Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Woman88 είπε:

@Renezσε ευχαριστπυμε για τις πληροφορίες που μας δίνεις! Εγώ έκλεισα αυχενικη σε 3 εβδομάδες! Η εξέταση αίματος αυτή είναι σα να λέμε συμπληρωματική;

@Betty90εσύ τι κάνεις; πως είσαι;

@Ismini82πως είσαι κοριτσακι μου; 

Να είστε καλά κορτισουδια ,κ εγώ όταν ήμουν σαν εσάς στις αρχές μαθαινα:x

Ναι ουσιαστικά η αίματος αυτή σε συνδυασμό με τις μετρήσεις του υπερήχου βγάζουν τα αποτελέσματα! Βέβαια έχουν ήδη εικόνα από τις μετρήσεις του υπερήχου!

Just now, Woman88 είπε:

Ναι ε; πρέπει να τις αποφεύγω; και τωρα τι να κάνω; διαδικτυακά δε γίνεται το συγκεκριμένο... Έχει δεπυ βαριά και είναι δύσκολο να συγκεντρωθεί διαδικτυακά.. Ποοοοο...... Το έχω κάνει. Φορές την εβδομάδα αλλά.... Και εγώ 17 έχω... Λογικά θα μου δώσει συμπλήρωμα... Α ή ενδοκρινολογος πρέπει να μου πει Ε; όχι ο γυναικολόγος; καλα που μου το πες. 

@Evakiksp1991καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν. Είχα περάσει και εγώ πέρυσι εξωμητριο κύηση την οποία ομω3 αντιμετώπισα φαρμακευτικά. Εσύ; υπέρηχο έχεις κάνει για να δείτε ενδομητριο σάκο η όχι ακομα; ο γιατρός τι σου είπε για τα καφέ; εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να έχεις μια υγιή τελειομηνη κύηση μέσα από την καρδιά μου. 

Εγώ είχα 18,5 κ πάλι θεωρείται έλλειψη σα όπως θα έχεις ακούσει πάνω από τον μισό πληθυσμό της Ελλάδας έχουμε έλλειψη κ θεωρείται κ περίεργο λόγω της ηλιοφάνειας που έχουμε..

Δεν είναι κάτι σοβαρό μην σε αγχωνει..εμένα από τον 4ο που μου έδωσε ασβέστιο είχε κ βιταμίνη D μέσα..οπότε τα συνδιαζε..λένε πάντως πως κάνει καλό στο βρέφος η βιταμίνη D..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, olpapa είπε:

Γενικά λένε να τις αποφεύγουμε τις σκάλες τώρα αν τις ανέβεις με προσοχή σιγά σιγά...αν δε γίνεται να το κάνεις διαδικτυακά...

Εγώ είχα πολύ χαμηλή d3 πέρισυ, 17 κ είχα πάρει συμπλήρωμα με οδηγία του ενδοκρινολόγου, Μάιο είχα 50 κάτι και μου είπε οκ σταματάμε το συμπλήρωμα και μόλις έμεινα έγκυος και ξαναέκανα - μετά τις διακοπές - είχε φτάσει 90! Φτάσαμε στο άλλο άκρο δηλαδή, τρόμαξα λίγο στην αρχή αλλά μου είπε ο γυναικολόγος δε κάνει κακό, απλώς μόλις την είδε μου είπε ένα 'του έδωσες και κατάλαβε ε?' χαχαχα και στις διακοπές επειδή έμαθα για την εγκυμοσύνη 2η μέρα διακοπών, ούτε στη θάλασσα έμπαινα και μόνο στη σκιά καθόμουν...

Καλησπέρα! Με το καλό αυτή τη φορά να πάνε όλα όπως πρέπει! Υπομονή λίγες μέρες ακόμα να κάνεις υπέρηχο για να μπορέσεις να ησυχάσεις...σου είπε πότε να πας?

Μου είπε για Δευτέρα..αλλά κάνω υπομονή εγώ μέχρι τοτε;Όσο βλέπω τα καφε..τόσο τρελαίνομαι.την είπα αν μπορεί για παρασκευη και περιμένω απάντησή της.

Just now, Woman88 είπε:

Ναι ε; πρέπει να τις αποφεύγω; και τωρα τι να κάνω; διαδικτυακά δε γίνεται το συγκεκριμένο... Έχει δεπυ βαριά και είναι δύσκολο να συγκεντρωθεί διαδικτυακά.. Ποοοοο...... Το έχω κάνει. Φορές την εβδομάδα αλλά.... Και εγώ 17 έχω... Λογικά θα μου δώσει συμπλήρωμα... Α ή ενδοκρινολογος πρέπει να μου πει Ε; όχι ο γυναικολόγος; καλα που μου το πες. 

@Evakiksp1991καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν. Είχα περάσει και εγώ πέρυσι εξωμητριο κύηση την οποία ομω3 αντιμετώπισα φαρμακευτικά. Εσύ; υπέρηχο έχεις κάνει για να δείτε ενδομητριο σάκο η όχι ακομα; ο γιατρός τι σου είπε για τα καφέ; εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να έχεις μια υγιή τελειομηνη κύηση μέσα από την καρδιά μου. 

Γεια σου κορίτσι μου..Εγώ έχασα την μια σάλπιγγα από όλη την ιστορία.Ας τα να πάνε.. πολύ δύσκολες καταστασεις.Υπερηχο δεν κάναμε ακόμα.Δευτέρα έχω ραντεβού αν και της έστειλα μνμ να το κάνουμε Παρασκευή.Με προβληματίζουν αυτά τα καφετί υγρα σαν σταγόνες δηλ..και η χοριακη.που στις 3 μέρες καθυστερησης ήταν 30.Διπλασιάστηκε ευτυχώς στα 70 μετα.αλλα δεν ειναι πολύ μικρη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evakiksp1991 είπε:

Μου είπε για Δευτέρα..αλλά κάνω υπομονή εγώ μέχρι τοτε;Όσο βλέπω τα καφε..τόσο τρελαίνομαι.την είπα αν μπορεί για παρασκευη και περιμένω απάντησή της.

Γεια σου κορίτσι μου..Εγώ έχασα την μια σάλπιγγα από όλη την ιστορία.Ας τα να πάνε.. πολύ δύσκολες καταστασεις.Υπερηχο δεν κάναμε ακόμα.Δευτέρα έχω ραντεβού αν και της έστειλα μνμ να το κάνουμε Παρασκευή.Με προβληματίζουν αυτά τα καφετί υγρα σαν σταγόνες δηλ..και η χοριακη.που στις 3 μέρες καθυστερησης ήταν 30.Διπλασιάστηκε ευτυχώς στα 70 μετα.αλλα δεν ειναι πολύ μικρη;

Κοίταξε η χοριακη μη σε απασχολεί αφού διαπλασιαζεται με την έννοια ότι έχει μεγάλο εύρος τιμών οπότε μην σε αγχώνει αυτό... Υπάρχουν κοπέλες που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλή χοριακη. Αν θες για να ηρεμήσεις κάνε μια άλλη χοριακη στις 2 μέρες από την τελευταια αλλά επειδή έχω περάσει την ψυχολογία σου θα σου έλεγα να πεις στην γιατρό σου να κάνετε υπέρηχο σύντομα ώστε να ηρεμήσεις. Βέβαια νομίζω σάκος φαίνεται από 1500 και πάνω. Αν Κανω λάθος ας με διορθώσει κάποια κοπέλα. Μην σου λέω και χαζομάρες. Γενιά τι κύκλο έχεις; πόσες ημέρες; 

Κορίτσια θέλω τη συμβουλή σας πάλι χάχα. Χθες έκανα καλλιέργεια και με πόνεσε λίγο και ματώσε ελάχιστα ο Τράχηλος γτ δεν είχα πολλά υγρά. Σήμερα πριν λθγο είδα ελάχιστα πολυυυ λίγα καφέ δηλαδή σταγόνες. Μου είπε χθες ότι μπορεί να δω λίγο και να μην ανησυχησω. Αν ήταν όμως δε θα το έβλεπα χθες μετά την καλλιέργεια; σας λέω ήταν ελάχιστο άπειρο ελάχιστο.... Αλλά θα το έβλεπα σήμερα; επίσης το ότι δεν είχα πολλά υγρά είναι κακό; συνήθως το αντίθετο δε συμβαίνει; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Κοίταξε η χοριακη μη σε απασχολεί αφού διαπλασιαζεται με την έννοια ότι έχει μεγάλο εύρος τιμών οπότε μην σε αγχώνει αυτό... Υπάρχουν κοπέλες που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλή χοριακη. Αν θες για να ηρεμήσεις κάνε μια άλλη χοριακη στις 2 μέρες από την τελευταια αλλά επειδή έχω περάσει την ψυχολογία σου θα σου έλεγα να πεις στην γιατρό σου να κάνετε υπέρηχο σύντομα ώστε να ηρεμήσεις. Βέβαια νομίζω σάκος φαίνεται από 1500 και πάνω. Αν Κανω λάθος ας με διορθώσει κάποια κοπέλα. Μην σου λέω και χαζομάρες. Γενιά τι κύκλο έχεις; πόσες ημέρες; 

Κορίτσια θέλω τη συμβουλή σας πάλι χάχα. Χθες έκανα καλλιέργεια και με πόνεσε λίγο και ματώσε ελάχιστα ο Τράχηλος γτ δεν είχα πολλά υγρά. Σήμερα πριν λθγο είδα ελάχιστα πολυυυ λίγα καφέ δηλαδή σταγόνες. Μου είπε χθες ότι μπορεί να δω λίγο και να μην ανησυχησω. Αν ήταν όμως δε θα το έβλεπα χθες μετά την καλλιέργεια; σας λέω ήταν ελάχιστο άπειρο ελάχιστο.... Αλλά θα το έβλεπα σήμερα; επίσης το ότι δεν είχα πολλά υγρά είναι κακό; συνήθως το αντίθετο δε συμβαίνει; 

Αγαπούλα με τις τρελό ορμόνες μπορεί από το να στεγνώσει τελείως η περιοχή κάτω μέχρι κ να είναι μούσκεμα..εμένα μου έχουν τύχει κ τα δυο ίδια μέρα..πχ εκεί που ήταν τελείως στεγνό το απόγευμα ήταν μέσα στα υγρά..οπότε ριξτο κ αυτό στις ορμόνες!!

Καλλιέργεια εγώ δεν έχω κάνει να είμαι ειλικρινής ώστε να έχω η ίδια εμπειρία αλλά από εδώ έχω κάνα διαβάσει αρκετές με το ίδιο όπως εσύ..ενόχληση κ μετά λίγο καφέ που έλεγαν πως είναι φυσιολογικό..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγαπούλα με τις τρελό ορμόνες μπορεί από το να στεγνώσει τελείως η περιοχή κάτω μέχρι κ να είναι μούσκεμα..εμένα μου έχουν τύχει κ τα δυο ίδια μέρα..πχ εκεί που ήταν τελείως στεγνό το απόγευμα ήταν μέσα στα υγρά..οπότε ριξτο κ αυτό στις ορμόνες!!

Καλλιέργεια εγώ δεν έχω κάνει να είμαι ειλικρινής ώστε να έχω η ίδια εμπειρία αλλά από εδώ έχω κάνα διαβάσει αρκετές με το ίδιο όπως εσύ..ενόχληση κ μετά λίγο καφέ που έλεγαν πως είναι φυσιολογικό..

Ναι... Μου το είχε ο γυναικολόγος στον προγεννητικό μη φανταστείς ότι είδα πολύ μια σταγόνα απειροελαχιστη αλλά όταν το 3ιδα τρόμαξα. Ένιωσα κάτι υγρό και υπέθεσα ότι θα ναι από τα utro. Αλλά μετά 3ιδα αυτή τη σταγονίτσα. Μπορεί να ναι ίσως το ξερό αίμα. Δεν πιστεύω να ναι κάτι ανησυχητικο και να συμβαίνει τπτ άλλο; σνιφ σνιφ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

Ναι... Μου το είχε ο γυναικολόγος στον προγεννητικό μη φανταστείς ότι είδα πολύ μια σταγόνα απειροελαχιστη αλλά όταν το 3ιδα τρόμαξα. Ένιωσα κάτι υγρό και υπέθεσα ότι θα ναι από τα utro. Αλλά μετά 3ιδα αυτή τη σταγονίτσα. Μπορεί να ναι ίσως το ξερό αίμα. Δεν πιστεύω να ναι κάτι ανησυχητικο και να συμβαίνει τπτ άλλο; σνιφ σνιφ 

Απαπαπα τι ζώδιο εισαι? Ιχθείς? Λέγε!! Να το ρίξω στα άστρα ρε παιδί μου!!:mrgreen:

Πάντως αυτό το ξέρω κ εγώ ότι αν είναι καφέ αίμα κ λίγο θεωρείτε παλιό..ακίνδυνο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Κοίταξε η χοριακη μη σε απασχολεί αφού διαπλασιαζεται με την έννοια ότι έχει μεγάλο εύρος τιμών οπότε μην σε αγχώνει αυτό... Υπάρχουν κοπέλες που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλή χοριακη. Αν θες για να ηρεμήσεις κάνε μια άλλη χοριακη στις 2 μέρες από την τελευταια αλλά επειδή έχω περάσει την ψυχολογία σου θα σου έλεγα να πεις στην γιατρό σου να κάνετε υπέρηχο σύντομα ώστε να ηρεμήσεις. Βέβαια νομίζω σάκος φαίνεται από 1500 και πάνω. Αν Κανω λάθος ας με διορθώσει κάποια κοπέλα. Μην σου λέω και χαζομάρες. Γενιά τι κύκλο έχεις; πόσες ημέρες; 

Κορίτσια θέλω τη συμβουλή σας πάλι χάχα. Χθες έκανα καλλιέργεια και με πόνεσε λίγο και ματώσε ελάχιστα ο Τράχηλος γτ δεν είχα πολλά υγρά. Σήμερα πριν λθγο είδα ελάχιστα πολυυυ λίγα καφέ δηλαδή σταγόνες. Μου είπε χθες ότι μπορεί να δω λίγο και να μην ανησυχησω. Αν ήταν όμως δε θα το έβλεπα χθες μετά την καλλιέργεια; σας λέω ήταν ελάχιστο άπειρο ελάχιστο.... Αλλά θα το έβλεπα σήμερα; επίσης το ότι δεν είχα πολλά υγρά είναι κακό; συνήθως το αντίθετο δε συμβαίνει; 

Οποτε με καταλαβαίνεις.. ήδη άλλαξα το ραντεβού για αύριο.ο κύκλος μου είναι σταθερός με μέσο όρο 29 μέρες..άντε να δούμε αύριο. Πώς θα κοιμηθώ δεν ξέρω.χαχα 

Όσο αφορά την καλλιέργεια το χω πάθει κ γω..μην σε αγχώνει αυτο..συμβαινει.μην σου πω κ τις περισσότερες φορές.οπως και στο τεστ Παπ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Απαπαπα τι ζώδιο εισαι? Ιχθείς? Λέγε!! Να το ρίξω στα άστρα ρε παιδί μου!!:mrgreen:

Πάντως αυτό το ξέρω κ εγώ ότι αν είναι καφέ αίμα κ λίγο θεωρείτε παλιό..ακίνδυνο..

Ελιωσαααα δεν αντέχω ωω!!!! Πως θα αντέξω τις μέρες που θα σαι στο μαιευτήριο και δε θα πετάς τις ατάκες να γελαμε χαχαχα. Κριός είμαι χάχα έπεσες έξω. Τώρα δεν έχω τπτ. Προφανώς μπορεί να ταν το αίματακι που ξεραθηκε κια να κατέβηκε μαζί με τα υπόλοιπα του utro χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Evakiksp1991 είπε:

Κοριτσια γειαααα σας!!Εγώ μάλλον θα πιάσω τον Μάιο αλλά έχουμε πολύ δρόμο ακόμα μπροστα μας.τελευταία περίοδος 7/8 Και βρίσκομαι στην 5βδομαδα.Ιστορικο Εξωμήτριας πριν 2 χρόνια.Ειναι το πρώτο μου θεωρητικά.Κ το άγχος τρομερό.εγω το κατάλαβα από τα καφε υγρα που είχα στην 3 μερα καθυστερησης.τα οποία συνεχιζονται ακόμα σαν σταγόνες παρόλο που παίρνω προγεστερονη.καμια με κάτι παρομοιο;να μου δώσει κουράγιο....

Καλησπερααα.. Κ εγώ είχα στην αρχή αρχή παρολο π έπαιρνα προγεστερονη κ ο γιατρός μου εδωσε κ έκανα ένεση προγεστερονης... Μετά την ένεση το επόμενο πρωι δεν είχα τίποτε... 

πρίν από 12 λεπτά , Evakiksp1991 είπε:

Μου είπε για Δευτέρα..αλλά κάνω υπομονή εγώ μέχρι τοτε;Όσο βλέπω τα καφε..τόσο τρελαίνομαι.την είπα αν μπορεί για παρασκευη και περιμένω απάντησή της.

Γεια σου κορίτσι μου..Εγώ έχασα την μια σάλπιγγα από όλη την ιστορία.Ας τα να πάνε.. πολύ δύσκολες καταστασεις.Υπερηχο δεν κάναμε ακόμα.Δευτέρα έχω ραντεβού αν και της έστειλα μνμ να το κάνουμε Παρασκευή.Με προβληματίζουν αυτά τα καφετί υγρα σαν σταγόνες δηλ..και η χοριακη.που στις 3 μέρες καθυστερησης ήταν 30.Διπλασιάστηκε ευτυχώς στα 70 μετα.αλλα δεν ειναι πολύ μικρη;

Η χοριακη 30 δε λέει τίποτε... Εγώ στο γιο μου 5η μέρα καθυστέρησης η χοριακη 0...στις 10 πηγε 341...καθυστερημενη συλληψη... Το ίδιο έχει συμβεί κ σε εσένα... Αφου διπλασιάζεται μην ανησυχείς! 


oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρες μου!!! Τι κάνετε; πως είστε; αλλάζει ο καιρουλης σιγά σιγά!!! Φθινοπωριαζει!!! Κορίτσι ν σας ρωτησω ενώ όλη μέρα έχει πεταχτεί ένα κοιλουμπακι ξαφνικά ενώ δεν είχα  το πρωί είναι λες και έχει εξαφανιστεί χάχα κια η κοιλιά είναι πλάκα. Ας μας πουν οι έμπειρες της παρέας εάν είναι φυσιολογικό και που οφείλεται; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κι από μένα! Θα γίνω κι εγώ μανούλα απριλιου(ελπίζω) με τεπ 21/07, αν δεν κάνω λάθος είμαι 8+2 σήμερα! Εύχομαι σε όλες μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη με γερά παιδάκια στις αγκαλιές μας! Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών! 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλημέρα κι από μένα! Θα γίνω κι εγώ μανούλα απριλιου(ελπίζω) με τεπ 21/07, αν δεν κάνω λάθος είμαι 8+2 σήμερα! Εύχομαι σε όλες μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη με γερά παιδάκια στις αγκαλιές μας! Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, έχω ένα κοριτσάκι 5 ετών! 

Κλαως ήρθες στην παρέα μς!!εύχομαι μια υγιή και τέλειομηνη εγκυμοσύνη και σε σένα!!!! Να σου ζήσει το κοροτσακι σου!!! Έχεις κάνει υπέρηχους; 

Link to comment
Share on other sites

Woman88 σ ευχαριστώ πολύ!!! Έχω κάνει τρεις υπέρηχος έως τώρα, ο πρώτος ήταν μετά την καθυστέρηση πήγα κατευθείαν και δεν έκανα τεστ ο δεύτερος που είδαμε όλα καλά ότι είναι ενδομητριο και ο τρίτος που ακούσαμε καρδούλα, παντως την τελευταία φορά μου πε ότι είναι ελάχιστα μικρότερο χωρίς να σημαίνει κάτι αυτό και είχε 120 χτύπους, τώρα περιμένω την επόμενη εβδομάδα στον υπέρηχο να δω πως πάμε! Πάντως έχω αναγούλες ζαλάδες οπότε μάλλον κάτι καλό γίνεται χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, mairy2021 είπε:

Καλησπερααα.. Κ εγώ είχα στην αρχή αρχή παρολο π έπαιρνα προγεστερονη κ ο γιατρός μου εδωσε κ έκανα ένεση προγεστερονης... Μετά την ένεση το επόμενο πρωι δεν είχα τίποτε... 

Η χοριακη 30 δε λέει τίποτε... Εγώ στο γιο μου 5η μέρα καθυστέρησης η χοριακη 0...στις 10 πηγε 341...καθυστερημενη συλληψη... Το ίδιο έχει συμβεί κ σε εσένα... Αφου διπλασιάζεται μην ανησυχείς! 

Ελπίζω ελπίζω..Μόνο αυτό εύχομαι.. Θα πάω σήμερα τελικα στις 8.γιατι απ τις ορμόνες και απ τον φόβο μου θα δαγκώσω τον άντρα μου στο τελος.και είναι και γλυκούλης.δεν φταίει 

 

11 ώρες πρίν, mairy2021 είπε:

Καλησπερααα.. Κ εγώ είχα στην αρχή αρχή παρολο π έπαιρνα προγεστερονη κ ο γιατρός μου εδωσε κ έκανα ένεση προγεστερονης... Μετά την ένεση το επόμενο πρωι δεν είχα τίποτε... 

Η χοριακη 30 δε λέει τίποτε... Εγώ στο γιο μου 5η μέρα καθυστέρησης η χοριακη 0...στις 10 πηγε 341...καθυστερημενη συλληψη... Το ίδιο έχει συμβεί κ σε εσένα... Αφου διπλασιάζεται μην ανησυχείς! 

Να σε αυτό ελπίζω και γω.Τελικα σήμερα θα πάω στην γιατρό να δούμε τι γινεται επιτέλους.Μπας και μου φύγει ένα απ τα πολλά άγχη.Γιατι εχω χάσει τον ύπνο μου.ενω όταν το μαθα είχα φοβερή υπνηλία 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evakiksp1991 said:

Ελπίζω ελπίζω..Μόνο αυτό εύχομαι.. Θα πάω σήμερα τελικα στις 8.γιατι απ τις ορμόνες και απ τον φόβο μου θα δαγκώσω τον άντρα μου στο τελος.και είναι και γλυκούλης.δεν φταίει 

 

Να σε αυτό ελπίζω και γω.Τελικα σήμερα θα πάω στην γιατρό να δούμε τι γινεται επιτέλους.Μπας και μου φύγει ένα απ τα πολλά άγχη.Γιατι εχω χάσει τον ύπνο μου.ενω όταν το μαθα είχα φοβερή υπνηλία 

Καλημέρα! Καλά έκανες να πας σήμερα. Στο λέω για να μην αγχωθείς παραπάνω μόνο είναι πιθανό να μη δείτε πολλά σήμερα γιατί ο σάκος αρχίζει και φαίνεται όταν η χοριακή είναι 1000-1500. Σίγουρα θα μπορεί να κρίνει βέβαια η γιατρός σου τη κατάσταση... Πάντως προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί το πότε έγινε η σύλληψη δε το ξέρεις ακριβώς, αν είχες καθυστερημένα ωορρηξία στο κύκλο σου ίσως ή 3η μέρα καθυστέρησης να ήταν πολύ νωρίς και για αυτό η μικρή χοριακή... να πάνε όλα καλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...