Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Αίμα στο 1ο τριμηνο


ΜomOf4

Recommended Posts

Αχ .. είμαι στην 10η βδομάδα , 3ο παιδί πρώτα ο Θεός ,  σήμερα πήγα  στο γιατρό - 1.5 ώρα πήγαινε έλα , όλα οκ ακούσαμε τη καρδούλα , είδαμε κ μια αποκόλληση (φανταστηκατην παλια) όμως γυρνώντας σπίτι .. είδα κόκκινο αιμα (μπολικο) και.. πηγματα (πιο συμπαγής από κεινα της περιοδου) μίλησα με το γιατρό και.μου πε κλασσικά ξάπλα...  Μπορείτε να μου πείτε παρόμοιες εμπειρίες ; ενδεχετε και για επερχόμενη αποβολη ;   σκέφτομαι αύριο μήπως πήγαινα σε κάποιον κοντά μου  να έβλεπα πως είναι το μωρό αλλά δεν ξέρω αν  θα μ κανε καλό μια μετακίνηση... Ουφ όσο μεγαλώνω τόσο πιο άγχος έχω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρόμοια εμπειρία δεν έχω αλλά θα σου πρότεινα να ακούσεις το γιατρό σου.Ξαπλα και ηρέμησε.Μιλησε πάλι μαζί του και πες του για την ανησυχία σου.Μπορει να σε καθησυχάσει ή και να σου πει από μόνος του να πας κάπου εκεί κοντά σου να δεις το σπορακι.βρε κορίτσι μου είναι όμως και απόσταση κάθε φορά 1,5 ώρα.εχεις κοντά σου κάποιο νοσοκομείο, κάποια κλινική?Μήπως να πας εκεί να κάνεις έναν υπέρηχο 

  • Ευχαριστώ 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Παρόμοια εμπειρία δεν έχω αλλά θα σου πρότεινα να ακούσεις το γιατρό σου.Ξαπλα και ηρέμησε.Μιλησε πάλι μαζί του και πες του για την ανησυχία σου.Μπορει να σε καθησυχάσει ή και να σου πει από μόνος του να πας κάπου εκεί κοντά σου να δεις το σπορακι.βρε κορίτσι μου είναι όμως και απόσταση κάθε φορά 1,5 ώρα.εχεις κοντά σου κάποιο νοσοκομείο, κάποια κλινική?Μήπως να πας εκεί να κάνεις έναν υπέρηχο 

Ευχαριστώ για την απάντηση ! Για αρχή σκέφτηκα να ηρεμήσω ο πανικός είναι κοκος σύμβουλος ! Θα δώσω μια μέρα να παρακολουθήσω την κατάσταση με μένα εντελώς ξάπλα κ .. ανάλογα μήπως πάω κάπου κοντά μου την Παρασκευή . Αυτή η 1.5 ώρα στο αμάξι με τσάκισε όντως.. είναι μακρυά το γραφείο του απ το σπιτι μου ..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...