Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

Επιλογή κούνιας


Stella_kl

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!Επειδή θα παραγγείλω κούνια για το μωρό,θέλω μια γνώμη...Τι είναι καλύτερο?Μια πολυμορφική που μετα γίνεται και κρεβάτι,κομοδίνο κ.τ.λ.ή καλύτερα μια απλή?Αξίζουν δλδ τα επιπλάκια στην πολυμορφική ή τζάμπα λεφτά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου κορίτσι! Ήμουν κ γω ανάμεσα στις δύο επιλογές που λες αλλά τελικά κατέληξα σε μια μικρή κούνια. Σκέφτηκα ότι στο μέλλον μπορεί να αλλάξουν κάποια δεδομένα όπως ο χώρος του δωματίου, ή το τι αρέσει στη μικρούλα ή μπορεί να θέλαμε πχ κουκέτα κλπ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stella_kl είπε:

Γεια σας κορίτσια!Επειδή θα παραγγείλω κούνια για το μωρό,θέλω μια γνώμη...Τι είναι καλύτερο?Μια πολυμορφική που μετα γίνεται και κρεβάτι,κομοδίνο κ.τ.λ.ή καλύτερα μια απλή?Αξίζουν δλδ τα επιπλάκια στην πολυμορφική ή τζάμπα λεφτά?

Ενώ μερικά είναι πολύ ωραία δε ξέρω τα περισσότερα μου φαίνονται ογκόδη και αμετακίνητα βρε παιδί μου όπως έγραψε και το νεκταρινακι. Πιάνουν έναν τοίχο και αυτό τελείωσε που να τα πας που να τα κουμαντάρεις. Ενω μια κούνια μια συρταριέρα αν χρειάζεται κλπ πιο πρακτικά αλλάζουν θέση αλλάζουν δωμάτιο τα διακοσμείς τα αποθηκεύεις εύκολα κλπ. 

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήραμε στα παιδιά πολυμορφικες κούνιες που γίνονται κρεβάτια η μια μέχρι 5 χρόνων και η άλλη μέχρι 10.προς το παρόν είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Τα παιδιά είναι 3 χρονών και τους τα έχουμε μετατρέψει σε κρεβατάκια χωρίς να χρειαστεί να κάνουμε καμιά άλλη αλλαγή στο δώματιο τους. Επίσης τα συρτάρια μας έχουν καταβολεψει για τα ρουχαλακια τους. Βέβαια μετά τα 5-6 θα πάρουμε κάποια άλλη συνθεση τύπου κουκέτα γραφείο μιας και θα αλλάξουν οι ανάγκες τους λόγω σχολείου.

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...