Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Δεν θέλει τρίτο παιδί


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Ειμαι νέο μέλος κ θα ήθελα τη βοήθεια σας. Εχουμε με τον άντρα μου ήδη δύο παιδάκια η κόρη μας12χρ και ο γιος μας 9.εγω θέλω ακόμα ένα παιδάκι αλλά ο άντρας μου λέει δεν εινδι η κατάλληλη στιγμή για το λόγω ότι αυτό το διάστημα μένει στο εξωτερικο..(σε λίγους μήνες θα πάμε κ εμείς). Πρόσφατα που ήρθε είχαμε δύο ελεύθερες επαφές στις γόνιμες κ επεμενε ότι τελικά δεν  έπρεπε να γίνει έτσι κ να πάρω το χαπι της επομενης μερας.... Εγώ δεν το πήρα αλλά εκείνος δεν θέλει με τίποτα. Εσείς τι λέτε έκανα καλά; τι νσ κδνω να τον πείσω ότι ένα ακόμη μωρό δεν φέρνει προβλήματα;;;; πραγματικά έχω αγχωθεί με την αντίδραση. Ευχαριστώ προκαταβολικά 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariamaraki 30 είπε:

Καλησπέρα σας! Ειμαι νέο μέλος κ θα ήθελα τη βοήθεια σας. Εχουμε με τον άντρα μου ήδη δύο παιδάκια η κόρη μας12χρ και ο γιος μας 9.εγω θέλω ακόμα ένα παιδάκι αλλά ο άντρας μου λέει δεν εινδι η κατάλληλη στιγμή για το λόγω ότι αυτό το διάστημα μένει στο εξωτερικο..(σε λίγους μήνες θα πάμε κ εμείς). Πρόσφατα που ήρθε είχαμε δύο ελεύθερες επαφές στις γόνιμες κ επεμενε ότι τελικά δεν  έπρεπε να γίνει έτσι κ να πάρω το χαπι της επομενης μερας.... Εγώ δεν το πήρα αλλά εκείνος δεν θέλει με τίποτα. Εσείς τι λέτε έκανα καλά; τι νσ κδνω να τον πείσω ότι ένα ακόμη μωρό δεν φέρνει προβλήματα;;;; πραγματικά έχω αγχωθεί με την αντίδραση. Ευχαριστώ προκαταβολικά 

 

 

 

 

Τιποτα να μην κανεις να τον πεισεις. να σεβαστεις το πως νιωθει εκεινος. να μιλησεις για τα θελω σου με επιχειρηματα κι αν συνεχιζει να μην συμφωνει, να πας πασο. ενα ακομη παιδι με το ζορι, μονο προστριβες μπορει να σας φερει. τα παιδια σας ειναι πλεον μεγαλα και πιθανον να μην εχει ορεξη κι αντοχες για ενα νεο μωρο με οσα αυτο φερνει.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki 30 είπε:

Καλησπέρα σας! Ειμαι νέο μέλος κ θα ήθελα τη βοήθεια σας. Εχουμε με τον άντρα μου ήδη δύο παιδάκια η κόρη μας12χρ και ο γιος μας 9.εγω θέλω ακόμα ένα παιδάκι αλλά ο άντρας μου λέει δεν εινδι η κατάλληλη στιγμή για το λόγω ότι αυτό το διάστημα μένει στο εξωτερικο..(σε λίγους μήνες θα πάμε κ εμείς). Πρόσφατα που ήρθε είχαμε δύο ελεύθερες επαφές στις γόνιμες κ επεμενε ότι τελικά δεν  έπρεπε να γίνει έτσι κ να πάρω το χαπι της επομενης μερας.... Εγώ δεν το πήρα αλλά εκείνος δεν θέλει με τίποτα. Εσείς τι λέτε έκανα καλά; τι νσ κδνω να τον πείσω ότι ένα ακόμη μωρό δεν φέρνει προβλήματα;;;; πραγματικά έχω αγχωθεί με την αντίδραση. Ευχαριστώ προκαταβολικά 

 

 

 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!!Νομίζω πως αυτά τα πράγματα δεν γίνονται με το ζόρι...  Πρέπει να το θέλετε και οι δύο.... διαφορετικά σίγουρα θα υπάρχουν εντάσεις!!!!τα παιδάκια σας έχουν μεγαλώσει κ μπορεί να μην θέλει να ξαναμπεί σε όλο αυτό...  Άντε πάλι πάνες γάλατα κλπ. Θεωρω ότι δεν κάνατε καλά λοιπόν με τις ελεύθερες επαφές αφού δεν συμφωνείτε στο τι μπορεί να ακολουθήσει μετά από αυτο. Αν του μιλήσεις και συμφωνήσετε οκ. Αλλά όχι με πίεση πρέπει να είναι ομόφωνη απόφαση!!!!!Ελπίζω να καταλήξετε κάπου παρέα!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...