Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Ελαττωματικό clear blue early ?!??


Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια! Με τον άντρα μου προσπαθουμε για μωρακι και σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο έκανα ένα clear blue early . Υποτίθεται πως αν ήμουν έγκυος θα εμφάνιζε μια μπλε κάθετη γραμμή. Αντ αυτού έγινε μπλε το μισό παράθυρο αποτελέσματος( οριζόντια !!) ενώ το παράθυρο ελέγχου εμφάνισε μια μπλε κάθετη γραμμή που υποδηλώνει ότι το τεστ έγινε σωστά ! Μήπως πρόκειται για ελαττωματικό προϊόν ; Γνωρίζει καμια ;;

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αγγ30 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια! Με τον άντρα μου προσπαθουμε για μωρακι και σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο έκανα ένα clear blue early . Υποτίθεται πως αν ήμουν έγκυος θα εμφάνιζε μια μπλε κάθετη γραμμή. Αντ αυτού έγινε μπλε το μισό παράθυρο αποτελέσματος( οριζόντια !!) ενώ το παράθυρο ελέγχου εμφάνισε μια μπλε κάθετη γραμμή που υποδηλώνει ότι το τεστ έγινε σωστά ! Μήπως πρόκειται για ελαττωματικό προϊόν ; Γνωρίζει καμια ;;

 
  •  

 

κανε κ αλλο τεστ ! αλλα καλητερα οταν εχεις καθηστερηση αυτα τα early σπανια δειχνουν πριν την καθηστερηση μην πιστευεις αυτο που γραφουν σπανια δειχνει τοσο νωρις. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγγ30 said:

Καλημέρα σας κορίτσια! Με τον άντρα μου προσπαθουμε για μωρακι και σήμερα 4 μέρες πριν την περίοδο έκανα ένα clear blue early . Υποτίθεται πως αν ήμουν έγκυος θα εμφάνιζε μια μπλε κάθετη γραμμή. Αντ αυτού έγινε μπλε το μισό παράθυρο αποτελέσματος( οριζόντια !!) ενώ το παράθυρο ελέγχου εμφάνισε μια μπλε κάθετη γραμμή που υποδηλώνει ότι το τεστ έγινε σωστά ! Μήπως πρόκειται για ελαττωματικό προϊόν ; Γνωρίζει καμια ;;

 
  •  

 

Καλημέρα! Το πιθανότερο έπεσες σε ελαττωματικό, οπότε πάρε άλλο ένα τεστ. Να ξέρεις όμως ότι και τα πρόωρης ανίχνευσης μπορεί να μη δείξουν μια εγκυμοσύνη πριν την καθυστέρηση (μου έχει συμβεί και δεν έχει να κάνει με τα τεστ κιόλας πάντα όσο με το ότι η χοριακή δεν ανεβαίνει το ίδιο γρήγορα σε όλες τις γυναίκες και εγκυμοσύνες...). Οπότε καλό θα ήταν να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα για να είσαι σίγουρη. Καλή επιτυχία εύχομαι να είναι θετικό!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας ! Η αλήθεια είναι πως είχαμε μια παλινδρομη τον Ιούνιο( πρώτη εγκυμοσύνη) και τώρα είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών, οποτε έχω αγχωθεί εξού και το early . Ποσο άτυχη  που έπεσα σε ελαττωματικό τεστ;!;! Έχετε δίκιο! Θα περιμένω να πάω την Δευτέρα για μια χοριακη να τελειώνουμε :rolleyes:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγγ30 said:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας ! Η αλήθεια είναι πως είχαμε μια παλινδρομη τον Ιούνιο( πρώτη εγκυμοσύνη) και τώρα είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών, οποτε έχω αγχωθεί εξού και το early . Ποσο άτυχη  που έπεσα σε ελαττωματικό τεστ;!;! Έχετε δίκιο! Θα περιμένω να πάω την Δευτέρα για μια χοριακη να τελειώνουμε :rolleyes:

Καλά εννοείται δίκιο έχεις που αγχώνεσαι, το διάστημα της αναμονής είναι το χειρότερο... Εδώ εγώ έπαιρνα τα one test φτηνά τεστ ταινίες, τα έπαιρνα σε πακέτο με πολλά μέσα να έχω κι έκανα ένα τεστ κάθε μέρα από 6 μέρες πριν...άστα :-P

Αν η ηλικία σου είναι 30 πάντως όπως φαίνεται στο nickname σου είσαι αρκετά νέα, η παλίνδρομη δυστυχώς προέκυψε μεν αλλά σημαίνει ότι μπορείτε! Με το καλό να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αναμονή είναι που μας σκοτώνει. Αλλα τι να κάνουμε έτσι είναι δυστυχώς! 28 είμαι... Το 30 είναι η ημερομηνία του γαμου μας :roll: Άντε να δούμε γιατί το θελουμε πολύ και οι 2!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...