Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Εγώ σήμερα είμαι 20+4 ημερών τόσες μέρες ένιωθα μόνο κάτι πεταρισματα χωρίς να ξέρω αν είναι το μωρό η όχι ,πριν έφαγα λίγη κρέπα δεν τρώω γλυκά (τι ήθελα γιατί νομίζω ήταν λίγο ξυνή η ζύμη και ανχωθηκα μην ήταν χαλασμένη και πάθω καμία δηλητηρίαση)και δεν σταματούσε να κλωτσαει και το έβλεπε και ο άντρας μου,νομίζω από δω και πέρα θα κλωτσαει κανονικά

Τέλεια... Εγώ σήμερα μπήκα στην 22η εβδομάδα κ εδώ και 10 μέρες κλωτσαει κανονικά! Είναι απίστευτη αίσθηση!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, depifish είπε:

Μην σε ανησυχει καθολου αυτο το θεμα, ειναι παρα πολυ συχνο στην εγκυμοσυνη. Ειναι ακρως ενοχλητικο και αβολο, αλλα δυστυχως ειναι και αυτο στο προγραμμα. Οπως πολλα αλλα! Και επειδη υπαρχει και περισσοτερο αιμα στο σωμα μας (η καρδια κανει υπερωριες και παραγει 40% περισσοτερο αιμα τωρα!) ματωνουν και ευκολα αλλα ουτε αυτο να σε ανησυχει. Και πολλες φορες φευγουν μετα τον τοκετο, οποτε οπλισου με υπονονη και προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι! Εμενα με εχει βοηθησει αρκετα μια φυτικη κρεμα, fytoroid λεγεται και ακομα πιο παλια, πριν καμια 10αρια χρονια που ειχα ξαναβγαλει, μου χαν δωσει μια κρεμα απο λιπος καρχαρια (!!!) επισης πολυ αποτελεσματικη! 

Εγω ψιλοφοβαμαι να το κανω, ο γιατρος μου λεει οχι, αλλα απο την αλλη φοβαμαι και τον κορονοιο! Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα! 

Εμενα εδω 2-3 μερες με εχουν επισκεφτει μυκητες... Αλλη ταλαιπωρια απο κει! Φαγουρα, καψιμο, ξηροτητα... αλλα κι αυτο ξερω οτι ειναι συχνο φαινομενο στην εγκυμοσυνη. 

Κοριτσια να ρωτησω, υποφερει καμια απο δυσπεψιες, καουρες, παλινδρομησεις και τετοια; Εγω απο την αρχη ειχα θεματακια, αλλα τωρα εχω παρατηρησει καποιες φορες οτι με πιανει μια δυσφορια, κυριως μετα απο φαγητο, και νοιωθω ενα κομπο στο λαιμο σαν κατι να με πιεζει. Το νοιωθει και καμια αλλη μηπως αυτο; 

Και εγώ έχω πάρει δύο φορές κολπικά υπόθετα για κολπιτιδες ...ευτυχώς υποχωρούν σύντομα τα συμπτώματα...

Αχχχ καούρες ...δεν σου λέω τπτ...απαίσια αίσθηση....άσε που σήμερα ξύπνησα πέντε το πρωί και ρεβομουν...τώρα τι δεν μπορώ να καταλάβω. Το παθαίνω συχνά αυτό

4 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Κορίτσια έχετε πάει πουθενά το 3ημερο ?? Εμείς ήρθαμε Γύθειο και έχει ξεφύγει το μάτι μου (και στο στομάχι μου μαζί) λίγο ακόμα σπίτι κλεισμένη θα είχα τρελαθεί !!!

Δύο σαββατοκύριακα τώρα πάω για μπάνιο...αυτό μόνο ..μπαίνω μια φορά και βγαίνω φυσικά κάθομαι στη σκιά και αλλάζω αμέσως μαγιό ...όμως είναι τόσο ωραία τόσο ήρεμα....αν και μετά που γυρνάω νιώθω πολύ κουρασμένη

1 hour ago, βιολετα3 είπε:

Κορίτσια μου μόλις ένιωσα κανονική κλωτσιά όχι αστεία!!!

Αχχχ είδες τέλεια που είναι??καταπληκτικό συναισθήμα....στεναχωριεμαι πολύ όταν σκέφτομαι ότι μάλλον δεν θα καταφέρω να κάνω δεύτερο παιδάκι ...αλλά ευχαριστω το θεό που τουλάχιστον θα κάνω ένα...

8 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοριτσια επαναφερω το ερωτημα γιατι ειμαι σε διλημμα! Το εμβολιο θα το κανετε; Ακουω για μεταλλαξεις παλι κ αγχωνομαι!

Η Αλήθεια είναι κορίτσι Μ ότι εγώ δεν θέλω να το κάνω ...φοβάμαι αρκετά ειδικά τώρα που είμαι έγκυος ..έχω και το θέμα με την θρομβοφιλια και δεν έχω ιδέα τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση....ίσως αργότερα που θα είναι αρκετά σίγουροι για τα αποτελέσματα του εμβολίου.... εξάλλου έχω ακούσει από πολλούς ότι αρκετοί που έκαναν το εμβόλιο μια χαρά κόλλησαν τον ιό

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Εγώ σήμερα είμαι 20+4 ημερών τόσες μέρες ένιωθα μόνο κάτι πεταρισματα χωρίς να ξέρω αν είναι το μωρό η όχι ,πριν έφαγα λίγη κρέπα δεν τρώω γλυκά (τι ήθελα γιατί νομίζω ήταν λίγο ξυνή η ζύμη και ανχωθηκα μην ήταν χαλασμένη και πάθω καμία δηλητηρίαση)και δεν σταματούσε να κλωτσαει και το έβλεπε και ο άντρας μου,νομίζω από δω και πέρα θα κλωτσαει κανονικά

Κορίτσια σε πια βδομάδα γίνεται η καμπύλη

Εμένα κάπου μετά τις 24 εβδομάδες μου είπε ο γιατρός . Θα την κάνω λογικά στις 26 εβδομάδες

πρίν από 13 λεπτά , Dimitra93 είπε:

Και εγώ έχω πάρει δύο φορές κολπικά υπόθετα για κολπιτιδες ...ευτυχώς υποχωρούν σύντομα τα συμπτώματα...

Αχχχ καούρες ...δεν σου λέω τπτ...απαίσια αίσθηση....άσε που σήμερα ξύπνησα πέντε το πρωί και ρεβομουν...τώρα τι δεν μπορώ να καταλάβω. Το παθαίνω συχνά αυτό

Δύο σαββατοκύριακα τώρα πάω για μπάνιο...αυτό μόνο ..μπαίνω μια φορά και βγαίνω φυσικά κάθομαι στη σκιά και αλλάζω αμέσως μαγιό ...όμως είναι τόσο ωραία τόσο ήρεμα....αν και μετά που γυρνάω νιώθω πολύ κουρασμένη

Αχχχ είδες τέλεια που είναι??καταπληκτικό συναισθήμα....στεναχωριεμαι πολύ όταν σκέφτομαι ότι μάλλον δεν θα καταφέρω να κάνω δεύτερο παιδάκι ...αλλά ευχαριστω το θεό που τουλάχιστον θα κάνω ένα...

Η Αλήθεια είναι κορίτσι Μ ότι εγώ δεν θέλω να το κάνω ...φοβάμαι αρκετά ειδικά τώρα που είμαι έγκυος ..έχω και το θέμα με την θρομβοφιλια και δεν έχω ιδέα τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση....ίσως αργότερα που θα είναι αρκετά σίγουροι για τα αποτελέσματα του εμβολίου.... εξάλλου έχω ακούσει από πολλούς ότι αρκετοί που έκαναν το εμβόλιο μια χαρά κόλλησαν τον ιό

Και γω τα ίδια ακριβώς κούραση στο φουλ λες και έσκαβα ένα πράγμα !!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εχουν πολυ πλακα αυτες οι κλωτσιες, τουλαχιστον τωρα που ειναι μικρουτσικες γιατι μετα μου χουν πει οτι βαρανε πολυ! Μια φιλη μου ειχε φαει τετοια κλωτσια που της εκοψε την ανασα!! Βεβαια να σας πω οτι καποιες φορες της λεω να κατσει φρονιμα, γιατι βαραει μαλλον προς τα πισω κανα αντερο και ειναι καπως ενοχλητικο! Και αυτο που μου κανει τις τελευταιες μερες, ειναι να με ξυπνα αξημερωτα, 5-6 το πρωι, για να παω για κατουρημα γιατι μου βαραει την ουροδοχο κυστη και μετα προσπαθω να ξανακοιμηθω και δεν τα καταφερνω γιατι για καποιο λογο το πιανει κωλοπιλαλα! Γυριζω αριστερα, μου παιζει κλωτσιδια αριστερα, γυριζω δεξια, μου παιζει απο δεξια. Τι περιεργο πραγμα! Ειναι δυνατον να μην το χωραει ο τοπος τωρα που εχει και χωρο;;; Τι θα γινει μετα που δεν θα χωρει!! Χαχαχαχαχα!! 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , depifish είπε:

Εχουν πολυ πλακα αυτες οι κλωτσιες, τουλαχιστον τωρα που ειναι μικρουτσικες γιατι μετα μου χουν πει οτι βαρανε πολυ! Μια φιλη μου ειχε φαει τετοια κλωτσια που της εκοψε την ανασα!! Βεβαια να σας πω οτι καποιες φορες της λεω να κατσει φρονιμα, γιατι βαραει μαλλον προς τα πισω κανα αντερο και ειναι καπως ενοχλητικο! Και αυτο που μου κανει τις τελευταιες μερες, ειναι να με ξυπνα αξημερωτα, 5-6 το πρωι, για να παω για κατουρημα γιατι μου βαραει την ουροδοχο κυστη και μετα προσπαθω να ξανακοιμηθω και δεν τα καταφερνω γιατι για καποιο λογο το πιανει κωλοπιλαλα! Γυριζω αριστερα, μου παιζει κλωτσιδια αριστερα, γυριζω δεξια, μου παιζει απο δεξια. Τι περιεργο πραγμα! Ειναι δυνατον να μην το χωραει ο τοπος τωρα που εχει και χωρο;;; Τι θα γινει μετα που δεν θα χωρει!! Χαχαχαχαχα!! 

Αυτό με την ουροδόχο κύστη είναι τρομερό πράγμα....ουαν κλωτσαει εκεί από την μια γελάω από την αλλη τρέχω να κατουρήσω...ευτυχώς που δεν ισχύει αυτό και άμα κλωτσαει το έντερο γτ αλλιώς θα είχαμε πρόβλημα...:D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Brigitt είπε:

Πωπω πρέπει να κάνεις διατροφή?? Σκέτη πικρά αυτό να σου λένε πως πρέπει άλλο να το κάνεις με την καρδιά σου αχ πως αντέχεις !!! Χαχαχα καλέ μπορείς να φεύγεις να πας δηλαδή το πρωι να μετά από μια ώρα ξανά και μετά από μια ώρα πάλι αν με μένεις κοντά εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάτσει εκεί 2 ώρες με τον άντρα μου αυτή τη φορά δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω 

Είναι λίγο δύσκολο περισσότερο από το θέμα ότι δεν μπορώ χωρίς παγωτό χειμώνα καλοκαίρι τρώω παγωτό!!!Ελπίζω να περάσει εύκολα το 3ωρο γιατί δεν θα τη παλέψω εύκολα και μου είπαν πως θα πιω τρία μπουκαλάκια αυτό δεν ξέρω αν όντως ισχύει...Δεν επιτρέπεται λέει να περπατήσεις γιατί πέφτει το σάκχαρο όταν περπατάμε οπότε θα την βγάλω εκεί αναγκαστικά!!! 

1 hour ago, βιολετα3 είπε:

Εγώ σήμερα είμαι 20+4 ημερών τόσες μέρες ένιωθα μόνο κάτι πεταρισματα χωρίς να ξέρω αν είναι το μωρό η όχι ,πριν έφαγα λίγη κρέπα δεν τρώω γλυκά (τι ήθελα γιατί νομίζω ήταν λίγο ξυνή η ζύμη και ανχωθηκα μην ήταν χαλασμένη και πάθω καμία δηλητηρίαση)και δεν σταματούσε να κλωτσαει και το έβλεπε και ο άντρας μου,νομίζω από δω και πέρα θα κλωτσαει κανονικά

Κορίτσια σε πια βδομάδα γίνεται η καμπύλη

Και εγω όταν έτρωγα γλυκό η όταν ήμουν ξαπλωμένη στην αρχή!!!

Την καμπύλη την κάνεις από 24η έως 28η εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Penny28 είπε:

Είναι λίγο δύσκολο περισσότερο από το θέμα ότι δεν μπορώ χωρίς παγωτό χειμώνα καλοκαίρι τρώω παγωτό!!!Ελπίζω να περάσει εύκολα το 3ωρο γιατί δεν θα τη παλέψω εύκολα και μου είπαν πως θα πιω τρία μπουκαλάκια αυτό δεν ξέρω αν όντως ισχύει...Δεν επιτρέπεται λέει να περπατήσεις γιατί πέφτει το σάκχαρο όταν περπατάμε οπότε θα την βγάλω εκεί αναγκαστικά!!! 

Και εγω όταν έτρωγα γλυκό η όταν ήμουν ξαπλωμένη στην αρχή!!!

Την καμπύλη την κάνεις από 24η έως 28η εβδομάδα...

Εγώ ήπια τότε ένα μικρό ποτηράκι νερό με ζάχαρη στην ουσία δεν με ενοχλήσε  και από το μικροβιολογικό μου είπανε πως μπορούσα να φύγω αν ήθελα εντάξει δεν θα περπατούσα και κανένα χλμ με το αυτοκίνητο θα πήγανα γιατί θα πρέπει να κάτσεις 3 ώρες? εμένα μου είχανε πάρει αίμα 3 φορες οπότε έκατσα 2 ώρες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Brigitt είπε:

Εγώ ήπια τότε ένα μικρό ποτηράκι νερό με ζάχαρη στην ουσία δεν με ενοχλήσε  και από το μικροβιολογικό μου είπανε πως μπορούσα να φύγω αν ήθελα εντάξει δεν θα περπατούσα και κανένα χλμ με το αυτοκίνητο θα πήγανα γιατί θα πρέπει να κάτσεις 3 ώρες? εμένα μου είχανε πάρει αίμα 3 φορες οπότε έκατσα 2 ώρες 

Μου είπαν είναι στα 0 λεπτα Στα 60 λεπτα και στα 120 λεπτά θα δούμε ας ελπίσουμε να με αφήσουν να φύγω τότε...ελπιζω να μου δώσουν και εμενα το ίδιο γιατί με τα συροπια και 9λα αυτά δεν τα πάω καλά!!!μπορεί και να τα βγάλω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Μου είπαν είναι στα 0 λεπτα Στα 60 λεπτα και στα 120 λεπτά θα δούμε ας ελπίσουμε να με αφήσουν να φύγω τότε...ελπιζω να μου δώσουν και εμενα το ίδιο γιατί με τα συροπια και 9λα αυτά δεν τα πάω καλά!!!μπορεί και να τα βγάλω! 

Ααα ναι ναι δύο ώρες το ίδιο ... Έχω ακούσει από μια κοπέλα που έκανε εμετό με αυτό που της έδωσαν να πιει και δεν κατάφερε να κάνει την εξέταση και ο έπρεπε την επόμενη μέρα να την επαναλάβει πως ο γιατρός της της είπε να πάρει να πιει lucozade πως κάνει για αυτή την δουλειά και είναι αναψυκτικο στην ουσία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Ααα ναι ναι δύο ώρες το ίδιο ... Έχω ακούσει από μια κοπέλα που έκανε εμετό με αυτό που της έδωσαν να πιει και δεν κατάφερε να κάνει την εξέταση και ο έπρεπε την επόμενη μέρα να την επαναλάβει πως ο γιατρός της της είπε να πάρει να πιει lucozade πως κάνει για αυτή την δουλειά και είναι αναψυκτικο στην ουσία 

Μακάρι να μην είναι τόσο αηδία!!!Γενικά από πάντα δεν μου άρεσαν τα πολύ γλυκά με αναγουλιαζαν... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοροτσια τι κάνετε ??? Έχετε βαρύνει κι εσείς ??? Η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει αρκετά πλέον κάνει μπαμ θα έλεγα και νιώθω πως αρχίζω να βαραινω και πως δεν μπορώ να κάνω άνεση αυτά που έκανα πριν όπως το να διαχειριστω το άλλο μου μωρό , επίσης δεν βολεύομαι στον ύπνο μόνο με μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και όλη την ώρα στριφογυρναω είστε κι εσείς κάπως έτσι ????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Brigitt είπε:

Κοροτσια τι κάνετε ??? Έχετε βαρύνει κι εσείς ??? Η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει αρκετά πλέον κάνει μπαμ θα έλεγα και νιώθω πως αρχίζω να βαραινω και πως δεν μπορώ να κάνω άνεση αυτά που έκανα πριν όπως το να διαχειριστω το άλλο μου μωρό , επίσης δεν βολεύομαι στον ύπνο μόνο με μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και όλη την ώρα στριφογυρναω είστε κι εσείς κάπως έτσι ????

Καλησπέρα ,εμένα η κοιλιά μου γενικά από την αρχή ήταν μεγάλη,σίγουρα δεν μπορώ να κάνω ότι έκανα παλιότερα προ εγκυμοσυνης ,ευτυχώς όμως σε σχέση με τα άλλα μου παιδιά δεν έχω πάρει κιλά ,3,4 ενώ στα κορίτσια μου μέχρι τώρα θα είχα πάρει 10,12 .Σίγουρα για σένα είναι δύσκολο γιατί έχεις κ ένα άλλο μωρό να φροντίσεις ,ευτυχώς τα δικά μου είναι μεγάλο και ξεκουράζομαι αρκετά .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα... Κι εγώ έχω βαρύνει, παρόλο που νομίζω ότι είναι νωρίς γιατί έχω πολύ δρόμο ακόμη.... Από δουλειές έτσι κι αλλιώς δεν κάνω σχεδόν τίποτα, μαγειρεύω μόνο κάποιες μέρες. 

Έχω πάρει 2 κιλά μόνο αλλά η κοιλιά μου έχει φουσκώσει για τα καλά κι όπου και να πάω, μου λένε με το καλό! Δεν κρύβεται πλέον.... Κι εγώ βάζω ένα μαξιλάρι για να κοιμηθώ, κυρίως το βάζω στην κοιλιά μου κ με βοηθάει, νιώθω πιο ανάλαφρη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Κοροτσια τι κάνετε ??? Έχετε βαρύνει κι εσείς ??? Η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει αρκετά πλέον κάνει μπαμ θα έλεγα και νιώθω πως αρχίζω να βαραινω και πως δεν μπορώ να κάνω άνεση αυτά που έκανα πριν όπως το να διαχειριστω το άλλο μου μωρό , επίσης δεν βολεύομαι στον ύπνο μόνο με μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και όλη την ώρα στριφογυρναω είστε κι εσείς κάπως έτσι ????

Εγω ξέφυγα τους 2 τελευταίους μήνες για αυτό τον λόγο με έβαλε και σε διατροφή φαίνεται η κοιλιά μου και είμαι πολύ χαρούμενη...Γενικά από δουλειές δεν κάνω κάτι...Με τον ύπνο εγώ δεν έχω θέμα κοιμόμουν πλευρό λόγο μέσης για την ώρα δεν έχω βάλει μαξιλάρι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Εγω ξέφυγα τους 2 τελευταίους μήνες για αυτό τον λόγο με έβαλε και σε διατροφή φαίνεται η κοιλιά μου και είμαι πολύ χαρούμενη...Γενικά από δουλειές δεν κάνω κάτι...Με τον ύπνο εγώ δεν έχω θέμα κοιμόμουν πλευρό λόγο μέσης για την ώρα δεν έχω βάλει μαξιλάρι...

Μέχρι πόσα κιλά σου είπα να πάρεις γενικά ??? 

Εγώ από αυτές τις 4 μέρες που έφαγα αρκετά  παραπάνω νιώθω αμέσως πολύ πρησμένη με κατακράτηση πριν πετούσα και τώρα δεν μπορώ να κουνηθω από σήμερα τα έκοψα πάλι έχω βάλει συνολικά ένα 5αρι κιλά μέχρι τώρα σίγουρα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...