Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, F_Maria είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Η β επιπέδου πόσο κάνει πάνω κάνω ;;;:huh:

Νομίζω 130-150€! Κάπου εκεί...

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τελειώνει κι αυτή η εβδομάδα σιγά σιγά.. Όσο για τα κιλά εγώ έχω πάρει 4. Μετά τον 7ο μήνα μπαίνουν όλα. Έτσι θυμάμαι απ το γιο μου. Είχα πάρει 18 κιλα:razz:εννοείται σε όλη την εγκυμοσύνη. 

Δηλαδή μετά τον 7ο πόσα είχες πάρει; Θυμάσαι;

Link to comment
Share on other sites

@Evoulini24 δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα κιλά απλά ότι στο τέλος άμα δεν προσέξεις μπαίνουν χωρίς να το καταλάβεις. Έχουν περάσει και 12 χρόνια από τοτε;)

Η Β επιπεδου αναλόγως εγώ 140 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Καλησπέρα κ από μένα μανούλες! Σήμερα με το που ξύπνησα έκανα εμετό, είχα να κάνω από το Σάββατο κ είπα τελείωσαν, αμ δε.. ζόρικος ο μπέμπης :-P και εγώ σκάρτα 3 κιλά έχω πάρει.. 

Γιωτουλι μου και εγώ 16+6 και ακόμα ξερνάω το πρωί....σχεδον κάθε μέρα....τι θα γίνει ρε γαμωτο δεν θα μας αφήσουν τώρα σιγά σιγά???? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 said:

Γιωτουλι μου και εγώ 16+6 και ακόμα ξερνάω το πρωί....σχεδον κάθε μέρα....τι θα γίνει ρε γαμωτο δεν θα μας αφήσουν τώρα σιγά σιγά???? 

Εμένα άργησαν να εμφανιστούν οι εμετόι γύρω στην 12η βδομάδα, και από τότε κάνω γύρω στους 3 τη βδομάδα..και οι τελευταίοι πρωί πρωί χωρίς να έχω φάει τίποτα.. Τι να πω.. Ας είναι καλά τα μπεμπακια μας και ας κρατήσουν.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι σήμερα 18 και 5 και έχω βάλει 4 κιλά ήδη. Η κοιλιά άρχισε να φαίνεται πολύ έντονα τις τελευταίες 3 μέρες. Αυχενική έχω στις 2/11. Εύχομαι να είναι όλα καλά για όλες μας !

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χθες είχα πάει ενδοκρινολογο, συνεχίζω με την ίδια δόση για τις επόμενες 8 βδμ κ μετά θα επαναλάβω tsh. 

4 κιλά έχω πάρει κ εγώ 17 και 2 σήμερα. Στο γιο μου τα περισσότερα τα χα πάρει στον 6ο,οχι στο 3ο τρίμηνο. 

Ελπίζω να είστε όλες καλά, φιλάκια στις κοιλίτσες :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, elpida2019 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι σήμερα 18 και 5 και έχω βάλει 4 κιλά ήδη. Η κοιλιά άρχισε να φαίνεται πολύ έντονα τις τελευταίες 3 μέρες. Αυχενική έχω στις 2/11. Εύχομαι να είναι όλα καλά για όλες μας !

Μαζί έχουμε τη Β επιπέδου! Ίδια μέρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,  με προβληματίζει κατι απο χθες στο εσωτερικό του αστραγάλου αγγίζοντας το με ποναει πολυ ,δε το έχω χτυπήσει ξαφνικα αρχισε να ποναει σαν να ποναει φλεβα και οχι το κόκαλο.  Το έχει πάθει καμια ;; τι μποεει να είναι; να εχει σχέση με την εγκυμοσύνη;


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα @Aria konsta τι να σου πω δεν το χω πάθει. Τώρα που φουσκώνουμε ίσως το βάρος να ευθύνεται.. Η κατακράτηση υγρών άμα είναι πρησμένα.. Δεν ξέρω βρε γλυκιά μου και γω υποθέσεις κάνω. Καλό είναι πάντως να κάνεις ένα τηλ στο γιατρό. Πάντως τώρα στην εγκυμοσύνη ειμαδτε πιο επιρρεπείς σε διαστρεματα.. Στραμπουληγματα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα @Aria konsta τι να σου πω δεν το χω πάθει. Τώρα που φουσκώνουμε ίσως το βάρος να ευθύνεται.. Η κατακράτηση υγρών άμα είναι πρησμένα.. Δεν ξέρω βρε γλυκιά μου και γω υποθέσεις κάνω. Καλό είναι πάντως να κάνεις ένα τηλ στο γιατρό. Πάντως τώρα στην εγκυμοσύνη ειμαδτε πιο επιρρεπείς σε διαστρεματα.. Στραμπουληγματα.. 

Σίγουρα δεν το χτύπησα κουράστηκα ομως δυο μέρες και ίσως είναι από αυτό.  

Μου έκανε εντύπωση ομως μεγάλη ! 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Σίγουρα δεν το χτύπησα κουράστηκα ομως δυο μέρες και ίσως είναι από αυτό.  

Μου έκανε εντύπωση ομως μεγάλη ! 

Ναι είναι πολύ πιθανό. Εγώ όταν κάνω δουλειές και γενικά κουράζομαι με πιάνει από κάτω στα γεννητικά οργανα:roll:Ξάπλωσε λίγο και βάλε το πόδι ψηλά σ ένα μαξιλάρι. 

Επίσης πρόσεξα ότι έχει αλλάξει και ο τρόπος βαδίσματος. Και δεν μπορώ να περπατήσω γρήγορα όπως πριν. Μπορεί να κουράστηκε κάτω ο αστραγάλος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Σίγουρα δεν το χτύπησα κουράστηκα ομως δυο μέρες και ίσως είναι από αυτό.  

Μου έκανε εντύπωση ομως μεγάλη ! 

Εσύ κακώς κουράζεσαι!μην ξεχνάς τον τράχηλο γενικά ...


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Ναι είναι πολύ πιθανό. Εγώ όταν κάνω δουλειές και γενικά κουράζομαι με πιάνει από κάτω στα γεννητικά οργανα:roll:Ξάπλωσε λίγο και βάλε το πόδι ψηλά σ ένα μαξιλάρι. 

Επίσης πρόσεξα ότι έχει αλλάξει και ο τρόπος βαδίσματος. Και δεν μπορώ να περπατήσω γρήγορα όπως πριν. Μπορεί να κουράστηκε κάτω ο αστραγάλος

Ναι ,μπορει να ειναι αυτο !! 

Γιατί το λαχανιασμα, ακομα κι όταν μιλάς;; ασε που ξεχνάω παρα πολύ ακόμα και τι θελω να πω το επόμενο δευτερόλεπτο χαχαχα πλάκα έχουμε. 

 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Ναι ,μπορει να ειναι αυτο !! 

Γιατί το λαχανιασμα, ακομα κι όταν μιλάς;; ασε που ξεχνάω παρα πολύ ακόμα και τι θελω να πω το επόμενο δευτερόλεπτο χαχαχα πλάκα έχουμε. 

 

Όντως!!! Έτσι ακριβώς!! Η αμνησία που οφείλεται άραγε;; :rolleyes:στις ορμόνες;;; Για το λαχανιασμα.. Λες και χω σκάψει χωραφια

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...