Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Άσε με εμένα .. Εμένα ήταν από την πεμπτη εβδομάδα … ιδιαίτερη περίπτωση εγώ δεν συγκρίνεται καν … απλά στο ανέφερα γιατί δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

Recommended Posts

Κορίτσια μ χρόνια πολλά και τυχερά! Θέλω οποία γνωρίζει με κλειστά μάτια γιατρό στη Θεσσαλονίκη να εξειδικευεται φουλ σε ενδομητριωση. Πρέπει να πάρω σίγουρη γνώμη, διότι το Σεπτέμβρη σε διαγνωστική λαπαροσκοπηση ο γιατρός μου μού είπε ότι δεν είχα τίποτα απολύτως πέραν λιγοστών αδιάφορων συμφυσεων που έλυσε κ ένας γιατρός σήμερα μου είπε βλέποντας το dvd ότι έχω ενδομητριωση. Εγώ ετοιμαζόμουν το καλοκαίρι για εξωσωματική μετά από 2 χρόνια ανεξήγητης υπογονιμοτητας μιας κ έχω κάνει όλες τις εξετάσεις που υπάρχουν κ τώρα πρέπει να προλάβω να ασχοληθώ με το αν έχω ή όχι ενδομητριωση. Θέλω να μου προτεινετε οπωσδήποτε ΚΑΛΟ γιατρό για την περίπτωσή μου. Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 7/5/2021 at 10:52 ΜΜ, Dimitroulaaa είπε:

Κορίτσια μ χρόνια πολλά και τυχερά! Θέλω οποία γνωρίζει με κλειστά μάτια γιατρό στη Θεσσαλονίκη να εξειδικευεται φουλ σε ενδομητριωση. Πρέπει να πάρω σίγουρη γνώμη, διότι το Σεπτέμβρη σε διαγνωστική λαπαροσκοπηση ο γιατρός μου μού είπε ότι δεν είχα τίποτα απολύτως πέραν λιγοστών αδιάφορων συμφυσεων που έλυσε κ ένας γιατρός σήμερα μου είπε βλέποντας το dvd ότι έχω ενδομητριωση. Εγώ ετοιμαζόμουν το καλοκαίρι για εξωσωματική μετά από 2 χρόνια ανεξήγητης υπογονιμοτητας μιας κ έχω κάνει όλες τις εξετάσεις που υπάρχουν κ τώρα πρέπει να προλάβω να ασχοληθώ με το αν έχω ή όχι ενδομητριωση. Θέλω να μου προτεινετε οπωσδήποτε ΚΑΛΟ γιατρό για την περίπτωσή μου. Ευχαριστώ πολύ! 

Κορίτσι μου καλησπέρα!Εγώ θα σου πρότεινω τον γιατρό μου, Κιούσης Γιώργος ο οποίος είναι και συνεργάτης του Γριμπιζη που σου είπε η κοπέλα κάτω.Ειναι εξαιρετικός!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...