Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Aπο ΧΙΟ γνωριζεται γυναικολογο τον κ. ΚΟΥΜΠΗ;;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Λένια!

είμαστε πατριώτισσες αλλά μένω αθήνα. Έχει αναλάβει 2 φίλες μου στο παρελθόν και δεν έχω κάτι αρνητικό να σου πω. Και στις δύο περιπτώσεις έμειναν ευχαριστημένες και όλα κύλησαν ομαλά.

Αν έχεις κάποια πιο συγκεκριμένη ερώτηση, πες μου ώστε να τις ρωτήσω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Λένια!

είμαστε πατριώτισσες αλλά μένω αθήνα. Έχει αναλάβει 2 φίλες μου στο παρελθόν και δεν έχω κάτι αρνητικό να σου πω. Και στις δύο περιπτώσεις έμειναν ευχαριστημένες και όλα κύλησαν ομαλά.

Αν έχεις κάποια πιο συγκεκριμένη ερώτηση, πες μου ώστε να τις ρωτήσω!

Merjana,πατριωτισσα!

ο γιατρος κανει σπερμ. ειναι να ξεκινησω για πρωτη φορα (στο συγκεκριμενω) και θελω να δω αν υπαρχουν κοπελες που εχουν κανει σπερμ. και θα χαρο πολυ αν εχουν πετυχη!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

egw eimai apo xio alla den exw akousei tipota gia ton sugekrimeno giatro, an 8eleis na rwthseis kati allo steile mhnuma!! :P

litsα03, ηθελα πληροφοριες για το συγκεκριμενο γιατρο. ευχριστω

με το καλο!!! να υποδεχτης το μωρακι σου.


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λένια ρίχνω 2-3 τηλεφωνήματα στο νησί και σε μια δυο μέρες το πολύ επιστρέφω με νεότερα σχετικά με το θέμα σου!

Θετική σκέψη να έχεις και όλα τα άλλα θα έρθουν!

Αν θέλετε στείλτε και κανενα πμ (αν δεν θέλετε δημόσια) να μου πείτε από ποιό μέρος της Χίου είστε! :D

Να ανοίξουμε και το καφε στα νησιά του Β. Αιγαίου να μαζευτούμε κι άλλες να τα λέμε!:P

Link to comment
Share on other sites

Λένια ρίχνω 2-3 τηλεφωνήματα στο νησί και σε μια δυο μέρες το πολύ επιστρέφω με νεότερα σχετικά με το θέμα σου!

Θετική σκέψη να έχεις και όλα τα άλλα θα έρθουν!

Αν θέλετε στείλτε και κανενα πμ (αν δεν θέλετε δημόσια) να μου πείτε από ποιό μέρος της Χίου είστε! :D

Να ανοίξουμε και το καφε στα νησιά του Β. Αιγαίου να μαζευτούμε κι άλλες να τα λέμε!:P

Merjana μου, σε ευχαριστω παρα-πολυ!!! γιατη βοηθεια σου.


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λένια ρίχνω 2-3 τηλεφωνήματα στο νησί και σε μια δυο μέρες το πολύ επιστρέφω με νεότερα σχετικά με το θέμα σου!

Θετική σκέψη να έχεις και όλα τα άλλα θα έρθουν!

Αν θέλετε στείλτε και κανενα πμ (αν δεν θέλετε δημόσια) να μου πείτε από ποιό μέρος της Χίου είστε! :D

Να ανοίξουμε και το καφε στα νησιά του Β. Αιγαίου να μαζευτούμε κι άλλες να τα λέμε!:P

Μerjana σου εστειλα π.μ


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


euxaristw polu lenia mou!!!!!! alla giati rwtas gia to sugekrimeno giatro? an 8eleis fusika mou les...

merjana egw nomiza oti den uparxoun alles apo xio epeidh den evlepa na grafoun tipota sto sugekrimeno topic!! ante na mazeftoume k oi xiwtises!!! :P

litsaki ρωταω γιατι τωρα τελευταια με παρακολουθη και θα κανω την πρωτη σπερμ. (στον συγκεκριμενω) λεω στο συγκεκριμενω γιατι εχω κανει 2σπερ.+ 4 εξωσ. στη Αθηνα σε πολυ γνωστω κεντρο, χωρις αποτελεσμα, στη τελευταια μαλιστα εμεινα εγκυος αλλα, την 9η βδομαδα παλλινδρομισε.

φιλακια πολλα


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

lupamai polu kai sou euxomai auth th fora na petuxei!!

μακαρι να πετυχει!!!! σου ευχομαι με το καλο να υποδεκτης το μωρουλακι σου!!!! ποσο μηνων εισαι?

Αν επιτρεπετε φυσικα, απο πιο μερος της Χιου εισαι?


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λιτσάκι στείλε και σε μένα πμακι για το απο ποιο μέρος είσαι!

Με το καλό κορίτσι μου! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Λένια που είσαι? Ξεκίνησες την διαδικασία?

Αντε περιμένουμε νέα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...