Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Balloo είπε:

Επειδή πήρες το μισό σχόλιο, ο σύζυγός μου εργάζεται στο δημόσιο,σαν αναπληρωτής όμως, αφού έχουν να γίνουν διορισμοί από το '08 και μόλις απολύθηκε. Οπότε δεν είναι το δημόσιο και το ιδιωτικό, δεν είναι το σύστημα υγείας, παιδείας και δε ξέρω εγώ τι άλλο, δε φταίνε τα κατοχικά δάνεια για το χάλι αυτής της χώρας (μη τρελαθουμε τελείως) φταίνε οι κυβερνώντες και πρώτα απ'ολα ο λαός που τους εκλέγει. Αυτή η χώρα πάει κατά διαόλου. Είπα να μη σχολιάσω άλλο, αλλά δε μπορώ με αυτά που διαβάζω. Και μη μου πείτε ότι στην Ουγκάντα είναι χειρότερα και τα παιδάκια εκεί πεθαίνουν από την πείνα. 

Θα συμφωνήσω οτι ο θεσμός του αναπληρωτή ειναι απαράδεκτος και ακομα χειρότερα στην μητρότητα που εχει δυο μέτρα κι δυο σταθμά σε σχέση με το δημόσιο.

 Φταίνε οι κυβερνώντες οκ δεκτό. Νομιζω οτι ο Τσίπρας και πολλοί απο το επιτελείο ηταν μια φρέσκια πρόταση που δεν ηταν κυβερνώντες, οταν πρωτοεμφανίστηκαν άλλαξε κατι προς το καλύτερο και μου διέφυγε; Οκ ΠΑΣΟΚ και ΝΔ δοκιμάστηκαν ας πουμε οτι φάγανε καλα και αυτοί. Στο ΚΚΕ του δόθηκε η ευκαιρία να γίνει κυβέρνηση και αρνήθηκε γιατι ηθελε να ασκεί αντιπολίτευση διατυπώθηκε ευκρινώς αυτο. Για τους πιο δεξιά απο δεξιά ελπιζω να μην τους δοθεί τέτοια ευκαιρία, προσωπικη μου διατύπωση .

 Άρα τι να εκλέξει ο ερμος ο λαός;;;; Υπήρξαν τελικα τόσοι αξιόλογοι που έμειναν απ έξω;;;;

 Εμενα η φιλοσοφία μου ειναι με αυτα που εχω να πορεύομαι , το να καταφέρομαι ενάντια στο κράτος και των κυβερνώντων εξυπηρετεί την γκρίνια μου και την ανεπάρκεια μου να δράσω. Θες να αλλάξεις την ελληνική πραγματικότητα κατέβα υποψήφια , όχι εσυ balloo μου προσωπικα, όλοι όσοι ειναι δυσαρεστημένοι με την Ελλάδα.

 Θα κλείσω λέγοντας όποιον τον στεναχωρεί αυτη η χώρα και δεν του ταιριάζει να βρει και να πάει σε μια που τον περιμένει με στρωμένα ροδοπέταλα και ιδανικές συνθήκες.

 Και δεν θα απαντήσω οτι κι αν γράψετε απο δω και κάτω γιατι κατέληξα να εχω καταχραστεί ενα τοπικ μιας πολυ όμορφης ομάδας που δεν εχει καμια σχέση με ολα αυτα.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Nephelie είπε:

Ναι κοριτσι μου απο παζαρια άλλο τιποτα,η τελευταια εξωσω μου κοστισε πολυ φθηνα λογω πρηξιματος.τελικα θα μου πεις ποσους θα κανεις;;;μη τρελαινεσαι κ γώ τρωω πατατακια.αν ειναι ομως να εχεις τυψεις μετα άστα καλυτερα..

Εμένα μου είπε η μαία του να με παρακολουθούν μέχρι το 1ο τρίμηνο... τώρα εγώ ψάχνομαι για καλό γιατρό  γιατί το θεωρώ κοροϊδία..

6 ώρες πρίν, Balloo είπε:

120€ για έναν υπέρηχο??? Μα καλά είναι δυνατόν???

Άστα!!

6 ώρες πρίν, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου διαβάζω όλα αυτά που γράφεται για τις τιμές τις επισκέψεις τις εξετάσεις κτλ και έχω πάθει σοκ. Ζω στο εξωτερικό και μέχρι στιγμής δεν έχω πληρώσει τπτ ούτε θα πληρώσω... Το μόνο που θα πληρώσω είναι το δωμάτιο στην κλινική που θα γεννήσω και αυτό επειδή είναι κλινική. Τη γέννα όπως και όλες τις εξετάσεις και τις επισκέψεις με υπέρηχους στο γιατρό πριν από αυτή μου τα καλύπτει η ασφάλεια! 

Έχω πάθει ειλικρινά σοκ!!!! 

Όντως πολύ τυχερή!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

@Καντι όταν η απάντησή σου είναι "σε όποιον δεν αρέσει, ας φύγει" και να ήθελα να συνεχίσω τον διάλογο, τώρα δε θέλω.

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά σήμερα! Ξέφυγε λίγο η συζήτηση χθες, φταίω κι εγώ γι'αυτό διότι συμμετείχα, όμως από πλευράς μου ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά. Πρόμις ❤️

 @natassaki2006 μου πως είσαι σήμερα??

  • Μου αρέσει 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@Καντι όταν η απάντησή σου είναι "σε όποιον δεν αρέσει, ας φύγει" και να ήθελα να συνεχίσω τον διάλογο, τώρα δε θέλω.

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά σήμερα! Ξέφυγε λίγο η συζήτηση χθες, φταίω κι εγώ γι'αυτό διότι συμμετείχα, όμως από πλευράς μου ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά. Πρόμις ❤️

 @natassaki2006 μου πως είσαι σήμερα??

Ναι μια ένταση την είδα και ένιωσα και ψιλό ένοχη που ανέφερα για τις τιμές.. Αλλά εντάξει το ξεπέρασα χαχαχα!! Καλημέραααα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Ναι μια ένταση την είδα και ένιωσα και ψιλό ένοχη που ανέφερα για τις τιμές.. Αλλά εντάξει το ξεπέρασα χαχαχα!! Καλημέραααα

Χαμούλης..χαχαχα! Τι κάνεις κοριτσάκι μου, πως είναι η διάθεσή σου? 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια μου διαβάζω όλα αυτά που γράφεται για τις τιμές τις επισκέψεις τις εξετάσεις κτλ και έχω πάθει σοκ. Ζω στο εξωτερικό και μέχρι στιγμής δεν έχω πληρώσει τπτ ούτε θα πληρώσω... Το μόνο που θα πληρώσω είναι το δωμάτιο στην κλινική που θα γεννήσω και αυτό επειδή είναι κλινική. Τη γέννα όπως και όλες τις εξετάσεις και τις επισκέψεις με υπέρηχους στο γιατρό πριν από αυτή μου τα καλύπτει η ασφάλεια! 

Έχω πάθει ειλικρινά σοκ!!!! 

Καλημέρα, στο εξωτερικό, ειδικά στην ΕΕ υπάρχει φοβερό επίπεδο στα πάντα, εδώ παιδί μου είμαστε Ελλαδιστάν, για να μην πω μπου...λο 

  • Μου αρέσει 3

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@Καντι όταν η απάντησή σου είναι "σε όποιον δεν αρέσει, ας φύγει" και να ήθελα να συνεχίσω τον διάλογο, τώρα δε θέλω.

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά σήμερα! Ξέφυγε λίγο η συζήτηση χθες, φταίω κι εγώ γι'αυτό διότι συμμετείχα, όμως από πλευράς μου ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά. Πρόμις ❤️

 @natassaki2006 μου πως είσαι σήμερα??

Καλημέρα γλυκουλακι μου...!!

Ναι μωρέ μη χαλιέστε τώρα που είστε εγκυουλες.. Εγώ σας διάβασα λίγο τώρα το πρωί.. Κ λέω οι ορμόνες των κοριτσιών μου στα ύψη..!!!

Χαλαρά αγάπες μου...

Καλά είμαι δεν έχω αιματακι λίγο πεσμένη ψυχολογικά.. αναγούλες πολλές.. Αυτά...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Joka είπε:

 

Καλημέρα απανταχού μελλοντικές μανούλες είδα τα σχόλια σας και βλέπω έγινε ένας ψιλο χαμούλης! εγώ κοιμόμουν και δεν πήρα χαμπάρι!

Τα ξεχνάμε όλα, ξημέρωσε μια καινούργια μέρα, με όλο θετική ενέργεια
 

Άντε κορίτσια μου πλησιάζει η Δευτέρα και η Τρίτη Για να μάθουμε τα νέα σας

Εγώ σας χαιρετώ σήμερα διότι ξεκινάει η άδεια μου και οι διακοπές μου! θα μπαίνω όσο μπορώ να σας βλέπω και να μαθαίνω νέα σας!

Σας φιλώ

  • Μου αρέσει 4

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα γλυκουλακι μου...!!

Ναι μωρέ μη χαλιέστε τώρα που είστε εγκυουλες.. Εγώ σας διάβασα λίγο τώρα το πρωί.. Κ λέω οι ορμόνες των κοριτσιών μου στα ύψη..!!!

Χαλαρά αγάπες μου...

Καλά είμαι δεν έχω αιματακι λίγο πεσμένη ψυχολογικά.. αναγούλες πολλές.. Αυτά...

Αίμα γιοκ και αναγουλες φουλ.. Μια χαρά σε βρίσκω!! Ανυπομονώ μαζί σου για τον επόμενο υπέρηχο! Να πας, να δεις ότι όλα είναι μια χαρά και να πάει η καρδούλα στη θέση της..να ηρεμήσεις λιγάκι βρε παιδί μου..πέρασες τόσα.

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα απανταχού μελλοντικές μανούλες είδα τα σχόλια σας και βλέπω έγινε ένας ψιλο χαμούλης! εγώ κοιμόμουν και δεν πήρα χαμπάρι!

Τα ξεχνάμε όλα, ξημέρωσε μια καινούργια μέρα, με όλο θετική ενέργεια
 

Άντε κορίτσια μου πλησιάζει η Δευτέρα και η Τρίτη Για να μάθουμε τα νέα σας

Εγώ σας χαιρετώ σήμερα διότι ξεκινάει η άδεια μου και οι διακοπές μου! θα μπαίνω όσο μπορώ να σας βλέπω και να μαθαίνω νέα σας!

Σας φιλώ

Ωωωωωωω να περάσετε υπέροχα κοριτσάρα μου!!!! Βολτούλες, ξεκούραση και χαλάρωση..! Ο,τι πρέπει στη φάση που είστε! Καλό δρόμο ❤️

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Χαμούλης..χαχαχα! Τι κάνεις κοριτσάκι μου, πως είναι η διάθεσή σου? 

Αχ καλά είμαι! Βέβαια έχω πολλές τύψεις γιατί έφαγα τα πατατάκια αλλά εντάξει θα το ξεπεράσω και αυτό! Έβλεπα κάτι όνειρα ότι να ναι και ξύπνησα μουτζουφλικα! Κάτι ατυχήματα κάτι πτερύγια καρχαρία κάτι μια γυναίκα χωρίς πόδια κάτω από το τραπέζι μου που κάπνιζε και την έβριζα γιατί δεν αντέχω να μυρίζω τσιγάρο κάτι εμετούς σε τάπερ..ότι να ναι όνειρα!!

@natassaki2006 Είδες όλα πάνε καλύτερα!!! Αναγούλες Ε? Πωπω ευτυχώς τέτοιο πράγμα δεν έχω ακόμα τουλάχιστον... μόνο το ότι δεν θέλω να φάω τις περισσότερες φορές 

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Αχ καλά είμαι! Βέβαια έχω πολλές τύψεις γιατί έφαγα τα πατατάκια αλλά εντάξει θα το ξεπεράσω και αυτό! Έβλεπα κάτι όνειρα ότι να ναι και ξύπνησα μουτζουφλικα! Κάτι ατυχήματα κάτι πτερύγια καρχαρία κάτι μια γυναίκα χωρίς πόδια κάτω από το τραπέζι μου που κάπνιζε και την έβριζα γιατί δεν αντέχω να μυρίζω τσιγάρο κάτι εμετούς σε τάπερ..ότι να ναι όνειρα!!

(Πτερύγια καρχαρία..??! )Άσε, άπειρα όνειρα! Ξυπνάω κουρασμένη. Άσε που μέρα παρά μέρα τρώω ζαχαρωτά στον ύπνο μου και ξυπνάω ξελιγωμένη.. Νομίζω ότι είναι ορμονικό.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

(Πτερύγια καρχαρία..??! )Άσε, άπειρα όνειρα! Ξυπνάω κουρασμένη. Άσε που μέρα παρά μέρα τρώω ζαχαρωτά στον ύπνο μου και ξυπνάω ξελιγωμένη.. Νομίζω ότι είναι ορμονικό.

Τα πτερύγια μόνο σου έκαναν εντύπωση Ε?χαχαχα !!!

Τι ζούμε παναγιά μου στον ύπνο μας ?? Ζαχαρωτά Μήπως βλέπεις γιατί έχεις υπογλυκαιμία??

  • Χαχα 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Τα πτερύγια μόνο σου έκαναν εντύπωση Ε?χαχαχα !!!

Τι ζούμε παναγιά μου στον ύπνο μας ?? Ζαχαρωτά Μήπως βλέπεις γιατί έχεις υπογλυκαιμία??

Γιατί, δεν είναι νορμάλ να βλέπεις μια γυναίκα χωρίς πόδια να κάθεται κάτω από ένα τραπεζι και να καπνίζει καλέ..? Αχ τι υπογλυκαιμία με 90 ζάχαρο σε νηστεία... Λιγωμάρα είναι, δυστυχώς..!!

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Γιατί, δεν είναι νορμάλ να βλέπεις μια γυναίκα χωρίς πόδια να κάθεται κάτω από ένα τραπεζι και να καπνίζει καλέ..? Αχ τι υπογλυκαιμία με 90 ζάχαρο σε νηστεία... Λιγωμάρα είναι, δυστυχώς..!!

Αχ και εγώ 100 έχω ρε συ κάθε πρωί....

Μου φαίνεται δεν θα γλυτώσω τις ινσουλινες


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Αχ και εγώ 100 έχω ρε συ κάθε πρωί....

Μου φαίνεται δεν θα γλυτώσω τις ινσουλινες

Ας ελπίσουμε ότι μαζί με τη διατροφή μας που θα στρώσει σε λίγες μέρες, θα στρώσει και το ζάχαρο..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...