Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του πολύ ευδιάκριτες!!!!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Με το καλό να συνεχιστουν τα υπέροχα νέα και για τα κορίτσια μας αύριο!Θα περιμένουμε!!!

Just now, Katerina 11 είπε:

@Balloo τέλεια τα υπερηχονεα σου!! Εμένα μου έκανε διακοιλιακα τον υπέρηχο κ δε μπορούσαμε να δούμε τόσες λεπτομέρειες δυστυχώς.. @Katzei1982 πολύ χάρηκα και με τα δικά σου νέα!! 

@Joka έχουμε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα! Δύο μέρες τώρα κ εγώ έχω πεθάνει στον πονοκέφαλο! Επίσης όταν έχω ώρα να φάω πονάει το στομάχι μου και όταν τρώω ξαναποναω και φουσκώνω τρομερά χωρίς να καταναλώνω ποσότητα! Δεν παίρνω ορμόνες και έχω διαβάσει ότι 10η 11η εβδομάδα αρχίζουν σε πολλές οι πονοκέφαλοι.. 

Επίσης έφαγα τυρόπιτα που μου είχε καρφωθεί κ εμένα μετά από τόσες αναφορές και με χάλασε πολύ κορίτσια.. Ήταν και το μόνο που έφαγα όλη μέρα!

Α ωραια!Τα εχω δει ολα απο χθες!Νιωθω οτι το στομαχι μου έχει τρυπήσει απ τον πονο.Ούτε εγώ παίρνω ορμόνες.Λοιπον,gaviscon σιροπι.Αρχιζω από σημερα.Η γιατρος μου ειπε ότι κάνει θαύματα!!

  • Μου αρέσει 4

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του δυνατές!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι! Ελπίζω να είσαι πιο ήρεμη τώρα! Μη σκέφτεσαι ακόμα την αυχενική (σε προλαβαίνω!) , απόλαυσε τη στιγμή όσο πιο πολύ μπορείς!


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι! Ελπίζω να είσαι πιο ήρεμη τώρα! Μη σκέφτεσαι ακόμα την αυχενική (σε προλαβαίνω!) , απόλαυσε τη στιγμή όσο πιο πολύ μπορείς!

Χαχα εννοειται ότι τη σκεφτομαι αλλά για μερικες μερες θα είμαι ήρεμη!!Μου ειπε οτι κατά 80% θα δούμε και το φύλο κι έπαθα επίσης πλάκα!Αδυνατώ να τα συνειδητοποιήσω!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Χαχαχα!!!!! Μήπως ήταν ο πλακούντας...;;; Μακάρι να είναι γερό και ότι επιθυμείτε περισσότερο... παίδαρος ή κοριτσάρα....!!!!!

Χαχαχαχ μπορεί φίλη μου... Εννοείται γερό να ναι το μπιζελακι και ότι θέλει ο θεούλης. απλά λέω ότι θα ναι παιδαρος επειδή το είδα στον ύπνο μου... Και τα όνειρα μου δεν πέφτουν ποτέ έξω χαχα

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του δυνατές!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Α ωραια!Τα εχω δει ολα απο χθες!Νιωθω οτι το στομαχι μου έχει τρυπήσει απ τον πονο.Λοιπον,gaviscon σιροπι.Αρχιζω από σημερα.Η γιατρος μου ειπε ότι κάνει θαύματα!!

Μπράβο κορίτσι μου.. Αντε να ηρεμήσεις και συ λίγο να γεμίσουμε μπαταρίες μέχρι την αυχενική... Που και κει θα ναι ολα τελειαααααααα❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα.. Λουλούδια μου όμορφα... Είδαμε το μικρο μας μπιζελακι... Είναι τέλειοοοοο. Καλέ μεγάλωσε πολυ...ολα είναι σούπερ μου πε ο γιατρός ακούσαμε ξανά Καρδουλα την είδαμε να παλλεται και κατουρηθηκαμε ξανά και ξανά κλάψαμε και ξανά δεν ξέρω τι άλλο να πω... Χαχαχαχ... Η αλήθεια είναι ότι επειδή δεν ειχα  συμπτώματα  ούτε στήθος τίποτα...  φοβόμουν πολύ αλλά ευτυχώς όλα τέλεια.... Οποτε μην αγχωνεστε καθόλου γιατί το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά... Κλείσαμε και για αυχενική μαζί με papp-a 1/8  στο ρεα για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται με 90 ευρώ... Εύχομαι να ναι όλα καλά και εκεί... ❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια!!!Είναι μοναδικά.συναισθήματα!!!Είναι πολύ συγκινητικό που όλες τα βιώνουμε μαζί και τα μοιραζόμαστε.Με το καλο για την αυχενική λοιπον!!!

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του δυνατές!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Α ωραια!Τα εχω δει ολα απο χθες!Νιωθω οτι το στομαχι μου έχει τρυπήσει απ τον πονο.Λοιπον,gaviscon σιροπι.Αρχιζω από σημερα.Η γιατρος μου ειπε ότι κάνει θαύματα!!

Κορίτσι μου γλυκό ειδες που αγχονωσουν!!! Όλα πήγα υπέροχα!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Χαχαχαχ μπορεί φίλη μου... Εννοείται γερό να ναι το μπιζελακι και ότι θέλει ο θεούλης. απλά λέω ότι θα ναι παιδαρος επειδή το είδα στον ύπνο μου... Και τα όνειρα μου δεν πέφτουν ποτέ έξω χαχα

Κι εγω απ την αρχη έχω προαισθημα για αγόρι!!Μάλλον σύντομα θα ξέρουμε!!:x

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσι μου γλυκό ειδες που αγχονωσουν!!! Όλα πήγα υπέροχα!!!

Τρελάθηκα,μεχρι να περασουν αυτες οι 2 βδομάδες,πραγματικά.Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,με το καλό και τα δικά.σου τα ευχάριστα!!!

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κι εγω απ την αρχη έχω προαισθημα για αγόρι!!Μάλλον σύντομα θα ξέρουμε!!:x

Πιστεύω ότι αν είμαστε Τυχερές ίσως δούμε και στην αυχενική... Αντε ξανά να μετράμε αντίστροφα... Τι να κάνουμε είναι ένα όμορφο ταξίδι γεμάτο εκπλήξεις και πρέπει να νιώθουμε ευλογημένες που το ζούμε ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 5

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Πιστεύω ότι αν είμαστε Τυχερές ίσως δούμε και στην αυχενική... Αντε ξανά να μετράμε αντίστροφα... Τι να κάνουμε είναι ένα όμορφο ταξίδι γεμάτο εκπλήξεις και πρέπει να νιώθουμε ευλογημένες που το ζούμε ❤️❤️❤️

Εμενα μου είπε ότι κατα 80%θα το δούμε.Εχεις απόλυτο δίκιο,σιγά σιγά ο φόβος μικραίνει και δίνει τη θέση του στη χαρά.και την ευγνωμοσύνη.

  • Μου αρέσει 4

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του πολύ ευδιάκριτες!!!!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Με το καλό να συνεχιστουν τα υπέροχα νέα και για τα κορίτσια μας αύριο!Θα περιμένουμε!!!

Α ωραια!Τα εχω δει ολα απο χθες!Νιωθω οτι το στομαχι μου έχει τρυπήσει απ τον πονο.Λοιπον,gaviscon σιροπι.Αρχιζω από σημερα.Η γιατρος μου ειπε ότι κάνει θαύματα!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Έτσι κορίτσια μόνο καλά νέα να έχουμε!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του πολύ ευδιάκριτες!!!!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Με το καλό να συνεχιστουν τα υπέροχα νέα και για τα κορίτσια μας αύριο!Θα περιμένουμε!!!

Α ωραια!Τα εχω δει ολα απο χθες!Νιωθω οτι το στομαχι μου έχει τρυπήσει απ τον πονο.Λοιπον,gaviscon σιροπι.Αρχιζω από σημερα.Η γιατρος μου ειπε ότι κάνει θαύματα!!

Μπράβο !!! 
Και εγώ ήμουν σίγουρη ότι είναι άλλη μια κοπέλα σήμερα αλλά δε θυμόμουν ... αχ τι ωραία νέα βρε κορίτσια σήμερα ! 
Μπράβο σε όλες !!! Πολύ χαίρομαι !! 

Με όλες αυτές όμορφες περιγραφές σήμερα ανυπομονούμε και εμείς ... 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα.. Λουλούδια μου όμορφα... Είδαμε το μικρο μας μπιζελακι... Είναι τέλειοοοοο. Καλέ μεγάλωσε πολυ...ολα είναι σούπερ μου πε ο γιατρός ακούσαμε ξανά Καρδουλα την είδαμε να παλλεται και κατουρηθηκαμε ξανά και ξανά κλάψαμε και ξανά δεν ξέρω τι άλλο να πω... Χαχαχαχ... Η αλήθεια είναι ότι επειδή δεν ειχα  συμπτώματα  ούτε στήθος τίποτα...  φοβόμουν πολύ αλλά ευτυχώς όλα τέλεια.... Οποτε μην αγχωνεστε καθόλου γιατί το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά... Κλείσαμε και για αυχενική μαζί με papp-a 1/8  στο ρεα για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται με 90 ευρώ... Εύχομαι να ναι όλα καλά και εκεί... ❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Είδες που ανησυχούσες; Μια χαρά είναι το μωράκι σου! 

Just now, Joka είπε:

Εγω ήμουν η άλλη κοπέλα που είχε σήμερα υπερηχο,επιτέλους,μετά απο 2 βδομάδες!!Αφου δεν επαθα κριση πανικου αυτές τις μέρες,νομίζω δε θα πάθω ποτέ!!!!

3εκατοστα πλασματακι και κουνουσε χερακια και ποδαρακια!!!Αναποδα,κατω το κεφαλάκι κι όμως οι κινησεις του πολύ ευδιάκριτες!!!!Επαθα πλάκα!Εβλεπα την εικονα στον υπερηχο και με τιποτα δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ότι είναι μέσα.μου!!!

175 χτυπους η καρδουλα,χτυπούσε γρήγορα και δυνατά!!!

Τι άλλο να πω δεν ξέρω,τα χω χαμένα!!!!!!!!!!

Με το καλό να συνεχιστουν τα υπέροχα νέα και για τα κορίτσια μας αύριο!Θα περιμένουμε!!!

Α ωραια!Τα εχω δει ολα απο χθες!Νιωθω οτι το στομαχι μου έχει τρυπήσει απ τον πονο.Ούτε εγώ παίρνω ορμόνες.Λοιπον,gaviscon σιροπι.Αρχιζω από σημερα.Η γιατρος μου ειπε ότι κάνει θαύματα!!

Μπράβο κοριτσάρα μου! Αντε τώρα θα ηρεμήσεις! Σε έφαγε η αγωνία! Όλα καλά μπράβο!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο !!! 
Και εγώ ήμουν σίγουρη ότι είναι άλλη μια κοπέλα σήμερα αλλά δε θυμόμουν ... αχ τι ωραία νέα βρε κορίτσια σήμερα ! 
Μπράβο σε όλες !!! Πολύ χαίρομαι !! 

Με όλες αυτές όμορφες περιγραφές σήμερα ανυπομονούμε και εμείς ... 

 

Υπομονή λίγο ακόμα!Τετάρτη δεν πάς?Ερχεται κι η σειρα σου!:x


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...