Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Καθυστέρηση 2 μερες


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Καινούρια στο forum και θέλω να εκφράσω μια απορία μου.ςιμαι 35 ετών κ μητέρα ενός παιδιού 6 ετών.

Αδιαθετησα στις 25/6 σύμφωναμε τη γνωστή εφαρμογή έχω κύκλο με μέσο όρο 30 ημερών και διάρκεια περιοδου 6 ημέρες,όμως η τελευταία περίοδος μου κράτησε 8 μέρες. Σύμφωνα με την εφαρμογή 5-11/7 ήμουν στις γόνιμες με ωρηξια στις 10/7. Με τον άντρα μου ηρθαμε σε ελεύθερη επαφή στις 8/7 και μάλιστα αρκετές φορές.

Συμπτώματα πέρα από κάτι πρωτόγνωρα τραβήγματα έντονα χαμηλά(νομιζως στις ωοθήκες και στη μήτρα) την περασμενη εβδομάδα κ αραιά και που συνεχίζονται δεν έχω κ ένα πρωί που με ανακάτεψε το νερό, υποτίθεται ότι έπρεπε να αδιαθετησω στις 25/7 σήμερα το απόγευμα έκανα ένα τεστ κ αλίμονο αν το ήξερε κ ο φαρμακοποιός που μου το έδωσε αλλά βγήκε αρνητικο. Δεν έχω ούτε για ενοχλήσεις της περιόδου όμως.Απο την προσμονή μου νιώθω ότι είμαι από την άλλη λέω θα έρθει η περίοδος..

Στην πρώτη εγκυμοσύνη το ανακάλυψα μετά από 9 μέρες καθυστέρηση που διαπίστωσα ότι δεν είχα περίοδο και έκανα το τεστ την 10η βγήκε θετικό.συμπτωματα δεν είχα ούτε τότε. 

Λέτε να είμαι έγκυος; τα τεστ εγκυμοσύνης illa τα έχει δοκιμάσει καμιά,είμαι αξιόπιστα; Αυτό μου έδωσε η φαρμακοποιός στο εφημερεύον που έτρεχα σήμερα κ μάλιστα μου είπε ότι από τα ευαίσθητα τέσσερις μέρες πριν την περίοδο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pinkrose είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Καινούρια στο forum και θέλω να εκφράσω μια απορία μου.ςιμαι 35 ετών κ μητέρα ενός παιδιού 6 ετών.

Αδιαθετησα στις 25/6 σύμφωναμε τη γνωστή εφαρμογή έχω κύκλο με μέσο όρο 30 ημερών και διάρκεια περιοδου 6 ημέρες,όμως η τελευταία περίοδος μου κράτησε 8 μέρες. Σύμφωνα με την εφαρμογή 5-11/7 ήμουν στις γόνιμες με ωρηξια στις 10/7. Με τον άντρα μου ηρθαμε σε ελεύθερη επαφή στις 8/7 και μάλιστα αρκετές φορές.

Συμπτώματα πέρα από κάτι πρωτόγνωρα τραβήγματα έντονα χαμηλά(νομιζως στις ωοθήκες και στη μήτρα) την περασμενη εβδομάδα κ αραιά και που συνεχίζονται δεν έχω κ ένα πρωί που με ανακάτεψε το νερό, υποτίθεται ότι έπρεπε να αδιαθετησω στις 25/7 σήμερα το απόγευμα έκανα ένα τεστ κ αλίμονο αν το ήξερε κ ο φαρμακοποιός που μου το έδωσε αλλά βγήκε αρνητικο. Δεν έχω ούτε για ενοχλήσεις της περιόδου όμως.Απο την προσμονή μου νιώθω ότι είμαι από την άλλη λέω θα έρθει η περίοδος..

Στην πρώτη εγκυμοσύνη το ανακάλυψα μετά από 9 μέρες καθυστέρηση που διαπίστωσα ότι δεν είχα περίοδο και έκανα το τεστ την 10η βγήκε θετικό.συμπτωματα δεν είχα ούτε τότε. 

Λέτε να είμαι έγκυος; τα τεστ εγκυμοσύνης illa τα έχει δοκιμάσει καμιά,είμαι αξιόπιστα; Αυτό μου έδωσε η φαρμακοποιός στο εφημερεύον που έτρεχα σήμερα κ μάλιστα μου είπε ότι από τα ευαίσθητα τέσσερις μέρες πριν την περίοδο.

Δεν το ξέρω καθόλου κοπελα μου Αυτό το τεστ! Πάρε κι κάποιο άλλο ίσως πιο έγκυρο. Σου εύχομαι να είσαι διότι όπως παραθετεις τις ημερομηνίες είναι πολύ πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...