Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Βιοχημικές κυήσεις και πολύποδας με


Ritapog

Recommended Posts

Σήμερα η γιατρός μου μου είπε ότι κάνω βιοχημικές κυήσεις και ίσως οφείλεται σε έναν μικρό πολύποδα που εμφανίστηκε που δεν είναι ούτε 8 χιλιοστά..μου είπε να κάνω σαλπιγγογραφια και να με δει αιματολογος για θρόμβους... φοβήθηκα και αγχώθηκα κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ritapog είπε:

Σήμερα η γιατρός μου μου είπε ότι κάνω βιοχημικές κυήσεις και ίσως οφείλεται σε έναν μικρό πολύποδα που εμφανίστηκε που δεν είναι ούτε 8 χιλιοστά..μου είπε να κάνω σαλπιγγογραφια και να με δει αιματολογος για θρόμβους... φοβήθηκα και αγχώθηκα κορίτσια..

Τις βιοχημικές κυησεις τις βλέπεις με χοριακη που ανεβαίνει και μετα πεφτει μονη της;

 Δεν υπάρχει λόγος ουτε για άγχος ουτε για φόβο , ειμαστε παρά πολλές κοπέλες εδώ μεσα που εχουμε κανει σαλπιγγογραφιες, εχουμε αφαιρέσει πολύποδες και εχουμε και α8ματολογο να μς παρακολουθεί στην κύηση αφου βρέθηκε με εξετασεις οτι εχουμε θρομβοφιλια. Κατι που δεν αποτελεί κίνδυνο για εμας αλλα τα μωρά δεν αιματωνονται σωστά και ειναι απαραιτητη η παρακολουθηση.

 Ανήκω στη κατηγορία με ολα τα παραπανω. Οτι απορία εχεις ρωτα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Τις βιοχημικές κυησεις τις βλέπεις με χοριακη που ανεβαίνει και μετα πεφτει μονη της;

 Δεν υπάρχει λόγος ουτε για άγχος ουτε για φόβο , ειμαστε παρά πολλές κοπέλες εδώ μεσα που εχουμε κανει σαλπιγγογραφιες, εχουμε αφαιρέσει πολύποδες και εχουμε και α8ματολογο να μς παρακολουθεί στην κύηση αφου βρέθηκε με εξετασεις οτι εχουμε θρομβοφιλια. Κατι που δεν αποτελεί κίνδυνο για εμας αλλα τα μωρά δεν αιματωνονται σωστά και ειναι απαραιτητη η παρακολουθηση.

 Ανήκω στη κατηγορία με ολα τα παραπανω. Οτι απορία εχεις ρωτα.

Σε ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σου.με χοριακη και μετά με αιμορραγία ..την τελευταία φορά έπαθα μόλυνση και το καταλάβαν. Μου σύστησε κάποιον γιατρό για την σαλπιγγογραφια όπου θα φανεί και ο πολύποδας κλπ . πρότεινε αφαίρεση σε περίπτωση που είναι 100% 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σου.με χοριακη και μετά με αιμορραγία ..την τελευταία φορά έπαθα μόλυνση και το καταλάβαν. Μου σύστησε κάποιον γιατρό για την σαλπιγγογραφια όπου θα φανεί και ο πολύποδας κλπ . πρότεινε αφαίρεση σε περίπτωση που είναι 100% 

Δεν ξερω ποιον γιατρο σου σύστησε και που τις κανει, αλλα θα σου προτεινα την σαλπιγγογραφια να την κανεις σε καποια κλινικη που ειναι ρουτίνα γι αυτούς. Συγκεκριμένα το Ιασω εχει υποτίθεται και το πιο σύγχρονο μηχάνημα. Αν το ψάξεις θα βρεις σχετική αναφορά. Ναι και μετα θα τον βγάλεις με υστεροσκοπηση για να μπορέσει με την κάμερα να ρίξει κι μια ματια στην μήτρα πως ειναι.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...