Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Lila ki είπε:

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

Επιτυχια προεμφυτευτικου στα 40


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα! Θα θελατε να μοιραστειτε μαζι μου ποσες ειχατε επιτυχια εγκυμοσυνης μετα απο προεμφυτευτικο στα 40; ΔηΛ αν ο προεμφυτευτικος εδειξε πως πχ ενα ειναι καλο να μεινατε με την πρωτη; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωωω τι ωραίο θέμα άνοιξες!!! Θα ήθελα τόσο πολύ να μάθω και εγω αυτό ακριβώς.. Μακάρι να απαντήσουν κοπέλες με αυτήν την εμπειρία! Χθες έθιξα κάτι παρόμοιο στο θέμα εξωσωματικής..υπαρχει κοπέλα αλλά είναι μικρότερη σε ηλικία.. Οπότε αναμένουμε... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christina 82 είπε:

Ωωω τι ωραίο θέμα άνοιξες!!! Θα ήθελα τόσο πολύ να μάθω και εγω αυτό ακριβώς.. Μακάρι να απαντήσουν κοπέλες με αυτήν την εμπειρία! Χθες έθιξα κάτι παρόμοιο στο θέμα εξωσωματικής..υπαρχει κοπέλα αλλά είναι μικρότερη σε ηλικία.. Οπότε αναμένουμε... 

Καλησπερα ναι γιατι σιγουρα παιζει ρολο κ η ηλικια οποτε αν εχουν κοπελες εμπειριες θα παρακαλουσα να μας τις πουν

εγω υστερα απο 4 αποτυχημενες εξωσωματικες ξανακαναμε ωοληψια στα 40 και πηραν 10 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 8 κ τα εστειλαν για ελεγχο. Απο αυτα μονο το ενα ειναι καλο κ το αλλο μωσαικο κ ειμαι σε ετοιμασιες για να βαλω το καλο κ θα ηθελα τις εμπειριες σας σε αυτη την ηλικια

να σημειωσω πως εχουμε κανει ολες τις εξετασεις κ δεν εχουμε καποιο θεμα

On 17/1/2021 at 2:03 ΜΜ, Μαρία1430 είπε:

Κατι πηρε καταλαθος στο τελος κ δε ξερω πως να το σβησω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τα 8 ήταν βλαστοκυστες, σωστά? Πολύ καλή διέγερση κ εσύ.. Κ το ότι βρήκες ένα καλό είναι σούπερ.. Εγώ 6 ετ, από αυτές μια παληνδρομη, μια βιοχημικη κ 4 μηδέν χοριακη,οποτε κ εμείς αποφασισαμε προεμφυτευτικο, 11 ωαρια έγιναν 8 βλαστοκύστες, προεμφυτευτικο στις 8 βλαστοκύστες αλλά καμία υγιής... Ετών 39..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...κ ευχαριστω για την απαντηση... ναι βλαστοκυστες 5ης ημερας... νομιζω το ιδανικο θα ηταν 2-3 καλες...εχω ακουσει κ απο γιατρο μου κ εδω μεσα οτι μπορει σε καποια διεγερση να μην εχεις καμια καλη...γιαυτο γινεται κ ολη αυτη η ιστορια..κ εγω σε προηγουμενες εξωσωματικες μπορει να μην ειχα καμια καλη κ γιαυτο να μην εγινε κ η πολυποθητη εμφυτευση...οταν ξερεις οτι εχεις 1-2 καλα μετα εμφυτευονται;;; Η μπορει κ οχι;

σου ευχομαι στην απομενη διεγερση να εχεις καποια εμβρυακια καλα!

Just now, Christina 82 είπε:

Καλημέρα, τα 8 ήταν βλαστοκυστες, σωστά? Πολύ καλή διέγερση κ εσύ.. Κ το ότι βρήκες ένα καλό είναι σούπερ.. Εγώ 6 ετ, από αυτές μια παληνδρομη, μια βιοχημικη κ 4 μηδέν χοριακη,οποτε κ εμείς αποφασισαμε προεμφυτευτικο, 11 ωαρια έγιναν 8 βλαστοκύστες, προεμφυτευτικο στις 8 βλαστοκύστες αλλά καμία υγιής... Ετών 39..

Τι πρωτοκολο διεγερσης κανατε; Μηπως βοηθησει κ η αλλαγη πρωτοκολου. Υστεροσκοπιση εκανες να δεις πως ολα ειναι καλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Sweety1 kai @Christina 82 Να γράψω κι εγω την εμπειρια μου. Στα 38 μου εςτειλα 4 βλαστοκυστες για προεμφυτευτικο, οι δυο ηταν υγιείς. Αυτές οι 4 βλαστοκυστες προέκυψαν απο διαφορετικές διεγέρσεις και φυσικούς κύκλους. Απο τις δυο υγιείς η μια εμφυτεύτηκε , επισης η μια άρρωστη ηταν 5ΑΑ φαινομενικά τελεια δηλαδη.

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέμα τύχης και επιμονης είναι,μην το βάζετε κάτω.

Εγώ έβαλα 3 βλαστοκυστες στα 42 μου χωρίς να κάνω προεμφυτευτικο,δεν είχα βάλει ποτέ πριν βλαστοκυστες και εμφυτευτηκαν οι 2.

Η μία είναι το κοριτσάκι μου.

Προχωρήστε μπροστά και μην ακούτε ποσοστά,θα έρθει και η τυχερή βλαστοκυστούλα.

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Κορίτσια θέμα τύχης και επιμονης είναι,μην το βάζετε κάτω.

Εγώ έβαλα 3 βλαστοκυστες στα 42 μου χωρίς να κάνω προεμφυτευτικο,δεν είχα βάλει ποτέ πριν βλαστοκυστες και εμφυτευτηκαν οι 2.

Η μία είναι το κοριτσάκι μου.

Προχωρήστε μπροστά και μην ακούτε ποσοστά,θα έρθει και η τυχερή βλαστοκυστούλα.

Με το καλό να υποδεχθείς τη πριγκίπισσα σου! Μας δίνεις πολύ κουράγιο!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Sweety1 είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Θα θελατε να μοιραστειτε μαζι μου ποσες ειχατε επιτυχια εγκυμοσυνης μετα απο προεμφυτευτικο στα 40; ΔηΛ αν ο προεμφυτευτικος εδειξε πως πχ ενα ειναι καλο να μεινατε με την πρωτη; 

 

10 ώρες πρίν, Christina 82 είπε:

Ωωω τι ωραίο θέμα άνοιξες!!! Θα ήθελα τόσο πολύ να μάθω και εγω αυτό ακριβώς.. Μακάρι να απαντήσουν κοπέλες με αυτήν την εμπειρία! Χθες έθιξα κάτι παρόμοιο στο θέμα εξωσωματικής..υπαρχει κοπέλα αλλά είναι μικρότερη σε ηλικία.. Οπότε αναμένουμε... 

Εμείς μιλήσαμε... Τώρα θα μας πουν κι άλλες κοπέλες τις ιστορίες τους

 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

@Sweety1 kai @Christina 82 Να γράψω κι εγω την εμπειρια μου. Στα 38 μου εςτειλα 4 βλαστοκυστες για προεμφυτευτικο, οι δυο ηταν υγιείς. Αυτές οι 4 βλαστοκυστες προέκυψαν απο διαφορετικές διεγέρσεις και φυσικούς κύκλους. Απο τις δυο υγιείς η μια εμφυτεύτηκε , επισης η μια άρρωστη ηταν 5ΑΑ φαινομενικά τελεια δηλαδη.

<3 <3 <3

έβαλες και τις 2 μαζί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Ναι φυσικα , φαντάζομαι οτι παίζει ρόλο που θα πάει να καθίσει για να εμφυτευτεί.

ξερω και εγώ;;; ετσι σου ειπαν?

αρα εγω που εχω ενα να βαλω...ουφφφφφ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Sweety1 είπε:

ξερω και εγώ;;; ετσι σου ειπαν?

αρα εγω που εχω ενα να βαλω...ουφφφφφ...

Όχι δεν μου ειπαν κατι και δεν ρώτησα. Δεν μπορει κανεις να σου εγγυηθεί οτι αν βάλεις ενα υγιες έμβρυο θα εμφυτευτεί κιόλας. Αν ηταν ετσι θα καναμε ολες προεμφυτευτικο απο την πρώτη προσπαθεια και  θα ξέραμε τι μήνα γεννάμε.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...