Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια και καλό μήνα! Εμένα με έχουν ταλαιπωρήσει οι ναυτίες. Ειδικά το απόγευμα όταν τυχαίνει να κοιμηθώ λίγο και σηκώνομαι είμαι χάλια. Το Σάββατο είχαμε ραντεβού με τον γιατρό. Μας είπε πως όλα πάνε καλά και είναι ευχαριστημένος αλλά δεν ακούσαμε την καρδούλα του αν και την είδαμε να πάλλεται. Το επόμενο μας ραντεβού είναι σε μια εβδομάδα και μας είπε να πάμε στο προσωπικό του ιατρείο και όχι στο κέντρο εξωσωματικής. Αυτό με ανακούφισε λίγο. Δεν μου έχει πει να πάω σε ενδοκρινολόγο. Και δεν έχω πάει ποτέ. Λέτε να κλείσω ραντεβού από μόνη μου?

  • Μου αρέσει 3

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αυρα87 είπε:

Γεια σας κορίτσια και καλό μήνα! Εμένα με έχουν ταλαιπωρήσει οι ναυτίες. Ειδικά το απόγευμα όταν τυχαίνει να κοιμηθώ λίγο και σηκώνομαι είμαι χάλια. Το Σάββατο είχαμε ραντεβού με τον γιατρό. Μας είπε πως όλα πάνε καλά και είναι ευχαριστημένος αλλά δεν ακούσαμε την καρδούλα του αν και την είδαμε να πάλλεται. Το επόμενο μας ραντεβού είναι σε μια εβδομάδα και μας είπε να πάμε στο προσωπικό του ιατρείο και όχι στο κέντρο εξωσωματικής. Αυτό με ανακούφισε λίγο. Δεν μου έχει πει να πάω σε ενδοκρινολόγο. Και δεν έχω πάει ποτέ. Λέτε να κλείσω ραντεβού από μόνη μου?

Αν είχες τσιμπημενη TSH εγώ θα πρότεινα να κλείσεις ένα ραντεβού. Δεν είναι κάτι για να αγχωθεις, σκέψου μέχρι πριν λίγα χρόνια δεν την τσεκαραν καν στην εγκυμοσύνη. Θεωρώ όμως ότι εφόσον οι τελευταίες έρευνες λένε ότι πρέπει να παρακολουθείτε και να διατηρείται κάτω από κάποια επίπεδα, καλό είναι να το κοιτάμε και αυτό. 

Καλησπέρα και καλή βδομάδα. Υπερήχους βλέπω, καρδούλες... Πάντα τέτοια ευχάριστα. 

Από συμπτώματα εγώ έχω λίγες ναυτίες, σε σχέση με το γιο μου όμως που ξερνοβολουσα σα το γατί (σορι για την έκφραση) δεν είναι τίποτα. 

Για όσες ζοριζεστε υπομονή και πειράματα τι σας βοηθάει. Εμένα τις πρώτες εβδομάδες με βοηθούσε η πορτοκαλάδα lux για παράδειγμα στην πρώτη εγκυμοσυνη. 

Σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Γεια σας κορίτσια και καλό μήνα! Εμένα με έχουν ταλαιπωρήσει οι ναυτίες. Ειδικά το απόγευμα όταν τυχαίνει να κοιμηθώ λίγο και σηκώνομαι είμαι χάλια. Το Σάββατο είχαμε ραντεβού με τον γιατρό. Μας είπε πως όλα πάνε καλά και είναι ευχαριστημένος αλλά δεν ακούσαμε την καρδούλα του αν και την είδαμε να πάλλεται. Το επόμενο μας ραντεβού είναι σε μια εβδομάδα και μας είπε να πάμε στο προσωπικό του ιατρείο και όχι στο κέντρο εξωσωματικής. Αυτό με ανακούφισε λίγο. Δεν μου έχει πει να πάω σε ενδοκρινολόγο. Και δεν έχω πάει ποτέ. Λέτε να κλείσω ραντεβού από μόνη μου?

Είναι απαραίτητο να πάμε; δεν έχω ιδέα

@ΒαλεντιναΧ ελαα μωρεε γλυκούλιι!!! Τέλεια!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια όλα καλά στον υπέρηχο όλα στην θέση τους ραντεβού στις 20του μήνα για καρδούλα πρώτα ο Θεός!!!!

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααα! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσετε την καρδούλα!! 

 

Αγάπες μου εγώ πριν λιγο γύρισα από τον υπέρηχο! Το σπορακι έχει διπλασιαστεί σε μέγεθος και το είδαμε πολύ καθαρά ειδικά στο 3d, κεφαλάκι, χεράκια, ποδαράκια ακομα και το κωλαράκι του χαχαχα!! Τρελάθηκα κορίτσια!!! Η καρδούλα του χτυπούσε με 171 παλμούς!!! Ο γιατρος μου είπε ότι κουνιέται κιόλας! Σιδηρο δεν μου εγραψε ακομα ειπαμε μετα την Αυχενική. Το μόνο αρνητικό είναι ότι η αποκόλληση είναι ακόμα εκεί παρόλο που το μωράκι μεγάλωσε,  και ο γιατρός μου έγραψε αναρρωτική για 20 μέρες και μου είπε αν δεν την πάρω ότι πρέπει να είμαι αυστηρά στο γραφείο και να μην κινούμαι! Μου είπε ότι έχω αποκόλληση πλακούντα και ότι δεν πρέπει να σκύβω καθόλου ούτε να σηκώνω ούτε να περπατάω πολύ! Επίσης τον ρώτησα για το αίμα/καφέ  σε σχέση με την αποκόλληση και μου είπε ότι δεν έχει σχέση που δεν είχα μέχρι τώρα, μπορεί να έρθει ανά πάσα στιγμή αν δεν προσέξω τώρα! Ευτυχώς δεν μου πρόσθεσε περισσότερα ουτρο! Εγώ θα την πάρω την αναρρωτική και ελπίζω να βελτιωθεί λίγο!! Κορίτσια ξέρει κάποια αν έχει διαφορά η αποκόλληση πλακούντα με την αποκόλληση σακου; 

Όσον αφορά τις ναυτιες ,τις τελευταίες 1-2 μέρες είμαι κάπως καλύτερα! Δεν έχω όλη μέρα δηλαδή χαχαχα με πιάνει καμία φορά το απόγευμα!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααα! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσετε την καρδούλα!! 

 

Αγάπες μου εγώ πριν λιγο γύρισα από τον υπέρηχο! Το σπορακι έχει διπλασιαστεί σε μέγεθος και το είδαμε πολύ καθαρά ειδικά στο 3d, κεφαλάκι, χεράκια, ποδαράκια ακομα και το κωλαράκι του χαχαχα!! Τρελάθηκα κορίτσια!!! Η καρδούλα του χτυπούσε με 171 παλμούς!!! Ο γιατρος μου είπε ότι κουνιέται κιόλας! Σιδηρο δεν μου εγραψε ακομα ειπαμε μετα την Αυχενική. Το μόνο αρνητικό είναι ότι η αποκόλληση είναι ακόμα εκεί παρόλο που το μωράκι μεγάλωσε,  και ο γιατρός μου έγραψε αναρρωτική για 20 μέρες και μου είπε αν δεν την πάρω ότι πρέπει να είμαι αυστηρά στο γραφείο και να μην κινούμαι! Μου είπε ότι έχω αποκόλληση πλακούντα και ότι δεν πρέπει να σκύβω καθόλου ούτε να σηκώνω ούτε να περπατάω πολύ! Επίσης τον ρώτησα για το αίμα/καφέ  σε σχέση με την αποκόλληση και μου είπε ότι δεν έχει σχέση που δεν είχα μέχρι τώρα, μπορεί να έρθει ανά πάσα στιγμή αν δεν προσέξω τώρα! Ευτυχώς δεν μου πρόσθεσε περισσότερα ουτρο! Εγώ θα την πάρω την αναρρωτική και ελπίζω να βελτιωθεί λίγο!! Κορίτσια ξέρει κάποια αν έχει διαφορά η αποκόλληση πλακούντα με την αποκόλληση σακου; 

Όσον αφορά τις ναυτιες ,τις τελευταίες 1-2 μέρες είμαι κάπως καλύτερα! Δεν έχω όλη μέρα δηλαδή χαχαχα με πιάνει καμία φορά το απόγευμα!!

Αγάπη μου! Πόσο χαίρομαι! Πολύ όμορφα νέα. Χαίρομαι που το έζησες αυτό και όπως μας το μετεφερες σχηματισες ένα χαμόγελο στο πρόσωπο μου. Σαν να το έζησα για λιγο :D

Εννοείται ότι θα πάρεις την άδεια σου και θα προσέχεις πολύ. Για θυμησε μου, είχες καθόλου καφέ ή στον υπερηχο βρήκατε την αποκόλληση; Για τη διαφορά μεταξύ των 2 που ρωτάς δεν έχω ιδέα 

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είχαν επιτυχείς υπέρηχους σήμερα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Αγάπη μου! Πόσο χαίρομαι! Πολύ όμορφα νέα. Χαίρομαι που το έζησες αυτό και όπως μας το μετεφερες σχηματισες ένα χαμόγελο στο πρόσωπο μου. Σαν να το έζησα για λιγο :D

Εννοείται ότι θα πάρεις την άδεια σου και θα προσέχεις πολύ. Για θυμησε μου, είχες καθόλου καφέ ή στον υπερηχο βρήκατε την αποκόλληση; Για τη διαφορά μεταξύ των 2 που ρωτάς δεν έχω ιδέα 

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είχαν επιτυχείς υπέρηχους σήμερα!

Σε ευχαριστώ πολύ ομορφια Μου!!❤

Θα παω αύριο στη δουλειά τελευταία μέρα κ από μεθαύριο θα την πάρω την αναρρωτική γιατί δεν θέλω να ρισκάρω τίποτα!! Καφε δεν έχω καθόλου ούτε αίμα ούτε ροζ.. το μόνο που βλέπω είναι καμία φορά είναι κάτι υγρά προς κίτρινα που δεν τους είχα δώσει σημασία γιατί έμοιαζαν με τα μπεζ-λευκά.. λες να είναι αυτά τα καφε της αποκόλλησης απλά να είναι πιο ανοιχτόχρωμα;; με έχει αγχωσει  λιγο το θέμα της αποκόλλησης πλακούντα να σου πω την αλήθεια! Αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, όλα καλα θα πάνε!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ομορφια Μου!!❤

Θα παω αύριο στη δουλειά τελευταία μέρα κ από μεθαύριο θα την πάρω την αναρρωτική γιατί δεν θέλω να ρισκάρω τίποτα!! Καφε δεν έχω καθόλου ούτε αίμα ούτε ροζ.. το μόνο που βλέπω είναι καμία φορά είναι κάτι υγρά προς κίτρινα που δεν τους είχα δώσει σημασία γιατί έμοιαζαν με τα μπεζ-λευκά.. λες να είναι αυτά τα καφε της αποκόλλησης απλά να είναι πιο ανοιχτόχρωμα;; με έχει αγχωσει  λιγο το θέμα της αποκόλλησης πλακούντα να σου πω την αλήθεια! Αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, όλα καλα θα πάνε!

Μια τέτοια κηλίδα από υγρά κιτρινωπά έβλεπα περίπου 3 μέρες πριν αρχίσουν τα καφέ, τότε ξεκίνησα utrogestan. Μετά από 5 μέρες ήμουν καθαρή και στις 7 μέρες τα σταμάτησα, δηλ πριν 4 μέρες. Από τότε έχω το νου μου μήπως ξαναδώ κάτι. Ίσως να είναι κι αυτά αλλά αφού δεν σκουρυνε μια χαρά. Επίσης η αποκόλληση δεν είναι κάτι που θα σε ανησυχήσει. Με ξεκούραση και utrogestan αποκαθίσταται! 

Προσπάθησε να παραμείνεις ήρεμη και να ακολουθείς ευλαβικά τις οδηγίες του γιατρού σου. Όλα θα πάνε υπέροχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Μια τέτοια κηλίδα από υγρά κιτρινωπά έβλεπα περίπου 3 μέρες πριν αρχίσουν τα καφέ, τότε ξεκίνησα utrogestan. Μετά από 5 μέρες ήμουν καθαρή και στις 7 μέρες τα σταμάτησα, δηλ πριν 4 μέρες. Από τότε έχω το νου μου μήπως ξαναδώ κάτι. Ίσως να είναι κι αυτά αλλά αφού δεν σκουρυνε μια χαρά. Επίσης η αποκόλληση δεν είναι κάτι που θα σε ανησυχήσει. Με ξεκούραση και utrogestan αποκαθίσταται! 

Προσπάθησε να παραμείνεις ήρεμη και να ακολουθείς ευλαβικά τις οδηγίες του γιατρού σου. Όλα θα πάνε υπέροχα!

Εγώ παίρνω ουτρο από πριν τα κίτρινα, ίσως γι αυτό να μην εμφάνισα καφε! Ναι εννοείται μου είπε ότι όλα καλα πάνε και να μην αγχώνομαι και αυτό προσπαθώ να κάνω!!❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααα! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσετε την καρδούλα!! 

 

Αγάπες μου εγώ πριν λιγο γύρισα από τον υπέρηχο! Το σπορακι έχει διπλασιαστεί σε μέγεθος και το είδαμε πολύ καθαρά ειδικά στο 3d, κεφαλάκι, χεράκια, ποδαράκια ακομα και το κωλαράκι του χαχαχα!! Τρελάθηκα κορίτσια!!! Η καρδούλα του χτυπούσε με 171 παλμούς!!! Ο γιατρος μου είπε ότι κουνιέται κιόλας! Σιδηρο δεν μου εγραψε ακομα ειπαμε μετα την Αυχενική. Το μόνο αρνητικό είναι ότι η αποκόλληση είναι ακόμα εκεί παρόλο που το μωράκι μεγάλωσε,  και ο γιατρός μου έγραψε αναρρωτική για 20 μέρες και μου είπε αν δεν την πάρω ότι πρέπει να είμαι αυστηρά στο γραφείο και να μην κινούμαι! Μου είπε ότι έχω αποκόλληση πλακούντα και ότι δεν πρέπει να σκύβω καθόλου ούτε να σηκώνω ούτε να περπατάω πολύ! Επίσης τον ρώτησα για το αίμα/καφέ  σε σχέση με την αποκόλληση και μου είπε ότι δεν έχει σχέση που δεν είχα μέχρι τώρα, μπορεί να έρθει ανά πάσα στιγμή αν δεν προσέξω τώρα! Ευτυχώς δεν μου πρόσθεσε περισσότερα ουτρο! Εγώ θα την πάρω την αναρρωτική και ελπίζω να βελτιωθεί λίγο!! Κορίτσια ξέρει κάποια αν έχει διαφορά η αποκόλληση πλακούντα με την αποκόλληση σακου; 

Όσον αφορά τις ναυτιες ,τις τελευταίες 1-2 μέρες είμαι κάπως καλύτερα! Δεν έχω όλη μέρα δηλαδή χαχαχα με πιάνει καμία φορά το απόγευμα!!

Ευχαριστω άντε να περάσουν οι μέρες τώρα.....Μπράβο κοριτσάκι μου καλό....υπέροχα τα νέα....όσο μπορείς να προσέχεις να μην κουράζεσαι....

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Εγώ παίρνω ουτρο από πριν τα κίτρινα, ίσως γι αυτό να μην εμφάνισα καφε! Ναι εννοείται μου είπε ότι όλα καλα πάνε και να μην αγχώνομαι και αυτό προσπαθώ να κάνω!!❤

Όλα καλά θα πάνε. Λίγη ξεκούραση, να σκέφτεσαι και την μαγική εικόνα που είδες στον υπέρηχο σήμερα και θα περάσουν και οι μέρες και η αποκολληση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήριααααααα! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσετε την καρδούλα!! 

 

Αγάπες μου εγώ πριν λιγο γύρισα από τον υπέρηχο! Το σπορακι έχει διπλασιαστεί σε μέγεθος και το είδαμε πολύ καθαρά ειδικά στο 3d, κεφαλάκι, χεράκια, ποδαράκια ακομα και το κωλαράκι του χαχαχα!! Τρελάθηκα κορίτσια!!! Η καρδούλα του χτυπούσε με 171 παλμούς!!! Ο γιατρος μου είπε ότι κουνιέται κιόλας! Σιδηρο δεν μου εγραψε ακομα ειπαμε μετα την Αυχενική. Το μόνο αρνητικό είναι ότι η αποκόλληση είναι ακόμα εκεί παρόλο που το μωράκι μεγάλωσε,  και ο γιατρός μου έγραψε αναρρωτική για 20 μέρες και μου είπε αν δεν την πάρω ότι πρέπει να είμαι αυστηρά στο γραφείο και να μην κινούμαι! Μου είπε ότι έχω αποκόλληση πλακούντα και ότι δεν πρέπει να σκύβω καθόλου ούτε να σηκώνω ούτε να περπατάω πολύ! Επίσης τον ρώτησα για το αίμα/καφέ  σε σχέση με την αποκόλληση και μου είπε ότι δεν έχει σχέση που δεν είχα μέχρι τώρα, μπορεί να έρθει ανά πάσα στιγμή αν δεν προσέξω τώρα! Ευτυχώς δεν μου πρόσθεσε περισσότερα ουτρο! Εγώ θα την πάρω την αναρρωτική και ελπίζω να βελτιωθεί λίγο!! Κορίτσια ξέρει κάποια αν έχει διαφορά η αποκόλληση πλακούντα με την αποκόλληση σακου; 

Όσον αφορά τις ναυτιες ,τις τελευταίες 1-2 μέρες είμαι κάπως καλύτερα! Δεν έχω όλη μέρα δηλαδή χαχαχα με πιάνει καμία φορά το απόγευμα!!

Πω πω μη μού λες τέτοια.... Εγώ λόγω των παιδιών είμαι όλη μέρα με αγκαλιές και σκυψιμο (δε γίνεται διαφορετικά γιατί δεν έχω βοήθεια) και λόγω δουλειάς είμαι 5ωρο όρθια. Και έχω και αυτά τα υγρά που γράφεις παρακάτω. Σήμερα είχα και λίγα πονάκια, λες να εχω και εγώ τίποτα τέτοιο; θα με φάει το άγχος μέχρι να πάω στο γιατρό 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα καλά τα νέα! Έχουν αναπτυχθεί τα φασολάκια κ τα δύο, μου έγραψε σίδηρο παρόλο που είναι νωρίς αλλά λόγω της δίδυμης κύησης μου είπε και Αυχενική κλείσαμε για τις 19/11!

Επίσης μου είπε μόνος του να κάνω προληπτικά επίσκεψη κ στην Αιματολογο κύησης του κέντρου. 

Αχ ανακούφισή μεγάλη κορίτσια και αύριο που θα το ανακοινώσω κ στη δουλεια για να δουλέψω μόνιμα πια από το σπίτι, ακόμα καλύτερα! 

Καλα αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες!

  • Μου αρέσει 8

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Πω πω μη μού λες τέτοια.... Εγώ λόγω των παιδιών είμαι όλη μέρα με αγκαλιές και σκυψιμο (δε γίνεται διαφορετικά γιατί δεν έχω βοήθεια) και λόγω δουλειάς είμαι 5ωρο όρθια. Και έχω και αυτά τα υγρά που γράφεις παρακάτω. Σήμερα είχα και λίγα πονάκια, λες να εχω και εγώ τίποτα τέτοιο; θα με φάει το άγχος μέχρι να πάω στο γιατρό 

Και εγώ όλη μέρα με αγγαλια περπάτημα και σκύψιμο ειδικά φουλ είμαι το μόνο που μου είπε ο γιατρος είναι να αποφεύγω την αγγαλια στο όρθιο τα άλλα δεν πειραζουν καθόλου....ας έχουμε λίγο θετική σκέψη τι να κάνουμε δεν είμαστε όπως την πρώτη φορά να μπορούμε να προσέξουμε τα πάντα σκέψου ότι τόσα χρόνια οι γυναίκες γεννάνε τόσα παιδιά μετα τα πρώτα αυτές πως τα κατάφεραν???

Η φύση έχει προνοήσει για όλες τις καταστάσεις πιστεύω

Just now, phal είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα καλά τα νέα! Έχουν αναπτυχθεί τα φασολάκια κ τα δύο, μου έγραψε σίδηρο παρόλο που είναι νωρίς αλλά λόγω της δίδυμης κύησης μου είπε και Αυχενική κλείσαμε για τις 19/11!

Επίσης μου είπε μόνος του να κάνω προληπτικά επίσκεψη κ στην Αιματολογο κύησης του κέντρου. 

Αχ ανακούφισή μεγάλη κορίτσια και αύριο που θα το ανακοινώσω κ στη δουλεια για να δουλέψω μόνιμα πια από το σπίτι, ακόμα καλύτερα! 

Καλα αποτελέσματα κ στις υπόλοιπες!

Αχ με το καλό τα διδυμακια σου...και η αυχενική εμείς αργούμε ακόμα χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...