Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Με έχεις τσακίσει με τα λόγια σου...!!!στάζεις μέλι ρε αγάπη...!!!!Μεγάλο πράγμα η στήριξη που δίνουμε η μια στην άλλη..  !!!!

Και θα δήλωση ότι ήρθε η θειουλα μου να πιούμε καφεδάκι κ τι της ζήτησα???? Φυσικά την τυρόπιτα που έτρωγα στο γιο μου..Από χθες την θέλω...!!!Σαν τρελή...Την τσάκισα!!!!

Χωρίς τύψεις....

Βρε κοριτσια να ρωτησω,γιατι το.χω απορια.Γιατι να μην τρωμε τυροπιτα?Τι κακο εχει μια τυροπιτα?Εμενα η γιατρος μου δε μου απαγόρευσε τιποτα απο φαγητά αλλα εχω την απορια...

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Μακάρι μακάρι μακάρι αγαπημενη μου .Ο θεούλης να βάλει το χέρι του...!!!!

Αχ αυτή η αγωνία την Τρίτη...Μέχρι τις 5μιση θα σκάσουμε!!!

Έλα τωρα κανεις πλακα..μεχρι κ ιδια ωρα ραντεβου εχουμε;;; θα τρελαθώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Βρε κοριτσια να ρωτησω,γιατι το.χω απορια.Γιατι να μην τρωμε τυροπιτα?Εμενα η γιατρος μου δε μου απαγόρευσε τιποτα απο φαγητά.

Τότε να φας...εμένα ακόμα τπτ δεν μου είπε απλά λίγο το αλάτι κ τη ζάχαρη κ φυσικά το αλκοολ...

Just now, Ani!! είπε:

Έλα τωρα κανεις πλακα..μεχρι κ ιδια ωρα ραντεβου εχουμε;;; θα τρελαθώ!

Σοβαρα μιλας?????πωπω...η αγωνια μας στα καγκελα....!!!!ουοαουυυυυυ....μαζι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω...μόλις πήγα τουαλέτα και έχω καφέ προς κόκκινο στο σκούπισμα...

Ολες τελικα πρεοει να το περάσουμε αυτό με το αίμα???Μην πανικοβαλλεσαι αγάπη μου..τα ίδια πέρασα.. κάτσε ξάπλα κ μιλα με το γιατρό...θα περάσει...πόνο δεν έχεις Ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια δεν το πιστεύω...μόλις πήγα τουαλέτα και έχω καφέ προς κόκκινο στο σκούπισμα...

Έτσι ξαφνικά ; Έχεις αλλά συμπτώματα ; Πονάς ; 
Παρε μια το γιατρό σου. Παίρνεις τίποτα salospir κι εσυ μήπως ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Τότε να φας...εμένα ακόμα τπτ δεν μου είπε απλά λίγο το αλάτι κ τη ζάχαρη κ φυσικά το αλκοολ...

Σοβαρα μιλας?????πωπω...η αγωνια μας στα καγκελα....!!!!ουοαουυυυυυ....μαζι....

Ναι ναι πολύ αγωνία πραγματι! Έστω λιγο ησυχασα με την χοριακη! Ξεκουρασου και παμε δυναταααααααα την Τριτη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω...μόλις πήγα τουαλέτα και έχω καφέ προς κόκκινο στο σκούπισμα...

Έλα τουτουνι μην ανησυχείς! Βλέπεις ότι το έχουμε περάσει πολλές .πίνεις σαλοσπιρ και κάνεις αντιπηκτικες ? Σταμάτησε τελείως το σαλοσπιρ και τις ενέσεις. Πονάς? Τώρα έχεις καφέ?


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια δεν το πιστεύω...μόλις πήγα τουαλέτα και έχω καφέ προς κόκκινο στο σκούπισμα...

Μην στεναχωριέσαι Τουτουνακι μου.... Είναι φυσιολογικά δεν είδες και από τα άλλα κορίτσια. Μίλα με τον γιατρό σου και αν παίρνεις σαλοσπιρ η αντιπηκτικη μπορεί να στα κόψει. Δεν είναι τιποτα.... Μην αγχώνεσαι και στεναχωρείς τα σποράκια σου


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Επειδή πήρες το μισό σχόλιο, ο σύζυγός μου εργάζεται στο δημόσιο,σαν αναπληρωτής όμως, αφού έχουν να γίνουν διορισμοί από το '08 και μόλις απολύθηκε. Οπότε δεν είναι το δημόσιο και το ιδιωτικό, δεν είναι το σύστημα υγείας, παιδείας και δε ξέρω εγώ τι άλλο, δε φταίνε τα κατοχικά δάνεια για το χάλι αυτής της χώρας (μη τρελαθουμε τελείως) φταίνε οι κυβερνώντες και πρώτα απ'ολα ο λαός που τους εκλέγει. Αυτή η χώρα πάει κατά διαόλου. Είπα να μη σχολιάσω άλλο, αλλά δε μπορώ με αυτά που διαβάζω. Και μη μου πείτε ότι στην Ουγκάντα είναι χειρότερα και τα παιδάκια εκεί πεθαίνουν από την πείνα. 

Και ο κυριος λόγος που πάει κατα διαολου είναι οτι πολυς κοσμος είναι ακαλλιέργητος,αστοιχείωτος κι ας εχει και ένα πτυχίο.Οταν δεν εχεις βγει ποτέ απ την Ελλάδα να ταξιδεψεις,να ζήσεις στο εξωτερικο,να συναναστραφεις ανθρωπους απο διαφορετικές χώρες και κουλτουρες,δυστυχως μενεις σε αυτα που ξερεις,αυτα που ζεις και νομιζεις οτι ετσι ειναι το φυσιολογικό.

Αυτη ειναι η μεγαλη καταντια της Ελλαδας σημερα.Φτώχια πνευματικη και αξιακή,παραλληλα με την οικονομικη.

 

 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Έλα τουτουνι μην ανησυχείς! Βλέπεις ότι το έχουμε περάσει πολλές .πίνεις σαλοσπιρ και κάνεις αντιπηκτικες ? Σταμάτησε τελείως το σαλοσπιρ και τις ενέσεις. Πονάς? Τώρα έχεις καφέ?

Ναι κ εγώ τα έχω κόψει έως την Τρίτη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Μην στεναχωριέσαι Τουτουνακι μου.... Είναι φυσιολογικά δεν είδες και από τα άλλα κορίτσια. Μίλα με τον γιατρό σου και αν παίρνεις σαλοσπιρ η αντιπηκτικη μπορεί να στα κόψει. Δεν είναι τιποτα.... Μην αγχώνεσαι και στεναχωρείς τα σποράκια σου

Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και θα περάσει! Εγώ πάλι έχω βάλει τα κλάματα!!! Δεν καταλαβαίνω...όλη μέρα ξάπλα ειμαι...γιατί??? Ευτυχώς δεν πονάω!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και θα περάσει! Εγώ πάλι έχω βάλει τα κλάματα!!! Δεν καταλαβαίνω...όλη μέρα ξάπλα ειμαι...γιατί??? Ευτυχώς δεν πονάω!

Έλα κορίτσι μου ηρέμησε 

Δε θα είναι κάτι 

είναι καλό που δεν πονάς 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και θα περάσει! Εγώ πάλι έχω βάλει τα κλάματα!!! Δεν καταλαβαίνω...όλη μέρα ξάπλα ειμαι...γιατί??? Ευτυχώς δεν πονάω!

Έλα κορίτσι μου μην φοβάσαι και εμένα είναι η 3 φορά που μου βγαίνει αίμα,χτες πάλι τα ίδια πήρα τον γιατρό και μου έκοψε για 3 μέρες Σαλοσπίρ και έκανα και μια lentogest.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...