Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ μόλις το ένιωσα! Έτσι ξαπλωμένη, η μήτρα αν πιάσω την κοιλιά ξεχωριζει,και για πολύ λίγο έγινε πιο μυτερη από δεξιά την πιάσαμε και οι δύο και το καταλάβαμε! Κράτησε πολύ λίγο όμως και ξαναισιωσε 

  • Μου αρέσει 8

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kassandras είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ μόλις το ένιωσα! Έτσι ξαπλωμένη, η μήτρα αν πιάσω την κοιλιά ξεχωριζει,και για πολύ λίγο έγινε πιο μυτερη από δεξιά την πιάσαμε και οι δύο και το καταλάβαμε! Κράτησε πολύ λίγο όμως και ξαναισιωσε 

Τώρα θα το βλέπεις αρκετά συχνά αυτό!!! Είναι το μωράκι!!! Θα πηγαίνει μία δεξιά, μία αριστερά, στο κέντρο...χαμοςςς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κοριτσια!! Ανυπομονώ και εγώ.. 17 και 3 σήμερα.. Κάτι νοιώθω αραιά και που σα χτυπηματα αλλά δε ξέρω αν είναι ο μπέμπης η έντερο.. Σε σχέση με τα φαρμακα που λέγατε.. Ακόμα δε παίρνω μαγνήσιο ούτε εγώ... Αλλα σε 10 μέρες θα το αναφέρω στο γιατρό μήπως πρέπει να πάρω γτ καθημερινα έχω σουβλιτσες και τραβήγματα στη κοιλιά.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Τέλεια κοριτσια!! Ανυπομονώ και εγώ.. 17 και 3 σήμερα.. Κάτι νοιώθω αραιά και που σα χτυπηματα αλλά δε ξέρω αν είναι ο μπέμπης η έντερο.. Σε σχέση με τα φαρμακα που λέγατε.. Ακόμα δε παίρνω μαγνήσιο ούτε εγώ... Αλλα σε 10 μέρες θα το αναφέρω στο γιατρό μήπως πρέπει να πάρω γτ καθημερινα έχω σουβλιτσες και τραβήγματα στη κοιλιά.. 

Νομιζω ότι αυτά είναι φυσιολογικά μην αγχώνεσαι!αλλά εννοείται να το αναφέρεις στον γιατρό σου!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον γιατρό!! Όλα μια χαρά!!! 260γρ ο μπεμπακος!!! Τα εκατοστά του δε ρώτησα ρε γαμωτο...δεν πειράζει! 19+2 σήμερα!!! Τώρα αναμένω τη Β επιπέδου στις 2/11!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον γιατρό!! Όλα μια χαρά!!! 260γρ ο μπεμπακος!!! Τα εκατοστά του δε ρώτησα ρε γαμωτο...δεν πειράζει! 19+2 σήμερα!!! Τώρα αναμένω τη Β επιπέδου στις 2/11!!

Μπράβο ρε κορίτσι!! Τι χαρά που παίρνουμε όταν βλέπουμε τα μωράκια μας!! Αντε υπομονή τώρα μέχρι τη Β επιπεδου.. Που θα πάει θα περάσουν οι μέρες.. Εγώ έχω 26-10!!

Μια εβδομάδα έχουμε διαφορά. Τη Β επιπεδου απ ότι βλέπω θα τη κάνουμε και οι δύο στις 22 εβδ ακριβώς!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον γιατρό!! Όλα μια χαρά!!! 260γρ ο μπεμπακος!!! Τα εκατοστά του δε ρώτησα ρε γαμωτο...δεν πειράζει! 19+2 σήμερα!!! Τώρα αναμένω τη Β επιπέδου στις 2/11!!

@Evoulini24 Τελειαα!!Ήταν ζωηρούλης η κοιμόταν? Εγώ την άλλη Πέμπτη υπέρηχο και 19/11 Β επιπέδου αργεί πολύ ρε γαμωτο:(


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Evoulini24 Τελειαα!!Ήταν ζωηρούλης η κοιμόταν? Εγώ την άλλη Πέμπτη υπέρηχο και 19/11 Β επιπέδου αργεί πολύ ρε γαμωτο:(

Όχι αυτή τη φορά δεν ήταν ζωηρουλης!! Μάλλον κοιμόταν...

Just now, valentina23 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι!! Τι χαρά που παίρνουμε όταν βλέπουμε τα μωράκια μας!! Αντε υπομονή τώρα μέχρι τη Β επιπεδου.. Που θα πάει θα περάσουν οι μέρες.. Εγώ έχω 26-10!!

Μια εβδομάδα έχουμε διαφορά. Τη Β επιπεδου απ ότι βλέπω θα τη κάνουμε και οι δύο στις 22 εβδ ακριβώς!! 

Ναι στις 22 εβδομάδες!!! Αχ άντε...3 εβδομάδες αναμονή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια μου γυρίσαμε από τον γιατρό!! Όλα μια χαρά!!! 260γρ ο μπεμπακος!!! Τα εκατοστά του δε ρώτησα ρε γαμωτο...δεν πειράζει! 19+2 σήμερα!!! Τώρα αναμένω τη Β επιπέδου στις 2/11!!

Σετάκι πάμε !εγώ 19×1 και β επιπέδου 3 Νοεμβρίου!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pepi88 είπε:

Σετάκι πάμε !εγώ 19×1 και β επιπέδου 3 Νοεμβρίου!

Καλημέρα!! Ναι όντως!! Με βάση τον γυναικολόγο, σήμερα είμαι 19+2! Με βάση την αυχενική, 19+3! Πόσα κιλά έχεις πάρει; Εγώ 3 κορίτσια..και είμαι στα μισά! Στο τέλος παίρνουμε τα πολλά;; Κάπου διάβασα ότι στο δεύτερο τρίμηνο παίρνουμε τα περισσότερα αλλά μου φαίνεται κουλό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evoulini24 said:

Καλημέρα!! Ναι όντως!! Με βάση τον γυναικολόγο, σήμερα είμαι 19+2! Με βάση την αυχενική, 19+3! Πόσα κιλά έχεις πάρει; Εγώ 3 κορίτσια..και είμαι στα μισά! Στο τέλος παίρνουμε τα πολλά;; Κάπου διάβασα ότι στο δεύτερο τρίμηνο παίρνουμε τα περισσότερα αλλά μου φαίνεται κουλό...

Στο τρίτο παίρνουμε τα πιο πολλά! Είχα διαβάσει ότι σαν μέσο όρο συνολικά είναι τα 12 κιλά δύο στο πρώτο τρίμηνο 4  στο δεύτερο τρίμηνο και 6 στο τρίτο. Ενδεικτικά βεβαια είναι αυτα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Πήγες στον γυναικολόγο εσύ; Τι βάρος είχε ο μπεμπακος;

Και εγώ τόσο έχω βάλει δύο με τρία κιλά!εγώ πάω κάθε 15 μέρες !την προηγούμενη Πέμπτη που ήμουν 18×1 ο μπεμπακος ήταν 233 γρ. αλλά εκατοστά δεν ρώτησα .την 16η εβδομάδα όμως ήταν περίπου στα 20 ..τώρα την ερχόμενη Πέμπτη που θα ξαναπάω θα δούμε  θα ρωτήσω και εκατοστά !

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τελειώνει κι αυτή η εβδομάδα σιγά σιγά.. Όσο για τα κιλά εγώ έχω πάρει 4. Μετά τον 7ο μήνα μπαίνουν όλα. Έτσι θυμάμαι απ το γιο μου. Είχα πάρει 18 κιλα:razz:εννοείται σε όλη την εγκυμοσύνη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα μανούλες! Σήμερα με το που ξύπνησα έκανα εμετό, είχα να κάνω από το Σάββατο κ είπα τελείωσαν, αμ δε.. ζόρικος ο μπέμπης :-P και εγώ σκάρτα 3 κιλά έχω πάρει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...