Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΓΕΝΝΑ EUROMEDICA ΚΟΣΤΟΣ(2021)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΧΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘ ΟΔΟΝ ΓΙΑ ΤΟ 2o. ΤΗΝ 1Η ΦΟΡΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ EUROMEDICA ΡΟΔΟΥ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΦ. ΤΑΜΕΙΟ. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/3/2021 at 8:20 ΜΜ, ΕΚ17 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΧΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘ ΟΔΟΝ ΓΙΑ ΤΟ 2o. ΤΗΝ 1Η ΦΟΡΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ EUROMEDICA ΡΟΔΟΥ, ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΦ. ΤΑΜΕΙΟ. 

 

Καλημέρα με το καλό το δεύτερο παιδάκι σου. Και γω το δεύτερο περιμένω κ γέννησα το πρώτο μου 2 χρόνια πριν στην euromedica. Οι τιμές της κλινικής με την ασφάλεια του εοππυ είναι : για φυσιολογικό τοκετό 1200 το δίκλινο και 1460 το μονοκλινο, και για καισαρική τομή είναι 1488 το δίκλινο και 1760 το μονοκλινο. 

Επίσης εκτός από την αμοιβή του γιατρού σου που είναι έξτρα, πληρώνεις και 150 ευρώ τον παιδίατρο. Αυτά ίσχυαν μέχρι πριν 2 χρόνια δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι. Τι εβδομάδα είσαι αν επιτρέπεται κ ποιον γιατρό έχεις;


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2021 at 8:08 ΠΜ, Alex1989 είπε:

Καλημέρα με το καλό το δεύτερο παιδάκι σου. Και γω το δεύτερο περιμένω κ γέννησα το πρώτο μου 2 χρόνια πριν στην euromedica. Οι τιμές της κλινικής με την ασφάλεια του εοππυ είναι : για φυσιολογικό τοκετό 1200 το δίκλινο και 1460 το μονοκλινο, και για καισαρική τομή είναι 1488 το δίκλινο και 1760 το μονοκλινο. 

Επίσης εκτός από την αμοιβή του γιατρού σου που είναι έξτρα, πληρώνεις και 150 ευρώ τον παιδίατρο. Αυτά ίσχυαν μέχρι πριν 2 χρόνια δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι. Τι εβδομάδα είσαι αν επιτρέπεται κ ποιον γιατρό έχεις;

σε ευχαριστώ πολύ! Τον Φωτεινό έχω, εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...