Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι να σκασω θελω λιγο κουραγιο.Κυριακη βραδυ ημασταν στις κουνιες με την αδερφη μου και τα παιδια της.Μασκες δεν φορουσαμε ηταν ανοιχτος χωρος.Παρολο που επειδη ξανα νοσησαμε πριν 3 μηνες προσεχα δεν πολυ πλησιασαμε.Χθες μεσημερι εκανα δεκατα 37.1 και ειχα πονους στην μεση.Πιο πολυ τους πλησιασε το παιδι μου ομως λογω που νοσησαμε 3 μηνες πριν ηταν το μονο που ειχε 6000 αντισωματα.Εκανα σελφ τεστ 4 εχθες ολα αρνητικα.Ο πυρετος μου ειναι εως 37.Σημερα πηγα για μοριακο εχω σκασει μεχρι να βγουν.Πειτε μου την εμπειρια σας κολλας τοσο ευκολα και παρολο που θεωρητικα εισαι καλλυμενος για 6 μηνες.Το μωρο και ο αντρας μου ειναι ακομα καλα.Εβαλα μασκα απο χθες αλλα ειναι δυσκολο καθως θελει ολο αγκαλιες και χαδια.Υπαρχει καποια κοπελα να μου πει την εμπειρια της.Ειναι πιο ηπιο 2η φορα?Βοηθηστε με ειμαι πολυ αγχωμενη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Dwro είπε:

Κοριτσια ειμαι να σκασω θελω λιγο κουραγιο.Κυριακη βραδυ ημασταν στις κουνιες με την αδερφη μου και τα παιδια της.Μασκες δεν φορουσαμε ηταν ανοιχτος χωρος.Παρολο που επειδη ξανα νοσησαμε πριν 3 μηνες προσεχα δεν πολυ πλησιασαμε.Χθες μεσημερι εκανα δεκατα 37.1 και ειχα πονους στην μεση.Πιο πολυ τους πλησιασε το παιδι μου ομως λογω που νοσησαμε 3 μηνες πριν ηταν το μονο που ειχε 6000 αντισωματα.Εκανα σελφ τεστ 4 εχθες ολα αρνητικα.Ο πυρετος μου ειναι εως 37.Σημερα πηγα για μοριακο εχω σκασει μεχρι να βγουν.Πειτε μου την εμπειρια σας κολλας τοσο ευκολα και παρολο που θεωρητικα εισαι καλλυμενος για 6 μηνες.Το μωρο και ο αντρας μου ειναι ακομα καλα.Εβαλα μασκα απο χθες αλλα ειναι δυσκολο καθως θελει ολο αγκαλιες και χαδια.Υπαρχει καποια κοπελα να μου πει την εμπειρια της.Ειναι πιο ηπιο 2η φορα?Βοηθηστε με ειμαι πολυ αγχωμενη.

Μα κάτσε να βγουν τα αποτελέσματα πρώτα. Μπορεί να είναι μια απλή ίωση και όχι covid.

Τα self test θα είχαν βγει θετικά αν είχες κορονοιο εφόσον είχες ήδη και πυρετο. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Μα κάτσε να βγουν τα αποτελέσματα πρώτα. Μπορεί να είναι μια απλή ίωση και όχι covid.

Τα self test θα είχαν βγει θετικά αν είχες κορονοιο εφόσον είχες ήδη και πυρετο. 

Βγηκε ειναι αρνητικο ευτυχως.Το  σελφ και στην μαμα μου που κολλησε εβγαινε αρνητικο στην αρχη παρολο που ειχε πυρετο.5η μερα σημερα μου ειπαν με συμπτωματα ο μοριακος μονο δειχνει ξεκαθαρα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Dwro είπε:

Βγηκε ειναι αρνητικο ευτυχως.Το  σελφ και στην μαμα μου που κολλησε εβγαινε αρνητικο στην αρχη παρολο που ειχε πυρετο.5η μερα σημερα μου ειπαν με συμπτωματα ο μοριακος μονο δειχνει ξεκαθαρα

Δεν είναι απαραίτητο. Σε μένα την πρώτη έδειξαν και τα δυο σελφ τεστ θετικά . Σε κάθε άνθρωπο είναι διαφορετικά τλκα.

Σημασια έχει ότι βγήκε αρνητικό το μοριακό σου .

περαστικα και γρήγορα ευχομαι!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δεν είναι απαραίτητο. Σε μένα την πρώτη έδειξαν και τα δυο σελφ τεστ θετικά . Σε κάθε άνθρωπο είναι διαφορετικά τλκα.

Σημασια έχει ότι βγήκε αρνητικό το μοριακό σου .

περαστικα και γρήγορα ευχομαι!

Και εγω 1η φορα που νοσησαμε κατευθειαν με τα πρωτα δεκατα θετικο σελφ.Ευχαριστουμε.Και σε ευχαριστω για την απαντηση σου.Περαστικα σε ολους να απαλλαγουμε συντομα απο αυτο το κακο που ζουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...