Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 said:

Μου είπε ότι έπρεπε να είναι κοντά στο 80000..Έτσι που ανέβαινε πριν..Αλλά καλό θα είναι να το δούμε στον υπέρηχο...

Και αν λέω εγώ ....ήταν 2 στην αρχή και ανέβαινε πολύ και προχωρησε το ένα μετά ...; 
Ξερω ότι όλες αυτές οι υποθέσεις πρέπει να σε τρελαίνουν. Ειπαμε λιγη υπομονή μέχρι το απόγευμα ... δεν μπορείς να κανείς κι αλλιώς 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, chris79 είπε:

Και αν λέω εγώ ....ήταν 2 στην αρχή και ανέβαινε πολύ και προχωρησε το ένα μετά ...; 
Ξερω ότι όλες αυτές οι υποθέσεις πρέπει να σε τρελαίνουν. Ειπαμε λιγη υπομονή μέχρι το απόγευμα ... δεν μπορείς να κανείς κι αλλιώς 

Αφού δεν είδαν δύο σάκους...Τι να πω έχω τρελαθεί...Έχω στεναχωρηθεί τόσο πολύ κ κρατιέμαι να μην βάλω πάλι τα κλαμματα..

Just now, natassaki2006 είπε:

Αφού δεν είδαν δύο σάκους...Τι να πω έχω τρελαθεί...Έχω στεναχωρηθεί τόσο πολύ κ κρατιέμαι να μην βάλω πάλι τα κλαμματα..

Δε θα ξεχάσω ποτέ τη σιγουριά του 2ου γιατρού...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου τα πράγματα δεν πάνε καλά...

Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 44278.Δεν διπλασιάζεται σωστά...

Είχα ξανακάνει την προηγ Τετάρτη και ηταν 19000.

Κακο σημάδι..ο γιατρός είπε να περιμένω να δούμε τον υπέρηχο...Αλλά εγώ πλέον νιώθω ότι το έχασα το μωράκι...

Νατασακι μου κάνε λίγο υπομονή! Μπορεί να ήταν δυο μωράκια και να έμεινε το.ενα!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

@Joka μπράβο κορίτσι μου τέλεια τα νέα σου. Εχω μια απορια επειδή είμαστε και οι δύο περίπτωση με δύο σάκους που ο ένας δεν προχωράει. Ο γιατρός μου είπε ότι σιγά σιγά θα μεγαλώνει ο δεύτερος και ο άλλος θα απορροφηθεί. Εσένα τι σου έχει πει; Εχω Πέμπτη υπέρηχο κα έχω πολύ αγωνία! Μακάρι να έχει μεγαλώσει το μωρό μου και να ακούσουμε πάλι καρδούλα!

@natassaki2006 Όλα θα πάνε καλά σήμερα. Αλήθεια το πιστεύω... Να μας γράψεις μόλις τελειώσεις! Θα δεις τζάπα το κλάμα που έριξες! Ηταν πολυ νωρίς οταν πήγες.. Αφού κορίτσι μου κι εγώ πήγα μετά την 6η εβδομάδα πρώτη φορά γιατί ο γιατρός δεν περίμενε να δούμε κάτι σημαντικό και θα αγχωνόμουν τζάπα..

Επίσης και στα υπόλοιπα κορίτσιασήμερα που έχουν υπέρηχο εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!

Καλημέρα κοριτσούδια!Πως είστε?   @Katerina 11 εγώ και σήμερα δε βλέπω μπροστα μου από ζαλάδα μαζί με πονοκέφαλο φοβερο,3η μέρα σερί!!!Πηρα ντεπον κι ελπίζω να περάσει!!

Ειδαμε και το 2ο σάκο,όσο πάει μικραίνει αλλά με αργούς ρυθμους.Δεν ασχολουμαστε είπε η γιατρός.

Περιμένουμε τους σημερινούς υπέρηχους κορίτσια με χαρά!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Πώς να κάνω υπομονή...Πώς...Ήταν ότι χειρότερο...τελοσπαντων μη σας μαυριζω κ εσάς...κ δεν κανει...Μόνο τις πρώτες μέρες χάρηκα και αυτές θα θυμάμαι...

Κάτσε ρε παιδάκι μου περίμενε... σόρρυ που πετάγομαι και ολας! Οι χοριακες αυτές είναι πολύ μεγάλες. Για ποιο λόγο τις κάνεις δεν καταλαβαίνω! Όλα φαίνονται στον υπέρηχο. Και εμενα ο δικός μου ο σκιντζης μου λέει κάνε ξανά χοριακή σε 3 μέρες. Ήταν 5000 και πήγε 8000. Ααααα μου λέει έπρεπε να είχε τριπλασιαστεί! Έλα να δούμε αν είναι εξωμήτριο... Τρελάθηκα! Πάω ακούσαμε καρδούλα όλα καλά! Τι του λες τώρα; 

Αυτές οι χοριακες είναι τεράστιες δεν διπλασιάζονται στην αρχή πάνε σφαίρα και μετά κόβουν ταχύτητα. 

Για μένα δεν έπρεπε να κανεις χοριακες και έπρεπε να πας 8η εβδομάδα να τα δεις όλα! Όχι να τρελενεσαι από το άγχος!

Τεσπά! Όλα να πάνε καλά σήμερα να ηρεμήσεις!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Κάτσε ρε παιδάκι μου περίμενε... σόρρυ που πετάγομαι και ολας! Οι χοριακες αυτές είναι πολύ μεγάλες. Για ποιο λόγο τις κάνεις δεν καταλαβαίνω! Όλα φαίνονται στον υπέρηχο. Και εμενα ο δικός μου ο σκιντζης μου λέει κάνε ξανά χοριακή σε 3 μέρες. Ήταν 5000 και πήγε 8000. Ααααα μου λέει έπρεπε να είχε τριπλασιαστεί! Έλα να δούμε αν είναι εξωμήτριο... Τρελάθηκα! Πάω ακούσαμε καρδούλα όλα καλά! Τι του λες τώρα; 

Αυτές οι χοριακες είναι τεράστιες δεν διπλασιάζονται στην αρχή πάνε σφαίρα και μετά κόβουν ταχύτητα. 

Για μένα δεν έπρεπε να κανεις χοριακες και έπρεπε να πας 8η εβδομάδα να τα δεις όλα! Όχι να τρελενεσαι από το άγχος!

Τεσπά! Όλα να πάνε καλά σήμερα να ηρεμήσεις!

Αλήθεια το πιστεύεις?Αλήθεια?

Just now, Balloo είπε:

Συνεχίζω να είμαι φουλ αισιόδοξη @natassaki2006 μου..Γιατροί, νούμερα..όλα αυτά θα διαψευστούν.

Δεν ξέρω τι να πω...το κεφάλι μου πάει μα σπάσει...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αλήθεια το πιστεύεις?Αλήθεια?

Δεν ξέρω τι να πω...το κεφάλι μου πάει μα σπάσει...

Εγώ σου λέω την εμπειρία μου και όσα είχα διαβάσει για τον διπλασιασμό των χοριακων λόγω αυτού που μου συνέβη και εμένα... 

Στα δίδυμα έκανα δύο χοριακες στην αρχή και μετά μου λέει έλα 8η εβδομάδα γιατί πριν δε θα δούμε τίποτα. 

Αυτοί οι γιατροί... Τι να πω! Αν κάτι δεν πάει καλά θα φανεί δεν κρύβεται είναι ανάγκη να τρελαινουν μια γυναίκα που είναι και έγκυος; Τι θα δει την πέμπτη εβδομάδα; Τι θα καταλάβει από τη χοριακή που έχει φτάσει ένα δισεκατομμύριο; Ήμαρτον πια!

Ξέρω ότι είσαι μέσα στην τρέλα άλλα όλα θα πάνε καλά σήμερα και θα ηρεμήσει η ψυχούλα σου θα τα ξεχάσεις όλα!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Πώς να κάνω υπομονή...Πώς...Ήταν ότι χειρότερο...τελοσπαντων μη σας μαυριζω κ εσάς...κ δεν κανει...Μόνο τις πρώτες μέρες χάρηκα και αυτές θα θυμάμαι...

Κοριτσάκι μου νομίζω ότι οι διπλασιασμοι σταματάνε κάποια στιγμή και δεν ανεβαίνουν όπως στις αρχές. Εγώ δεν φοβάμαι τπτ με αυτές τις χοριακες που έχεις. 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Αλήθεια το πιστεύεις?Αλήθεια?

Δεν ξέρω τι να πω...το κεφάλι μου πάει μα σπάσει...

Νατασακι μου τι ωρα ξεκινάς για τον γιατρό? μηπως να πηγαινες σε εναν εκει κοντα που μενεις βρε παιδακι μου να σου φυγει το αγχος..., ή παρε τον γιατρο να πατε νωρίτερα 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Εγώ σου λέω την εμπειρία μου και όσα είχα διαβάσει για τον διπλασιασμό των χοριακων λόγω αυτού που μου συνέβη και εμένα... 

Στα δίδυμα έκανα δύο χοριακες στην αρχή και μετά μου λέει έλα 8η εβδομάδα γιατί πριν δε θα δούμε τίποτα. 

Αυτοί οι γιατροί... Τι να πω! Αν κάτι δεν πάει καλά θα φανεί δεν κρύβεται είναι ανάγκη να τρελαινουν μια γυναίκα που είναι και έγκυος; Τι θα δει την πέμπτη εβδομάδα; Τι θα καταλάβει από τη χοριακή που έχει φτάσει ένα δισεκατομμύριο; Ήμαρτον πια!

Ξέρω ότι είσαι μέσα στην τρέλα άλλα όλα θα πάνε καλά σήμερα και θα ηρεμήσει η ψυχούλα σου θα τα ξεχάσεις όλα!

 

Πόσο θέλω να έχεις δίκιο......

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια μου, οι δικές μου εξελίξεις, όπως ήταν αναμενόμενο, δεν ήταν τόσο θετικές. Δεν προχωρούσε η εγκυμοσύνη και ούτε καρδιακό παλμό βρήκαμε και σήμερα θα έμπαινα στην 10η εβδομάδα! Έχω προγραμματίσει αύριο την απόξεση και ενώ εγώ το έχω πάρει "καλά" εμπιστευόμενη τη φύση και ότι αυτή ξέρει καλύτερα, ο συντροφός μου δεν το έχει παρει και τόσο καλά και τον νταντεύω λίγο :razz:

Ως δημιουργός αυτού του γκρουπ, καθώς μάλλον ήμουν η πρώτη πρώτη που έμαθε ότι ήταν έγκυος, πλέον σας αποχαιρετώ, σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη και θέλω να σας πω ότι ενώ όλοι μου έλεγαν να μη διαβάζω και να μη γράφω σε forum γιατί δε βοηθάει, εμένα με βοηθούσε πολύ η παρέα σας και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό. 

Φιλί στο κάθε σποράκι σας ξεχωριστά! :wub:

  • Λυπημένη/-ος 16
Link to comment
Share on other sites

Just now, FlowerMom είπε:

Koρίτσια μου, οι δικές μου εξελίξεις, όπως ήταν αναμενόμενο, δεν ήταν τόσο θετικές. Δεν προχωρούσε η εγκυμοσύνη και ούτε καρδιακό παλμό βρήκαμε και σήμερα θα έμπαινα στην 10η εβδομάδα! Έχω προγραμματίσει αύριο την απόξεση και ενώ εγώ το έχω πάρει "καλά" εμπιστευόμενη τη φύση και ότι αυτή ξέρει καλύτερα, ο συντροφός μου δεν το έχει παρει και τόσο καλά και τον νταντεύω λίγο :razz:

Ως δημιουργός αυτού του γκρουπ, καθώς μάλλον ήμουν η πρώτη πρώτη που έμαθε ότι ήταν έγκυος, πλέον σας αποχαιρετώ, σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη και θέλω να σας πω ότι ενώ όλοι μου έλεγαν να μη διαβάζω και να μη γράφω σε forum γιατί δε βοηθάει, εμένα με βοηθούσε πολύ η παρέα σας και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό. 

Φιλί στο κάθε σποράκι σας ξεχωριστά! :wub:

Πόσο λυπάμαι δεν φαντάζεσαι...

Και μάλλον ειμαστε στην ίδια μοιρα...

Να είσαι καλά κ εννοείται μην  το βάλεις κάτω...!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, FlowerMom είπε:

Koρίτσια μου, οι δικές μου εξελίξεις, όπως ήταν αναμενόμενο, δεν ήταν τόσο θετικές. Δεν προχωρούσε η εγκυμοσύνη και ούτε καρδιακό παλμό βρήκαμε και σήμερα θα έμπαινα στην 10η εβδομάδα! Έχω προγραμματίσει αύριο την απόξεση και ενώ εγώ το έχω πάρει "καλά" εμπιστευόμενη τη φύση και ότι αυτή ξέρει καλύτερα, ο συντροφός μου δεν το έχει παρει και τόσο καλά και τον νταντεύω λίγο :razz:

Ως δημιουργός αυτού του γκρουπ, καθώς μάλλον ήμουν η πρώτη πρώτη που έμαθε ότι ήταν έγκυος, πλέον σας αποχαιρετώ, σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη και θέλω να σας πω ότι ενώ όλοι μου έλεγαν να μη διαβάζω και να μη γράφω σε forum γιατί δε βοηθάει, εμένα με βοηθούσε πολύ η παρέα σας και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό. 

Φιλί στο κάθε σποράκι σας ξεχωριστά! :wub:

κοριτσι μου σημερα εψαχνα να δω αν εγραψες τα νεα σου... θα σου πω αυτο που μου ειχε πει κι εμενα η γυναικολογος μου οταν ειχα την παλίνδρομη, η φυση ξερει.. και οσο πιο νωρις σταματαει τοσο καλύτερο οργανισμό εχεις! αφου δεν ηταν καλό καλύτερα που δεν προχωρησε.. σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου σύντομα να ξαναμεινεις εγκυος και να ειναι όλα καλά αυτην την φορά, πολλά φιλιά 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...