Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Γυναικολόγοι Καβάλα


Recommended Posts

Καλημερα σας , θα ήθελα να ρωτήσω όσα κορίτσια γνωρίζεται που είστε από Καβάλα.. Είμαστε στη προσπάθεια για μωράκι με το σύζυγό μου , δεν έχω σταθερό γυναικολόγο μέχρι τώρα πάω σε κάποιον για τα τεστ Παπ μου, αλλά γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη... Και ψάχνομαι σε περίπτωση εγκυμοσύνης για να ξέρω που θα απευθυνθώ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

On 30/12/2020 at 1:36 ΜΜ, Ria_ είπε:

Καλημερα σας , θα ήθελα να ρωτήσω όσα κορίτσια γνωρίζεται που είστε από Καβάλα.. Είμαστε στη προσπάθεια για μωράκι με το σύζυγό μου , δεν έχω σταθερό γυναικολόγο μέχρι τώρα πάω σε κάποιον για τα τεστ Παπ μου, αλλά γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη... Και ψάχνομαι σε περίπτωση εγκυμοσύνης για να ξέρω που θα απευθυνθώ. 

Καλησπερα!! Μπες στην ομάδα mom's of june 2021, είμαι κι εγώ σε εκείνη την ομάδα και έχω την εντύπωση ότι είναι κάποιες γυναίκες από εκεί. Με το καλο! 

Link to comment
Share on other sites

On 30/12/2020 at 1:36 ΜΜ, Ria_ είπε:

Καλημερα σας , θα ήθελα να ρωτήσω όσα κορίτσια γνωρίζεται που είστε από Καβάλα.. Είμαστε στη προσπάθεια για μωράκι με το σύζυγό μου , δεν έχω σταθερό γυναικολόγο μέχρι τώρα πάω σε κάποιον για τα τεστ Παπ μου, αλλά γενικά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη... Και ψάχνομαι σε περίπτωση εγκυμοσύνης για να ξέρω που θα απευθυνθώ. 

Εγώ πηγαίνω στον Αποστολιδη και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι πολύ προσεκτικός, και αφού είσαι στην προσπάθεια να σου πω ότι έμεινα έγκυος με την πρώτη σπερματενχυνση, η οποία δίνει ποσοστά επιτυχίας γύρω στο 20τοις εκατό. 


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Καλησπερα!! Μπες στην ομάδα mom's of june 2021, είμαι κι εγώ σε εκείνη την ομάδα και έχω την εντύπωση ότι είναι κάποιες γυναίκες από εκεί. Με το καλο! 

Σε ευχαριστώ πολύ !!

Just now, jellyfishch είπε:

Εγώ πηγαίνω στον Αποστολιδη και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι πολύ προσεκτικός, και αφού είσαι στην προσπάθεια να σου πω ότι έμεινα έγκυος με την πρώτη σπερματενχυνση, η οποία δίνει ποσοστά επιτυχίας γύρω στο 20τοις εκατό. 

Εμείς τώρα ξεκινήσαμε είναι ο 3ος μήνας προσπαθειών μας απλα με αγχωνει το γεγονός ότι δεν έχω σταθερό γυναικολόγο, αν έρθει εγκυμοσύνη. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και με το καλό...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ !!

Εμείς τώρα ξεκινήσαμε είναι ο 3ος μήνας προσπαθειών μας απλα με αγχωνει το γεγονός ότι δεν έχω σταθερό γυναικολόγο, αν έρθει εγκυμοσύνη. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και με το καλό...

εμείς είχαμε ελεύθερες επαφές χρόνια και καιρούς... είμαι 36 και είχα 2 αποβολές.. οπότε δε θεωρώ τυχαία την επιτυχία μαζί του.

Σου εύχομαι να γεμίσει η κοιλίτσα και η αγκαλιά σου σύντομα. 

 


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, jellyfishch είπε:

εμείς είχαμε ελεύθερες επαφές χρόνια και καιρούς... είμαι 36 και είχα 2 αποβολές.. οπότε δε θεωρώ τυχαία την επιτυχία μαζί του.

Σου εύχομαι να γεμίσει η κοιλίτσα και η αγκαλιά σου σύντομα. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...