Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

5μιση έχω ραντεβού...Και σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον...!!!

Μακάρι Παναγία μου!!!!

ολα καλα Νατασάκι μας! περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα σου!

κορίτσια εκανα τις εξετασεις μου εχτες, Ζάχαρο 83 και γλυκοζυλιωμένη 5,7 πως σας φαίνονται? 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Τα παιδιά μου είναι 9 και 7 . Και είχα και μια ατυχία πριν κάποιους μήνες και αυτό με έχει επηρεάσει αρκετά με αποτέλεσμα να είμαι ακόμα πιο πολύ αγχωμενη...

@natassaki2006 όλα θα πάνε καλά.. θετικές σκέψεις και θα δεις μόλις κάνεις τον υπέρηχο πόσο θα πετάς μετά από τη χαρά σου...


Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 said:

Καλημέρα κορίτσια!! Τα παιδιά μου είναι 9 και 7 . Και είχα και μια ατυχία πριν κάποιους μήνες και αυτό με έχει επηρεάσει αρκετά με αποτέλεσμα να είμαι ακόμα πιο πολύ αγχωμενη...

@natassaki2006 όλα θα πάνε καλά.. θετικές σκέψεις και θα δεις μόλις κάνεις τον υπέρηχο πόσο θα πετάς μετά από τη χαρά σου...

Α σορρυ , αλλά τα τικεράκια σου από κάτω λένε ότι είναι 3 και 1 ... γι αυτό σου έγραψα ότι είναι κοντά κοντά ... γράψε λάθος ;) 

Just now, Papaki@ said:

Α επισης ειναι λιγο χαμηλά η Β12, η D μου από ανεπάρκεια πήγε σε επάρκεια!

Και εμένα τα ίδια και μου έδωσε η αιματολόγος συμπλήρωμα και από τις 2... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@Joka μπράβο κορίτσι μου τέλεια τα νέα σου. Εχω μια απορια επειδή είμαστε και οι δύο περίπτωση με δύο σάκους που ο ένας δεν προχωράει. Ο γιατρός μου είπε ότι σιγά σιγά θα μεγαλώνει ο δεύτερος και ο άλλος θα απορροφηθεί. Εσένα τι σου έχει πει; Εχω Πέμπτη υπέρηχο κα έχω πολύ αγωνία! Μακάρι να έχει μεγαλώσει το μωρό μου και να ακούσουμε πάλι καρδούλα!

@natassaki2006 Όλα θα πάνε καλά σήμερα. Αλήθεια το πιστεύω... Να μας γράψεις μόλις τελειώσεις! Θα δεις τζάπα το κλάμα που έριξες! Ηταν πολυ νωρίς οταν πήγες.. Αφού κορίτσι μου κι εγώ πήγα μετά την 6η εβδομάδα πρώτη φορά γιατί ο γιατρός δεν περίμενε να δούμε κάτι σημαντικό και θα αγχωνόμουν τζάπα..

Επίσης και στα υπόλοιπα κορίτσιασήμερα που έχουν υπέρηχο εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!!!!Μακάρι να είναι  όλα καλά και ας έχω πλανταξει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

ολα καλα Νατασάκι μας! περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα σου!

κορίτσια εκανα τις εξετασεις μου εχτες, Ζάχαρο 83 και γλυκοζυλιωμένη 5,7 πως σας φαίνονται? 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου..

Οι εξετάσεις σου είναι πολύ καλές!!!μπράβο!!!

Τα παπάκια θα κολυμπανε τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου..

Οι εξετάσεις σου είναι πολύ καλές!!!μπράβο!!!

Τα παπάκια θα κολυμπανε τέλεια!!!

το ειχα αγχος γιατι εχουμε ιστορικο ζαχαρου και εχω βαλει και κιλα πριν την εγκυμοσύνη 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τα παιδιά μου είναι 9 και 7 . Και είχα και μια ατυχία πριν κάποιους μήνες και αυτό με έχει επηρεάσει αρκετά με αποτέλεσμα να είμαι ακόμα πιο πολύ αγχωμενη...

@natassaki2006 όλα θα πάνε καλά.. θετικές σκέψεις και θα δεις μόλις κάνεις τον υπέρηχο πόσο θα πετάς μετά από τη χαρά σου...

Να τα χαιρεσαι κοριτσι μου τα παιδακια σου!!!κ μπραβο για το κουραγιο σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου!!!

Just now, Geonutr-mama είπε:

@natassaki2006  περιμένουμε τα καλά νέα!

@ioanna27@ioanna27 καλώς ήρθες! Εσύ 3ο,εγω 4ο,θα είμαστε οι καραβάνες της παρέας :-D

Αχ μακάρι να είναι καλά ρε κορίτσια μου!!!!Μακάρι!!!!

Just now, Papaki@ είπε:

το ειχα αγχος γιατι εχουμε ιστορικο ζαχαρου και εχω βαλει και κιλα πριν την εγκυμοσύνη 

Μια χαρά είσαι μην ανυσηχεις καθολου!!!

Just now, Geonutr-mama είπε:

@natassaki2006  περιμένουμε τα καλά νέα!

@ioanna27@ioanna27 καλώς ήρθες! Εσύ 3ο,εγω 4ο,θα είμαστε οι καραβάνες της παρέας :-D

4ο????

Ουαουυυυυυ!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@natassaki2006 @Ani!! & @@ngelina81 πολύ καλή επιτυχία στους υπερήχους σας κορίτσια μου! Περιμένουμε τα υπέροχα νέα σας με ανυπομονησία!

Καλημέρα τυροπιτούλες μου! Εγώ σήμερα πρέπει να πάω στο ΙΚΑ γιατί περνάω επιτροπή μεθαύριο και δε θέλω καθόλου να πάω...μόνο ταλαιπώρια και σύγχυση σου προσφέρουν..πφ πφ. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ioanna27 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας!!! Είπα να μπω και εγώ στη παρέα σας γιατί πραγματικά ξέρετε και καταλαβαίνετε αυτό που περνάμε... άγχος χαρά και πάλι από την αρχή. Είμαι 9 εβδομάδες ακριβώς σήμερα και παρόλο που είναι το τρίτο μου πρώτα ο Θεός παιδάκι το άγχος δεν περιγράφεται..

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας. Να Χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να υποδεχτείς και το τρίτο μέλος. Μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου ευχομαι 

Just now, Ani!! είπε:

Τέλεια τελεια νεα! Ωραια νεα εχουμε κ αυτή την εβδομάδα! Άντε με το καλό και η Αυχενική τωρα! Σειρά εχουμε εγω κ η @natassaki2006 σημερα! Δέν θυμαμαι αν είναι κ άλλη κοπέλα για υπέρηχο!

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλωσηλθες στην παρέα μας! Ολα καλ να σου πανε κ σε αυτη την εγκυμοσυνη!  Επισης νομιζω πως πρέπει να σου απονεμηθεί το βραβείο μάνας wannabe 3 παιδιών! Πολλές χαρές και γέλια θα έχει το σπίτι σου! Τι ηλικίες έχουν τα άλλα παιδάκια σου;

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό καλή επιτυχία και σε σένα σήμερα... Να πάνε όλα τέλεια περιμένουμε νεα σου ❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@natassaki2006 @Ani!! & @@ngelina81 πολύ καλή επιτυχία στους υπερήχους σας κορίτσια μου! Περιμένουμε τα υπέροχα νέα σας με ανυπομονησία!

Καλημέρα τυροπιτούλες μου! Εγώ σήμερα πρέπει να πάω στο ΙΚΑ γιατί περνάω επιτροπή μεθαύριο και δε θέλω καθόλου να πάω...μόνο ταλαιπώρια και σύγχυση σου προσφέρουν..πφ πφ. 

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου...

Ναι το ξέρω όλο αυτό μεγάλη χαζομάρα....!!!υπομονή...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου όμορφες. Καλή επιτυχία στα κοριτσια μας που χουν σήμερα υπέρηχο. @natassaki2006 @Ani!! @@ngelina81... Περιμένουμε τα όμορφα νέα σας. @natassaki2006μην έχεις καθόλου άγχος. Το φασολάκι σου είναι εκεί και σε περιμένει. Είμαι σίγουρη... Περιμένουμε με αγωνία... ❤️

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...