Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Femara και σπερματέγχυση


Recommended Posts


Διαφημίσεις

On 5/8/2020 at 7:27 ΜΜ, Nephelie είπε:

Γεια σου κοριτσι..Δε καταλαβα..επαιρνες σερπαφαρ 12 μηνες;;και τωρα σου εδωσε φεμαρα;;

Νεφέλη μου γειά σου τ κάνεις ❤️❤️❤️ οχι μου δώσε για μερικούς κύκλους όχι κάθε μήνα. μήνα ανά μήνα μου τα δινε τα σερπαφαρ και τώρα θέλει να μου δώσει τα Femara γτ τ σερπαφαρ δεν μπορείς ν τ πάρεις πάνω από 12 φορές μτ μειώνεται μου πέ η επιτυχία κ υπάρχει πρόβλημα για απόκτηση καρκίνου της μήτρας κ έτσι μ πε ν πάρουμε τ φιμαρα κ ν κάνουμε ενέσεις εξωσωματικής κ όταν είναι έτοιμο το ωάριο σπερματέγχυση 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι στον δεύτερο κύκλο που παίρνω Femara. Σε αυτό τον κύκλο κάναμε σπερματέγχυση, στον προηγούμενο προσπαθησαμε φυσικά.
Μένω στο εξωτερικό και τα Femara παίζουν πολύ εδώ. 

Στο δικό μου οργανισμό λειτουργούν καλά καθώς είχα 3 ωοθηλάκια (που είναι και το όριο για IUI στην κλινική μου), αλλά φυσικά κάθε οργανισμος είναι διαφορετικός.

Πάντως ως χάπια θεωρούνται από τα καλύτερα του είδους του με πολύ λιγότερες παρενέργειες σε σχέση με τους ανταγωνιστές.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια 

@KimK

Τι έκανες τελικά ;;

Έκανες κ άλλο τέστ;;

Just now, Ellidr είπε:

Γεια σας κορίτσια 

@KimK

Τι έκανες τελικά ;;

Έκανες κ άλλο τέστ;;

Έγραψα σε λάθος ενότητα 

Αλλά Παρ όλα αυτά 

Πιστεύω ότι πρέπει να αλλάξεις γιατρό 

Γιατί τόσες προσπάθειες με φάρμακα και ούτε καν εξωσωματική που έχει και περισσότερα ποσοστά αλλά για σπερματεγχυση μου φαίνεται λίγο περίεργο @Vikiiiiii98

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...