Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Βοήθεια!!!!!


Eugenia067

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, συγχωρέστε με για το σεντόνι που ακολουθεί αλλά είμαι σε απόγνωση. ειμαι 22 χρονών και το τελευταίο διάστημα είμαι πάρα πολύ αγχωμένη και θέλω την γνώμη σας.

 

 

 

 

 

 

 

Έχω σχέση εδώ και 3 χρόνια με το αγόρι μου και όλα είναι πολύ καλά. Κάποιες φορές δεν χρησιμοποιούμε προφυλακτικά (ξέρω κακώς) αλλά και πάλι είμαστε πολύ προσεκτικοί. Όλα αυτά που με απασχολούν το τελευταίο διάστημα ξεκίνησαν 2-3 μέρες μετά την σεξουαλικηεπαφή χωρίς προφυλάξεις. Αρχικά το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ηταν ότι πήγαινα τουαλέτα (για κατουρημα)και τα ουρά μου είχαν μια πιο έντονη οσμή. Δεν μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς την μυρωδιά τους αλλά ήταν πιο έντονη η οσμή τους. Εγώ με το που το παρατήρησα αυτό αγχώθηκα πάρα πολύ. Όχι για εγκυμοσύνη αλλά για να μην έχω κολλήσει πάλι τίποτα γτ τον προηγούμενο χρόνο ταλαιπωριομουν συνεχώς με υποτροπιαζουσες ουρολοιμωξεις.είχα επισκεφτεί ουρολόγο και του είχα πει το ιστορικό μου και μου είπε ότι επειδή από μικρό παιδάκι έχω θέμα με το ουροππιητικο μου καλό θα είναι τώρα που έχω συχνές σεξουαλικες επαφές κάθε φορά μετά την επαφή να παίρνω ένα χάπι για 3 μήνες για να μην ξανά πάθω. Το χάπι αυτό το έχω σταματήσει εδώ και κάνα 4μηνο.Έχω σχεδόν ένα χρόνο που δεν είχα ξανά πάθει ουρολοιμωξη αλλά γενικά με αγχώνει εφόσον είχα ταλαιπωρηθεί αρκετά. Μόλις λοιπόν πήγα τουαλέτα και είδα ότι τα ουρά μου είχαν πιο έντονη οσμή αγχώθηκα. Δεν είχα τέτοιο σύμπτωμα τις προηγούμενες φορές αλλά στο ίντερνετ που έψαξα έδειχνε ότι είναι σύμπτωμα ουρολοιμωξης. Στην αρχή λοιπόν αγχωνομουν γι αυτό. Συν την εξεταστική τώρα με την σχολή έχω πολύ άγχος γενικά και μετά άρχισα να ξυπνάω νωρίτερα απο ότι συνήθως η από όσο θα ήθελα γτ ήθελανα κατουρησω. Όταν λέω νωρίτερα εννοώ τύπου 11-12 το πρωί θα μου πείτε σιγά το νωρίς αλλά εγώ όταν δεν είχα σχολή ή δουλειά το πρωί κοιμόμουν μέχρι τις 2-3 το μεσημέρι και μου φαίνεται περίεργο που ξυπνάω νωρίτερα επειδή κατουριεμαι) όταν είχα ουρολοιμωξη είχα συχνοουρια. Τώρα όλη μέρα δεν έχω συχνοουρια απλά το πρωί ξυπνάω όπως σας είπα. Και επίσης με την ουρολοιμωξη ενώ ένιωθα ότι θα εσκακα πηγαινα τουαλέτα και έβγαζα μια σταγόνα ούρων ενώ πάλι δεν συμβαίνει αυτό. Και τώρα αγχώνομαι για το τι έχω. Ουρολοιμωξη; εγκυμοσύνη; τίποτα και όλα είναι από το άγχος μου. Το αγόρι μου λέει ότι ήταν πολύ προσεκτικός κια τελείωνε πάντα έξω και το θυμάμαι και γω. Θέλω γνώμεςκαι βοήθειαα. Τέλος να πω ότι κανονικά είναι να αδιαθετησω σε 5 μέρες από τώρα (δηλαδή δεν έχω καθυστέρηση ακόμα) και από συμπτώματα αν θεωρούνται συμπτώματα έχω αυτή την οσμή που πλέον έχει ψιλό περάσει και το ότι ξυπνάω πιο νωρίςααπό το κατουρημα. Σας παρακαλώ βοηθήστεευχαριστώ εκ των  προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...