Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Ενδομητριωση και averkap


Recommended Posts

Καλησπέρα  κορίτσια καινούριο μέλος! Δεν ξέρω από που να πρώτο ξεκινήσω! Η ενδομητριωση είναι στην ζωή μου εδώ κ 6 χρόνια μαζί με όλους του φοβερούς πόνους έκανα 2 χειρουργεία κ αυτή ξανά εμφανίζεται πολλά το αποτελέσματα ήταν πολλές συμφισεις κ οι σάλπιγγες μου φραγμένες! Κ τώρα έχω πάλι ενδομητριωση κ είμαστε στο στάδιο της εξωσωματικής... Ο γιατρός μου έδωσε averkap τρίμηνη τον  αρχές Ιουλίου (μέχρι να ξεκινήσουμε τον Νοέμβριο μου είπε να με κρατήσει σταθερή) στις 19 Σεπτεμβρίου μου ήρθε περίοδος πιο νωρίς από το τρίμηνο κράτησε για μέρες με πολύ αίμα... Κ περίμενα κ τον Οκτώβριο κ ακόμη τπτ! Πονακια είχα αλλά τπτ έκανα τεστ εγκυμοσύνης αρνητικό έκανα χοριακη αρνητική... Εντωμεταξύ ο γιατρός μου είπε εάν κ 33 χρόνων είναι όλες οι ορμόνες μου χάλια είμαι ένα στάδιο πριν την εμμηνόπαυση... Κορίτσια έχει συμβεί σε κάποια κάτι τέτοιο μέρα την averkap? Η μήπως επεσα έτσι ξαφνικά σε εμμηνόπαυση??? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

On 24/10/2020 at 10:43 ΜΜ, xristina@@@ είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια καινούριο μέλος! Δεν ξέρω από που να πρώτο ξεκινήσω! Η ενδομητριωση είναι στην ζωή μου εδώ κ 6 χρόνια μαζί με όλους του φοβερούς πόνους έκανα 2 χειρουργεία κ αυτή ξανά εμφανίζεται πολλά το αποτελέσματα ήταν πολλές συμφισεις κ οι σάλπιγγες μου φραγμένες! Κ τώρα έχω πάλι ενδομητριωση κ είμαστε στο στάδιο της εξωσωματικής... Ο γιατρός μου έδωσε averkap τρίμηνη τον  αρχές Ιουλίου (μέχρι να ξεκινήσουμε τον Νοέμβριο μου είπε να με κρατήσει σταθερή) στις 19 Σεπτεμβρίου μου ήρθε περίοδος πιο νωρίς από το τρίμηνο κράτησε για μέρες με πολύ αίμα... Κ περίμενα κ τον Οκτώβριο κ ακόμη τπτ! Πονακια είχα αλλά τπτ έκανα τεστ εγκυμοσύνης αρνητικό έκανα χοριακη αρνητική... Εντωμεταξύ ο γιατρός μου είπε εάν κ 33 χρόνων είναι όλες οι ορμόνες μου χάλια είμαι ένα στάδιο πριν την εμμηνόπαυση... Κορίτσια έχει συμβεί σε κάποια κάτι τέτοιο μέρα την averkap? Η μήπως επεσα έτσι ξαφνικά σε εμμηνόπαυση??? 

Λοιπον......καταρχας συμπασχω να ξερεις τα περασα ολα αυτα κ τωρα ειμαι στον 8 μηνα φυσιολογικη συλληψη.την αμη την ορμονη την ειδατε;;;;;εμενα η ενδομητριωση μου εριξε την αμη στα ταρταρα κ ημουν 32 ετων σοκ επαθα οι αλλες ορμονες μ ηταν καλες αλλα εκαν κ εξωσωμ κ οντως τα ωαρια μ ειχαν θεμα δεν εβγαζα ουτε πολλα ουτε καλα κ πανω που ειπα τελος θα παω με δωρεα ωαριων αν θσλω να γινω μανα εμεινα φυσιολογικα στην καραντινα.θελει ψυχραιμια ολη αυτη η φαση ξερω ακριβως πως νιωθεις τωρα δ πιστευεις τπρ κ λες ναι καλα κ εγω ετσι ελεγα αλλα θα μεινεις θα το δεις.το σπερμα καλο;γιατρος σ ειπε οτι μπαινεις σε εμμηνοπαυση η εσυ το λες απο μονη σ;;ο γιατρος σ καλος;;βεβαιο αυτο;;τον εμπιστευεσαι;;;ασχολειται με εξωσωματικες;Εμενα με την ενεση αντι για 3 μηνο μ ηρθε στο 5 μηνο μπορει να ναι ανωμαλια του κυκλου λογω της εμμηνοπαυσης που ησουν τοσο καιρο .θα σου ερθει περιοδος εχεις κανα συμπτωμα;δεν ερχεται ετσι η κλιμακτηριος περνας απο διαφορα σταδια σε καμια δ κοπηκε μαχαιρι ποτε.απο την ενεση ειναι εχει σοκαριστει ο οργανισμος σου μπορει τον σεπτεμβρη να μην ηταν κανονικη περιοδος εμενα μου ειχε πει μολις κανω την ενεση θα ξαναδιαθετησω αλλα δ θα ναι περιοδος κανονικη να μην την υπολογισω.απλα εμενα μου ηρθε νωριτερα δηλ εκανα ενεση 18 απριλη κ ειδα αιμα στις 30. 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...