Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Dora7911 είπε:

Στις ευπαθείς ομάδες συνεχίζουν να συγκαταλέγονται οι εγκυμονούσες?

Ναι εμείς ανήκουμε στις ευπαθείς ομάδες α'.

Ευχαριστουμε @anoulious! Μόλις τώρα τα έβλεπα κ εγώ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι κ εγώ για Δεκέμβρη αν όλα πάνε καλά. Εμένα για το εμβόλιο μου είπαν ξεκαθαρα όχι. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι ήμουν στο πρώτο τρίμηνο (μου το είχαν πει πριν κάνα δίμηνο). Με αυτά τα δεδομένα όμως δεν προγραμματίζω διακοπές. Φοβάμαι. Αν κ έχω ανάγκη μερικές μέρες φοβάμαι να κάνω μπάνιο στη θάλασσα φοβάμαι να ταξιδέψω σε καράβι φοβάμαι να πάω σε ξενοδοχείο... άρα σπίτι ερ κοντισιον κ καλο καλοκαίρι !

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Aircondition said:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι κ εγώ για Δεκέμβρη αν όλα πάνε καλά. Εμένα για το εμβόλιο μου είπαν ξεκαθαρα όχι. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το ότι ήμουν στο πρώτο τρίμηνο (μου το είχαν πει πριν κάνα δίμηνο). Με αυτά τα δεδομένα όμως δεν προγραμματίζω διακοπές. Φοβάμαι. Αν κ έχω ανάγκη μερικές μέρες φοβάμαι να κάνω μπάνιο στη θάλασσα φοβάμαι να ταξιδέψω σε καράβι φοβάμαι να πάω σε ξενοδοχείο... άρα σπίτι ερ κοντισιον κ καλο καλοκαίρι !

Σε καταλαβαίνω @Aircondition....ειναι ομως σημαντικές και οι διακοπές ισως να βρισκατε ενα προορισμο χωρισ να πατε με καραβι, υπαρχουν και πιο απομονωμενες παραλιες αν το ψαξεις...πρωτα ο θεος του χρονου το καλοκαιρι θα εχουμε αλλους περιορισμους με τα μπεμπακια μας στην αγκαλια μας....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dora7911 είπε:

Σε καταλαβαίνω @Aircondition....ειναι ομως σημαντικές και οι διακοπές ισως να βρισκατε ενα προορισμο χωρισ να πατε με καραβι, υπαρχουν και πιο απομονωμενες παραλιες αν το ψαξεις...πρωτα ο θεος του χρονου το καλοκαιρι θα εχουμε αλλους περιορισμους με τα μπεμπακια μας στην αγκαλια 

Ναι το σκέφτομαι κ αυτό !  Δυστυχώς το απομονωμένο είναι κ μακριά.. γιατί κοντά κ απομονωμένο δύσκολο ! Anyway πήγαμε άλλες χρονιές δεν πειράζει να αλλάζω προτεραιότητες να συνηθίζω χαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια !! Πως είστε ;; Σήμερα μπαίνω κ επίσημα στον 5ο μήνα .. πωπω πως πέρασε έτσι ο καιρός !; Δεν μπορώ να το πιστέψω ! Την άλλη εβδομάδα επιτέλους έχω γιατρό να δούμε το μωράκι μας !! Εσείς τι κάνετε ;

  • Μου αρέσει 3

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Πως είστε ;; Σήμερα μπαίνω κ επίσημα στον 5ο μήνα .. πωπω πως πέρασε έτσι ο καιρός !; Δεν μπορώ να το πιστέψω ! Την άλλη εβδομάδα επιτέλους έχω γιατρό να δούμε το μωράκι μας !! Εσείς τι κάνετε ;

Καλημέρα Αγαπακι!!! Πω πω!!!! Είναι απίστευτο το πως περνάει ο καιρός! Εγω σε 2 εβδομάδες περίπου θα μπω με το καλο στον 5ο!!!! Κι επίσης έχω κι εγώ γιατρό την άλλη εβδομάδα μετά από 1 μήνα!! Η κοιλίτσα σου φαντάζομαι εχει αρχίσει να φαίνεται ε;;;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Kaity8 είπε:

Καλημέρα Αγαπακι!!! Πω πω!!!! Είναι απίστευτο το πως περνάει ο καιρός! Εγω σε 2 εβδομάδες περίπου θα μπω με το καλο στον 5ο!!!! Κι επίσης έχω κι εγώ γιατρό την άλλη εβδομάδα μετά από 1 μήνα!! Η κοιλίτσα σου φαντάζομαι εχει αρχίσει να φαίνεται ε;;;

Αχ τι ανακούφιση όταν έρχεται η ώρα του γιατρού μετά από τόσο καιρό!! Σε καταλαβαίνω κ εγώ έτσι νιώθω!! Η κοιλιτσα ελάχιστα έχει φουσκώσει αφού σε οποιον λέω ότι μπαίνω στον 5ο δεν με πιστεύει! Αλλά έτσι ήμουν κ στην μικρή μου μάλλον έτσι λειτουργεί το σώμα μου.. από δω κ μπρος θα αρχίσει ολοένα να φουσκώνει όπως κ στην μικρή μου!! Εσένα φαίνεται;

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Kaity8 είπε:

Καλημέρα Αγαπακι!!! Πω πω!!!! Είναι απίστευτο το πως περνάει ο καιρός! Εγω σε 2 εβδομάδες περίπου θα μπω με το καλο στον 5ο!!!! Κι επίσης έχω κι εγώ γιατρό την άλλη εβδομάδα μετά από 1 μήνα!! Η κοιλίτσα σου φαντάζομαι εχει αρχίσει να φαίνεται ε;;;

Καλημέρα σας. Για να μπούμε στο 5ο μήνα σε ποιά εβδομάδα πρέπει να φτάσουμε;

πρίν από 37 λεπτά , Aircondition είπε:

Εσείς έχετε πόνους χαμηλά δεξιά ;;;;  

Εγώ είχα συνέχεια μέχρι πρίν από μια εβδομάδα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα σας. Για να μπούμε στο 5ο μήνα σε ποιά εβδομάδα πρέπει να φτάσουμε;

Εγώ είχα συνέχεια μέχρι πρίν από μια εβδομάδα

Και; Ρώτησες το γιατρό από τι είναι ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Agapakiii είπε:

Αχ τι ανακούφιση όταν έρχεται η ώρα του γιατρού μετά από τόσο καιρό!! Σε καταλαβαίνω κ εγώ έτσι νιώθω!! Η κοιλιτσα ελάχιστα έχει φουσκώσει αφού σε οποιον λέω ότι μπαίνω στον 5ο δεν με πιστεύει! Αλλά έτσι ήμουν κ στην μικρή μου μάλλον έτσι λειτουργεί το σώμα μου.. από δω κ μπρος θα αρχίσει ολοένα να φουσκώνει όπως κ στην μικρή μου!! Εσένα φαίνεται;

Κι εμένα όσοι με βλέπουν δεν καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος, έχω χάσει 6 κιλά από οταν έμεινα (βέβαια πιο πριν είχα πάρει περίπου 4). Εγω το καταλαβαίνω όμως χαμηλά ότι έχει φουσκώσει λιγο! Και είναι υπέροχο συναίσθημα!!!! 

πρίν από 43 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα σας. Για να μπούμε στο 5ο μήνα σε ποιά εβδομάδα πρέπει να φτάσουμε;

Εγώ είχα συνέχεια μέχρι πρίν από μια εβδομάδα

Ο 4ος μηνας περιλαμβάνει την 14η 15η 16η και 17η εβδομάδα. Άρα οταν θα είμαστε 17+1 θα έχουμε μπει στον 5ο, αν τα λέω καλά! Είχα βρει στο ίντερνετ μια φωτογραφία με τις αντίστοιχες και από εκεί τα βλέπω κι εγώ! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!Εγω ειμαι 17+2!!Κατεβάστε εφαρμογή στο κινητό!!Εγώ έχω το my pregnancy κ το ο οδηγός εγκυμοσύνης!!Είναι πολύ βοηθητικά!!ξερεις ακριβως τι εισαι, σου εξηγεί τι συμβαινει στο σώμα κ στο μωρό!!Εγώ έκλεισα για τον μεγάλο υπέρηχο 29 του μηνός!!Ανυπομονώ τοσο πολυ!!!Επίσης απο κοιλίτσα ελάχιστα!!όλες οι φίλες μου λένε Αντε θα καταλάβουμε ότι εισαι εγκυος;;;;:-P

@Aircondition ναι αραιά κ που εχω κ εγω πονάκια!!μην σε αγχώνει..Είναι η μήτρα που μεγαλώνει!!εννοειται ρωτα κ τον γιατρο σου!!

@Agapakiii ψήσου να πάμε μαζι γι τον μεγαλο!!!!:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kaity8 said:

Κι εμένα όσοι με βλέπουν δεν καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος, έχω χάσει 6 κιλά από οταν έμεινα (βέβαια πιο πριν είχα πάρει περίπου 4). Εγω το καταλαβαίνω όμως χαμηλά ότι έχει φουσκώσει λιγο! Και είναι υπέροχο συναίσθημα!!!! 

Ο 4ος μηνας περιλαμβάνει την 14η 15η 16η και 17η εβδομάδα. Άρα οταν θα είμαστε 17+1 θα έχουμε μπει στον 5ο, αν τα λέω καλά! Είχα βρει στο ίντερνετ μια φωτογραφία με τις αντίστοιχες και από εκεί τα βλέπω κι εγώ! 

@Kaity8 λογω εμετων εχασες κιλα?

Εγω επειδη ειχα κιλα καραντινας δε ζυγιζομουν για να μην απογοητευθω,εχω μπει στον 4 και σημερα που πηγα για ψωνια καμια πωλητρια δε με ρωτησε αν ειμαι εγκυος,αρα μαλλον θα θεωρουν οτι εχω παραπανω κιλα...κλαψ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kaity8 είπε:

Κι εμένα όσοι με βλέπουν δεν καταλαβαίνουν ότι είμαι έγκυος, έχω χάσει 6 κιλά από οταν έμεινα (βέβαια πιο πριν είχα πάρει περίπου 4). Εγω το καταλαβαίνω όμως χαμηλά ότι έχει φουσκώσει λιγο! Και είναι υπέροχο συναίσθημα!!!! 

Ο 4ος μηνας περιλαμβάνει την 14η 15η 16η και 17η εβδομάδα. Άρα οταν θα είμαστε 17+1 θα έχουμε μπει στον 5ο, αν τα λέω καλά! Είχα βρει στο ίντερνετ μια φωτογραφία με τις αντίστοιχες και από εκεί τα βλέπω κι εγώ! 

Εγώ είμαι στη 14η !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...