Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τεστ εγκυμοσυνης πριν την καθυστερηση


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Vasiliki33 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!ειμαι νεα στο φορουμ και ηθελα την βοηθεια σας...μπορω να κανω καποιο τεστ πριν την καθυστερηση;

Ακομη κ αυτα της πρόωρης ανίχνευσης μπορεί να λένε ότι δείχνουν νωρις αλλα δ ειναι κ 100%αξιοπιστα

Πιο σιγουρη είναι η χοριακη. Αλλα κ παλι εξαρτάται αν εχεις σταθερό κύκλο. Σιγουρα 12μερες μετά την ωορρηξια να γίνει για μεγαλύτερη ασφαλεια

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Ακομη κ αυτα της πρόωρης ανίχνευσης μπορεί να λένε ότι δείχνουν νωρις αλλα δ ειναι κ 100%αξιοπιστα

Πιο σιγουρη είναι η χοριακη. Αλλα κ παλι εξαρτάται αν εχεις σταθερό κύκλο. Σιγουρα 12μερες μετά την ωορρηξια να γίνει για μεγαλύτερη ασφαλεια

Εχω 26-28 κυκλο...αλλα τις τελευταιες δυο φορες ηταν λιγο περιεργος...στις 31 την πρωτη φορα που αρχισα να πιστευω πως ειμαι εγκυος αλλα δυστυχως δεν ημουν...και την τελευταια φορα στις 24...με εχει μπερδεψει λιγο γιατι παντα ημουν σταθερη...οποτε τωρα αυτον τον μηνα δεν ξερω τι να περιμενω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Εχω 26-28 κυκλο...αλλα τις τελευταιες δυο φορες ηταν λιγο περιεργος...στις 31 την πρωτη φορα που αρχισα να πιστευω πως ειμαι εγκυος αλλα δυστυχως δεν ημουν...και την τελευταια φορα στις 24...με εχει μπερδεψει λιγο γιατι παντα ημουν σταθερη...οποτε τωρα αυτον τον μηνα δεν ξερω τι να περιμενω

Εγω θα ελεγα να κανεις υπομονη, κ χοριακη την 32η

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Εγω θα ελεγα να κανεις υπομονη, κ χοριακη την 32η

 

@vikib υπομονη κανω αλλα να σου πω την αληθεια αν δω και περνανε οι 28 μερες θα κανω ενα τεστακι...δεν μπορω να περιμενω μεχρι τις 32..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...