Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Ολες τους πια έγκυες;;;


Recommended Posts

Για τη Μενεγω λένε ότι έκανε συμβόλαιο με το Λάτσιο να μείνουν για κάποια χρόνια μαζί , να παριστάνει για λιγο αυτή την καλή κυρία, νοικοκυρά και μαμά και, αφού αποκτήσει κύρος, να συνεχίσουν τις ζωές τους.....Το έπαιζε τόσα χρόνια ερωτευμένη και κυρία.....Και αυτό να μην ισχύει το γεγονός ότι βρήκε γκόμενο πριν χωρίσει, λέει πολλά για το ήθος της....Ρε κορίτσια, λένε πως ο αδελφός της στην πραγματικότητα είναι γιος της που τον εκανε στα 17 της και για να καλύψουν το σκάνδαλο, τον υιοθέτησε η μάνα της....Λέτε να είναι αλήθεια;;

τι λες ρε μαρτζι?

αυτα ουτε που τα ειχα ξανακουσει!!:shock::shock:

καλα παιδι της ο αδελφος της και συμβολαιο με το λατσιο?

δεν μου κανουν εντυπωση ομως, τα πιστευω ολα αυτα!

κοριτσακι μου μακαρι να τα βρειτε γρηγορα και ολα θα ερθουν στην σειρα τους!

ολοι μας παντως περναμε φασεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

margi μου μεχρι στιτμης παει καλα η εγκυμοσυνη ελπιζω να συνεχιστει ετσι...ενα θα σου πω με τον αντρα μου ειμασταν στα χωρισματα τους τελευταιους 8μηνες σκοτωνομασταν,ομως επειδη αγαπιομαστε και βαζαμε τους εγωισμους απο πανω,πηγαμε σε ενα σ.γαμου και σωθηκαμε.....Υπομονη και πολυ πολυ συζητηση και κατανοηση.....

Και να μεινουμε στο θεμα μας......εγω πλεον δεν ξερω τι να πιστεψω αυτο για τον αδερφο της που το ακουσες...καταρχην στα 17 δεν ηταν διασημη γιατι να μην το μεγαλωνε αυτη?:confused::confused::confused:Οπως επισης πολλα ακουγονται οτι ο Κυριακου την ''εσπρωξε''στον πρωινο καφε....


:-D

Link to comment
Share on other sites

Αννια μου καλη εγκυμοσυνη και απο μενα, καλοστεριωτη και με το καλο ενα γερο μωρακι..

παντως πολλα γινονται και ουτε μας περνανε απο το μυαλο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι ποιος μού το είπε για τον αδελφό της που μπορεί να είναι γιος της....Μάλλον ράδιο- αρβύλα μού φαίνεται αυτό....Αλλά αν υποθέσουμε πως είναι αλήθεια, μικρή ήταν, καριέρα ήθελε να κάνει, το παιδί θα της έκοβε το δρόμο...Προχθές που ήμουν κομμωτήριο, διαβαζα σε ένα κουτσομπολίστικο περιοδικό πως έχει φτιάξει διαμέρισμα ολόκληρο στον κήπο του σπιτιού της, για να μένει εκει ο αδελφός της, όταν έρχεται από το εξωτερικό.....Εσείς, αν ήσασταν ζάμπλουτες και θέλατε να βοηθήσετε οικονομικά τα αδέλφια σας, θα τους φτιάχνατε σπίτι στον κήπο του σπιτιού σας;;;Εγώ πάντως δεν θα το έκανα....Θα τα βοηθούσα τα αδέλφια μου, αλλά δεν θα τα έβαζα στο σπίτι μου, μέσα στην οικογένειά μου....το παιδί μου όμως θα το ήθελα κοντά μου, και θα του πρόσφερα όσα θα είχαν και τα νόμιμα παιδιά μου......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

margi μου μεχρι στιτμης παει καλα η εγκυμοσυνη ελπιζω να συνεχιστει ετσι...ενα θα σου πω με τον αντρα μου ειμασταν στα χωρισματα τους τελευταιους 8μηνες σκοτωνομασταν,ομως επειδη αγαπιομαστε και βαζαμε τους εγωισμους απο πανω,πηγαμε σε ενα σ.γαμου και σωθηκαμε.....Υπομονη και πολυ πολυ συζητηση και κατανοηση.....

Και να μεινουμε στο θεμα μας......εγω πλεον δεν ξερω τι να πιστεψω αυτο για τον αδερφο της που το ακουσες...καταρχην στα 17 δεν ηταν διασημη γιατι να μην το μεγαλωνε αυτη?:confused::confused::confused:Οπως επισης πολλα ακουγονται οτι ο Κυριακου την ''εσπρωξε''στον πρωινο καφε....

Ρε συ, Αννια, πώς σας βοήθησε; τι ακριβώς κάνατε; Τι σας έλεγε; Εχω περιέργεια.....

Με τον Κυριακού σίγουρα τα είχε, αλλά την θεωρώ πιο έξυπνη από την Μαρί Κυριακού, που πήγε και τον παντρεύτηκε....Μπουμπούκι αυτή, πήρε τον γέρο και σκλαβώθηκε για τα λεφτα...γιατί μην μου πείτε ότι τον αγάπησε!!! Τουλάχιστον η μενεγάκη, τον χρησιμοποοίησε για να την προωθήσει και την κατάλληλη στιγμή, πήρε τον Λάτσιο που είναι σίγουρα καλύτερος από τον Κυριακού, κράτησε το Λάτσιο μέχρι εκεί που την συνέφερε και στο τέλος βρήκε έναν άνθρωπο στην ηλικία της, νέο, ωραίο, πλούσιο.......Και συνεχίζει να το παίζει κυρία....Οσο και να μην τη συμπαθώ, της βγάζω το καπέλο.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια η ΜΕνεγακη και ο αδελφος της ειναι σιγουρα αδελφια καλε! η μαμα της ειναι ξαναπαντρεμενη με εναν πρωην φιλο του πατερα μου και κανανε ενα παιδι τον αδελφο της!!

απο τοτε που εγινε διασημη η Ελενη ( περιοδος mega channel) που ηταν και μελαχροινη ,ο πατριος της εκοψε παρτιδες με τους ας πουμε ¨"φιλους"...την θυμαμαι την Ελενη στο γαμο του θειου μου (ηταν ολοι μια παρεα) με ασπρο φορεμα μελαχροινη, χωρις στηθος και με ατελειωτες φακιδες.Μονο τα ματια της ηταν ετσι γαλανα!

Link to comment
Share on other sites

Μου τη δίνει απίστευτα! Και με εκνευρίζουν περισσότερο αυτοί που την εκθειάζουν . Στο "δεστε τους" πχ ο Μουτσινάς κάθε που σχολιάζουν ρούχα ( μόνο αυτό το κομμάτι βλέπω από την άθλια εκπομπή τους ) μόλις φτάνει στη Μενεγάκη, ξεκινάει τα γλειψίματα είτε είναι ωραία ( που συνήθως είναι, δεν λέω) είτε όχι!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μου τη δίνει απίστευτα! Και με εκνευρίζουν περισσότερο αυτοί που την εκθειάζουν . Στο "δεστε τους" πχ ο Μουτσινάς κάθε που σχολιάζουν ρούχα ( μόνο αυτό το κομμάτι βλέπω από την άθλια εκπομπή τους ) μόλις φτάνει στη Μενεγάκη, ξεκινάει τα γλειψίματα είτε είναι ωραία ( που συνήθως είναι, δεν λέω) είτε όχι!

καλα ποσο δικιο εχεις!!!!!

γιατι αυτος ο Καβατζικης που εχει στην εκπομπη της καθε πρωι της λεει "Ελενη μου ποσο ομορφη εισαι!!!" καθε μερα ομως..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάκι απορώ γιατί υπάρχουν μερικοί άνθρωποι στην τηλεόραση. Πραγματικά πολλά από τα "νέα" -σχετικά- πρόσωπα τα θεωρώ τυχαία... Πλέον δε βλέπω τηλεόραση, εκτός από καμιά ταινία όταν προλαβαίνω, εκπομπές καθόλου! Λίγες είναι οι αξιόλογες...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ βλέπω πλέον τηλεόραση...Μου άρεσε μόνο το νησι! Βλέπω και "ζωή της άλλης" αλλά έχει παραγίνει το κακό με αυτό το έργο....Βαριέμαι αφόρητα να το βλέπω και θα σταματήσω να το βλέπω, γιατί εκνευρίζομαι με τους χαρακτήρες! Μα τόσο ηλιθιότητα πια από όλους τους;;;Ειδικά την Ελπίδα και το στυλάκι της τα απεχθάνομαι....Αυτό το κλαψιάρικο και δεν λέω τίποτα, δεν αντιδρώ σε τίποτα, όχι δεν το μπορώ....

Οσο για την Μενέγω, αν υποψιαστώ ότι είναι πάλι έγκυος η κουνέλα, θα πεθάνω....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!! ελπιζω να με θυμαστε εχω ξαναγραψει.

μην μου πειτε οτι ειναι παλι εγκυος η μενεγακη αν και εχω ακουση οτι κανει εξωσ. δεν ξερω αν αληθευει, εσεις τι λετε??

η καραβατου πολυ κρυα, το ντυσημοτης χαλεια συνεχεια φοραει φορεματακια της εχουν πει οτι εχει ωραια ποδια:-P

κατα τη γνωμη μου, δεν υπαρχει πρωινη και απογευματινη εκπωμπη που να εχει επιπεδο

καλο απογευμα!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι!!!Αλλά πολύ σύντομα θα ακουστεί το μαντάτο!!!Τι ανάγκη έχει αυτή;;Θα κάνει εξωσωματική στον καλύτερο, τόσα λεφτά έχει.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...