Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ολες τους πια έγκυες;;;


Recommended Posts

Εχεις δίκιο tespaa, βάσανα είναι οι άντρες μας!

Α, και στις εκπομπές τους ας αρχίσουν να χαρίζουν και τίποτα φάρμακα ή μία προσπάθεια εξωσωματικής αντί για τηγάνια! Φαντάζεσαι; Μία φορά το μήνα να έδιναν ένα τέτοιο δώρο! Θα την παραδεχόμουν αυτήν που θα έκανε κάτι τέτοιο....Τόσες φορές καλούν Πάντο και Παράσχο να εκθειάζουν τις ικανότητές τους....Εκεί που πάτε βρε, και κοκορεύεστε σαν τα κοκόρια, κάντε κι ένα καλό!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οσον αφορα χρήμα και περιποίηση....Καραβάτου έγκυος με την γρίππη H1N1....Νοσηλεύτηκε στο Ιασώ, κρίμα το κορίτσι, δεν λέω....Το άγχος και η αγωνία που θα πέρασε, μόνο αυτή και οι δικοί της το ξέρουν. Είχε όμως το παραδάκι, το έσκασε ( και πάλι καλά που το είχε δηλαδή) και πήρε την καλύτερη ιατρική φροντίδα....Αν ήταν καμία άλλη έρμη στη θέση της, πάθαινε κάτι τέτοιο και πήγαινε σε δημόσιο νοσοκομείο, καταλαβαίνετε τι θα γινόταν.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες ειναι το τριτο μου παιδακι,βεβαια πριν λιγο καιρο ειχα 1παλινρομη και 1βιοχημικη οποτε ειμαι λιγο επιφυλακτικη ακομα....


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες ειναι το τριτο μου παιδακι,βεβαια πριν λιγο καιρο ειχα 1παλινρομη και 1βιοχημικη οποτε ειμαι λιγο επιφυλακτικη ακομα....

Αυτή τη φορά θα πάνε όλα πολύ καλά! Να είσαι αισιόδοξη, κοπέλα μου! Ο Θεός μαζί σου!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες ειναι το τριτο μου παιδακι,βεβαια πριν λιγο καιρο ειχα 1παλινρομη και 1βιοχημικη οποτε ειμαι λιγο επιφυλακτικη ακομα....

Να ξεκουραζεσαι και ολα καλα θα πανε!!Νομιζω αυτο ηρθε για να μεινει..:P


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστός Ανέστη! Για να συνεχίσω το κουτσομπολιό, τα μάθατε που έιναι έγκυος στο δεύτερο η Κάτια Ζυγούλη; Παρεμπιπτόντως σας αρέσει αυτή; Εμένα καθόλου...Μού τη δίνει όταν μιλάει....σαν νταλικέρης!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μ'ενα.

Χριστος Ανεστη! και του χρονου με υγεια πανω απ'ολα,και καθε επιθυμεια μας να γινετε πραγματηκοτητα.

Καλως ηρθα στην παρεουλα σας!

Την κυρια ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ την ειχα δει στο ιδιο κεντρο που ημουνα και'γω.


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Ναι!Κ μάλιστα άκουσα πως είναι ήδη στον 4ο μήνα!!Κ ούτε έχουν παντρευτεί ακόμα.

Καλέ,μιλάει η Ζυγούλη???Δε την έχω ακούσει ποτέ :P

Καλύτερα που δεν την έχεις ακούσει! Για αυτήν ισχύει το "καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς"....Χάλια η φωνή της....Σα να ακούς τραβεστί ( λέτε γι' αυτό

να την ερωτεύτηκε ο Ρουβάς;;;:tongue:)Οσο για το γάμο τους, κάτι ακούγεται για τον Ιούνη....

Λένια, ισχύει τελικά ότι έκανε εξωσωματική η κυρία Κους-κους, ε;

Η κυρία κους-κους πέτυχε....Εσύ, κοριτσάκι μου; :-P Ελπίζω να είχες την ίδια καλή τύχη...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα που δεν την έχεις ακούσει! Για αυτήν ισχύει το "καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς"....Χάλια η φωνή της....Σα να ακούς τραβεστί ( λέτε γι' αυτό

να την ερωτεύτηκε ο Ρουβάς;;;:tongue:)Οσο για το γάμο τους, κάτι ακούγεται για τον Ιούνη....

Λένια, ισχύει τελικά ότι έκανε εξωσωματική η κυρία Κους-κους, ε;

Η κυρία κους-κους πέτυχε....Εσύ, κοριτσάκι μου; :-P Ελπίζω να είχες την ίδια καλή τύχη...

Εμένα παλλινδρόμησε :(


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λυπάμαι πολύ! Μην στενοχωριέσαι....Ολα θα πάνε καλά!!! Είναι όμως τόσο άδικο.... Τι να κάνουμε Λένια μου! Ολες μας χρειάζεται να κάνουμε υπομονή και επιμονή ( είχα κι εγώ ένα εξωμήτριο και μολονότι πέρασαν σχεδόν 2 χρονια ακόμη με πονάει όταν το σκέφτομαι ). Ξέρω όμως ότι αν κάνω ένα παιδάκι θα ξεχάσω αμέσως όλα όσα πέρασα...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, δεν αντέχω άλλο να ανοίγω τηλεόραση και να τις βλέπω όλες τους έγκυες! Καλά, συνεννοημένες ήταν πότε θα μείνουν, για να μας σπάσουν τα νεύρα; Σκορδά, Καραβάτου, Ζήνα, και πόσες άλλες πια που δεν θυμάμαι τα ανοματά τους. Λένε πως και η Ζυγούλη είναι πάλι! Αν είναι και η κουνέλα Μενέγακη και κάνει και πέμπτο, ε, αμάν πια....

Χάρηκα πραγματικά για την Πέγκυ Ζήνα. Μου έδινε την εντύπωση σε παλιότερες συνεντέυξεις της που την ρωτούσαν για το πότε θα κάνει παιδί, πως την στενοχωρούσε λίγο το θέμα...Μπορεί να δυσκολεύτηκε κι αυτή, όπως τόσες από εμας εδώ μέσα.....

Πέιτε μου, έιμαι παράλογη όμως που όλες τις υπόλοιπες δεν μπορώ να τις βλέπω πια;;Να ειναι καλά και να γεννήσουν όλες οι γυναίκες του κόσμου γερά παιδάκια, αλλά έλεος, βαρέθηκα να μας ανακοινώνουν εγκυμοσύνες!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

βασικα χρονια τωρα λεω τα ιδια ακριβως για τον παρακατω λογο:

ειναι τοσες οι γυναικες που δυσκολευονται, προσπαθουν σχεδον με εμμονη και μεγαλο ψυχολογικο-οικονομικο κοστος να κανουν παιδι και αλλες που δεν μπορουν καν να συλλαβουν που βρισκω εντελως απερισκεπτη την κινηση της εμπορευματοποιησης αυτων των γεγονοτων..

ΑΛΛΑ οχι μονο την ανακοινωση και τα gossip που αυτα με τον ενα η τον αλλο τροπο παντα θα εμφανιζονται ΑΛΛΑ και με την καθημερινη προβολη. ΠΧ η Μενεγακη - κουνελα στις εκπομπες της μονιμα ειχε αφιερωματα και ολοκληρα λογιδρια για εγκυμοσυνες και νεογεννητα..ομοια και με τη Σκορδα αν και εχω ακουσει παρα εχω δει..και αυτα για να υπαρχει τηλεθεαση, τα ιδια θυμαμαι και με τη Χρηστιδου κλπ κλπ

να χεις χασει εσυ το μωρο σου ή να τρως τη μια αποτυχια πισω απο την αλλη, η να σαι με αιμοραγιες στο κρεβατι 9 μηνες και να βλεπεις την καθε μια με τη κοιλια στο στομα να κανει λες και δεν τρεχει τιποτε και μονο αυτες οι περιπτωσεις υπαρχουν..και εσυ να νοιωθεις ο λεπρος..

οταν κλεινει η Tv αρχιζει η ζωη.. το εφαρμοζω και ζω καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! μου τι σπαει η κους-κους ειναι πολυ ''κρυα'' απο τοτε που ειναι εγκυος.

εσεις τη λετε?? μηπως ειναι της ιδεας μου??

καλο μεσημερη σε ολες σας

<3 <3


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! μου τι σπαει η κους-κους ειναι πολυ ''κρυα'' απο τοτε που ειναι εγκυος.

εσεις τη λετε?? μηπως ειναι της ιδεας μου??

καλο μεσημερη σε ολες σας

<3 <3

Ετσι μου φαίνεται κι εμένα....Και ντύνεται χάλια....Δεν της πάνε καθόλου αυτά που φοράει.........

Εγώ δεν μπορώ καθόλου εκείνη την Καμπούρη....Σαν χαζοχαρούμενο κάνει......

Κάτι άλλο....( άσχετο με το θέμα) Πιστεύετε ότι η Μακρυπούλια τα έχει με τον Χατζηγιάννη; Εγώ όχι....Νόμίζω ότι είναι διαφημιστικό κόλπο....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...