ήρθε η θειουλα μου να πιούμε καφεδάκι κ τι της ζήτησα???? Φυσικά την τυρόπιτα που έτρωγα στο γιο μου..Από χθες την θέλω...!!!Σαν τρελή...Την τσάκισα!!!!

Χωρίς τύψεις....

@Τουτουνι τι γίνεται ρε Τουτουνακι μου με αυτή την τυρόπιτα εμείς τίποτα? Δωστου να καταλάβει νατασσου μου... :)


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Όχι σκέψου το αμνιακό υγρό είναι σχεδον νομίζω 1 κιλο άρα βγαλτο χαχαχαχαχ.. Εγώ δεν αγχώνομαι για τ κιλά ακόμα.. Απλά όταν μ μπει στο μυαλό κάτι αν φάω ρε κορίτσια δνε μπορώ να μην το φάω λυσσαω χαχαχα. Θέλω να αρχίσει να φαίνεται η κοιλιά μου για την ώρα έχει στρογγυλεψει κάτω η μητρα την βλέπω πιο φουσκωμένη χεχε

Κι εγώ ευτυχώς έχω περιθώριο γιατί είμαι σχετικά αδύνατη. Ναι ρε συ, κι εμένα αν μου καρφωθεί κάτι, μεταμορφώνομαι χαχαχαχαχα! Όσο για την κοιλιά, όλοι μου λένε ότι άρχισε να φαίνεται, εγώ πιστεύω ότι είναι πρήξιμο. Φυσικά φοράω μόνο παντελόνες με λάστιχο (πάλι καλά που είναι καλοκαίρι κι έχω άπειρες) πάνε πολλές μέρες που δε μου κάνουν αυτά με το κουμπί.

Just now, Katzei1982 είπε:

Φίλε εγώ είναι να μην πάω 3200 με έναν πόνο χάχαχα.. Πάντως πιο πολύ πάω τώρα πάρα πριν. Βέβαια έχω τρελαθεί στα φρούτα και στα όσπρια. Κάλη όρεξη πρωί πρωί χαχαχα 

Χαχαχαχαχαχα! Έννοια σου και η ορεξή μου δεν πτοείται με τίποτα

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ  πολύ!!!!σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά....!!!!!

Μμμμμμμμ μου ήρθε ❤️❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Αναγούλες εμετοι υπνηλία όταν υπάρχουν και ειδικά από την 8η και μετά είναι στο πικ τους είναι η χοριακη στα ύψη μέχρι την 12η εβδομάδα όπου σταθεροππιιειται και γιαυτόενε ότι εκεί κάπου αρχίζουν να υποχωρούν και τα συμπτώματα λίγο λίγο.. Οπότε ναι θεωρώ καλό σημάδι τα συμοτ. Ατα αυτά... 

Η αναγούλα ήταν το πρώτο σύμπτωμα μου πριν τη χοριακη..Και καλά κρατούν έως τώρα.. μακάρι να είναι όλα γία καλο..σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Just now, Balloo είπε:

Κι εγώ ευτυχώς έχω περιθώριο γιατί είμαι σχετικά αδύνατη. Ναι ρε συ, κι εμένα αν μου καρφωθεί κάτι, μεταμορφώνομαι χαχαχαχαχα! Όσο για την κοιλιά, όλοι μου λένε ότι άρχισε να φαίνεται, εγώ πιστεύω ότι είναι πρήξιμο. Φυσικά φοράω μόνο παντελόνες με λάστιχο (πάλι καλά που είναι καλοκαίρι κι έχω άπειρες) πάνε πολλές μέρες που δε μου κάνουν αυτά με το κουμπί.

Χαχαχαχαχαχα! Έννοια σου και η ορεξή μου δεν πτοείται με τίποτα

Μμμμμμμμ μου ήρθε ❤️❤️❤️❤️❤️

Γλυκάκι μου!!!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

@Τουτουνι τι γίνεται ρε Τουτουνακι μου με αυτή την τυρόπιτα εμείς τίποτα? Δωστου να καταλάβει νατασσου μου... :)

Έπεσε και το @natassaki2006 αμαχητί! Εσείς είπαμε...ΟΧΥΡΑ! Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Εννοείται αγαπημένη μου.. Αχ είμαι τόσο σίγουρη ότι ο θεούλης θα διαψεύσει αυτό τον βλακα... Περιμένουμε με αγωνία την τρίτη τζουτζουκακι μου γλυκό. 

Μακάρι μακάρι μακάρι αγαπημενη μου .Ο θεούλης να βάλει το χέρι του...!!!!

Αχ αυτή η αγωνία την Τρίτη...Μέχρι τις 5μιση θα σκάσουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...