Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εμβρυοκαρδιολόγος


Recommended Posts

Καλημέρα. Μας είπε ο εμβρυολογος ενώ δεν είδε κάτι το ανησυχητικό στη β επιπεδου καλό είναι να δούμε και ένα εμβρυοκαρδιολογο. Όσες κάνατε αυτή την εξέταση που πήγατε και με ποιο γιατρο την κάνατε; την χορηγεί ο εοπυυ; και ποιο το κόστος της σε περίπτωση που δεν την χορηγεί ο εοπυυ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, manaoula said:

Καλημέρα. Μας είπε ο εμβρυολογος ενώ δεν είδε κάτι το ανησυχητικό στη β επιπεδου καλό είναι να δούμε και ένα εμβρυοκαρδιολογο. Όσες κάνατε αυτή την εξέταση που πήγατε και με ποιο γιατρο την κάνατε; την χορηγεί ο εοπυυ; και ποιο το κόστος της σε περίπτωση που δεν την χορηγεί ο εοπυυ;

Καλημέρα !

Εγω την έκανα στην κα Τσιαπακη Ελσα στην Αθηνα και κόστισε 100€ ιδιωτικά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, manaoula είπε:

Καλημέρα. Μας είπε ο εμβρυολογος ενώ δεν είδε κάτι το ανησυχητικό στη β επιπεδου καλό είναι να δούμε και ένα εμβρυοκαρδιολογο. Όσες κάνατε αυτή την εξέταση που πήγατε και με ποιο γιατρο την κάνατε; την χορηγεί ο εοπυυ; και ποιο το κόστος της σε περίπτωση που δεν την χορηγεί ο εοπυυ;

Καλημέρα εγώ την έκανα στην κύρια Λάσκαρη που ήταν στο Ωνάσειο για χρόνια και τώρα έχει πάει στο Μητέρα. Πολύ καλή γυναίκα και άριστη επιστήμονας. 89 ευρώ με τον ΕΟΠΥΥ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Joann είπε:

Καλημέρα εγώ την έκανα στην κύρια Λάσκαρη που ήταν στο Ωνάσειο για χρόνια και τώρα έχει πάει στο Μητέρα. Πολύ καλή γυναίκα και άριστη επιστήμονας. 89 ευρώ με τον ΕΟΠΥΥ

Ναι παρα πολυ καλη η Λασκαρη! Δεν ηξερα οτι εφυγε απο το Ωνασειο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, manaoula είπε:

Καλημέρα. Μας είπε ο εμβρυολογος ενώ δεν είδε κάτι το ανησυχητικό στη β επιπεδου καλό είναι να δούμε και ένα εμβρυοκαρδιολογο. Όσες κάνατε αυτή την εξέταση που πήγατε και με ποιο γιατρο την κάνατε; την χορηγεί ο εοπυυ; και ποιο το κόστος της σε περίπτωση που δεν την χορηγεί ο εοπυυ;

Κι εγώ με την Τσαπακη ιδιωτικά την εκανα στα πλαίσια του προληπτικού ελέγχου στο ιατρείο της. Ειναι πολυ λεπτομερής.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...