Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ


Recommended Posts

Γειά σας! Κορίτσια, ήθελα γνώμες.

Είμαι 42 ετών. Έχω κάνει 2 προσπάθειες εξωσωματικής στο Εμβρυογένεσις με τον Μαστρομηνά, αλλά δεν είχαμε αποτέλεσμα. Αν και έδωσα αρκετά ωάρια, δυστυχώς δεν ήταν καλής ποιότητας. Είχα και μια φυσιολογική σύλληψη πριν 2 χρόνια η οποία παλλινδρόμησε στην 9η εβδομάδα. Έχουμε αποφασίσει να πάμε με δανεικά ωάρια. Όμως δεν ξέρω πού να απευθυνθώ, εννοώ ποιον να εμπιστευτώ; Ο Μαστρομηνάς είναι καλός γιατρός, αν και δεν ένιωσα κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Δεν ξέρω. Κάτι λείπει. 

Σας παρακαλώ, κάθε βοήθεια δεκτή.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ευχηθώ να πάνε όλα καλά στην νέα προσπάθεια σου όπου και να επιλέξεις να πας

Μπες στο θέμα που υπάρχει ήδη περί δανείκων να σε βοηθήσουν και να σου πουν τα κορίτσια τις εμπειρίες τους για κέντρα- γιατρούς 

Ο Μαστρομηνας όχι στο κομμάτι των δανείκων δεν το έχει,  δεν το δουλεύει όπως άλλοι γιατροί 

Καλή επιτυχία εύχομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Anniee είπε:

Να σου ευχηθώ να πάνε όλα καλά στην νέα προσπάθεια σου όπου και να επιλέξεις να πας

Μπες στο θέμα που υπάρχει ήδη περί δανείκων να σε βοηθήσουν και να σου πουν τα κορίτσια τις εμπειρίες τους για κέντρα- γιατρούς 

Ο Μαστρομηνας όχι στο κομμάτι των δανείκων δεν το έχει,  δεν το δουλεύει όπως άλλοι γιατροί 

Καλή επιτυχία εύχομαι 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου... πραγματικά είμαι πελαγωμένη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Marianthi Vol είπε:

Γειά σας! Κορίτσια, ήθελα γνώμες.

Είμαι 42 ετών. Έχω κάνει 2 προσπάθειες εξωσωματικής στο Εμβρυογένεσις με τον Μαστρομηνά, αλλά δεν είχαμε αποτέλεσμα. Αν και έδωσα αρκετά ωάρια, δυστυχώς δεν ήταν καλής ποιότητας. Είχα και μια φυσιολογική σύλληψη πριν 2 χρόνια η οποία παλλινδρόμησε στην 9η εβδομάδα. Έχουμε αποφασίσει να πάμε με δανεικά ωάρια. Όμως δεν ξέρω πού να απευθυνθώ, εννοώ ποιον να εμπιστευτώ; Ο Μαστρομηνάς είναι καλός γιατρός, αν και δεν ένιωσα κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Δεν ξέρω. Κάτι λείπει. 

Σας παρακαλώ, κάθε βοήθεια δεκτή.

Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα Μαριάνθη,  υπάρχει topic δωρεά ωαρίων στο forum μπες εκεί!!!  Και εγώ ήμουν στον Μαστρομηνά και έκανα 2 προσπάθειες μαζί του και η τελευταία μου στοίχισε πάρα πολύ. Λοιπόν είμαι 42 χρόνων και τώρα είμαι έγκυος και μπαίνω στον έκτο μήνα με δωρεά,  πέτυχα με την πρώτη προσπάθεια  ο γιατρός μου είναι ο Αλέξανδρος Κούρτης.  Ότι θες με ρωτάς!!!  Μπες ωστόσο στην ομάδα! 

 

  • Μου αρέσει 2

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , SONIA79 είπε:

Καλησπέρα Μαριάνθη,  υπάρχει topic δωρεά ωαρίων στο forum μπες εκεί!!!  Και εγώ ήμουν στον Μαστρομηνά και έκανα 2 προσπάθειες και η τελευταία μου στοίχισε πάρα πολύ. Λοιπόν είμαι 42 χρόνων και τώρα είμαι έγκυος και μπαίνω στον έκτο μήνα με δωρεά,  πέτυχα με την πρώτη προσπάθεια  ο γιατρός μου είναι ο Αλέξανδρος Κούρτης.  Ότι θες με ρωτάς!!!  Μπες ωστόσο στην ομάδα! 

Σε ευχαριστώ πολύ! Με το καλό! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Το ίδιο κι εγώ με τη Σόνια. Είμαι στον τέταρτο μήνα κι εγώ με τον ίδιο γιατρό.....

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Σήμερα μαθαίνω για τον κ. Κούρτη. Με το καλό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 22/6/2021 at 2:59 ΜΜ, Marianthi Vol είπε:

Γειά σας! Κορίτσια, ήθελα γνώμες.

Είμαι 42 ετών. Έχω κάνει 2 προσπάθειες εξωσωματικής στο Εμβρυογένεσις με τον Μαστρομηνά, αλλά δεν είχαμε αποτέλεσμα. Αν και έδωσα αρκετά ωάρια, δυστυχώς δεν ήταν καλής ποιότητας. Είχα και μια φυσιολογική σύλληψη πριν 2 χρόνια η οποία παλλινδρόμησε στην 9η εβδομάδα. Έχουμε αποφασίσει να πάμε με δανεικά ωάρια. Όμως δεν ξέρω πού να απευθυνθώ, εννοώ ποιον να εμπιστευτώ; Ο Μαστρομηνάς είναι καλός γιατρός, αν και δεν ένιωσα κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Δεν ξέρω. Κάτι λείπει. 

Σας παρακαλώ, κάθε βοήθεια δεκτή.

Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα 

Είμαι στα 45 και με πλούσιο βιογραφικό προσπαθειών!

Με μαστρομηνα έμεινα έγκυος στην πρώτη προσπάθεια.. εκτος του ότι θεωρώ κορυφαίο τον γενετιστή που έχει, και εκείνος είναι καταρτισμένος και άνθρωπος πάνω απ´όλα! 
καλη επιτυχία σε όποιον κι αν πας..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...