Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Millou είπε:

Καλημέρααα κοπελιές!!!

@Myrtoulita εγώ περιμένω στης 26, την άλλη εβδομάδα και κάτι μου λέει ότι θα έρθει στην ώρα της πάλι, βγήκαν τα καθιερωμένα σπυράκια περιόδου... Εύχομαι με όλη μου την ψυχή να μας έχεις ευχάριστα νέα το σκ.

Κ ενώ κάθε μήνα βρισκω συμπτώματα και είμαι σίγουρη ότι είμαι, αυτόν τον μήνα μου συμβαίνει το ανάποδο, μέσα μου ξέρω ότι σίγουρα δεν είμαι... Κάναμε και μια συζήτηση με τον άντρα μου, δηλαδή αυτός ξεκίνησε κ εγώ απλά συμφώνησα, θα προσπαθήσουμε αυτούς τους 6 μήνες που μας έδωσε προθεσμία ο γιατρός με τα χάπια και μετά εγκαταλείπουμε, θα έχουμε απλά ελεύθερες επαφές και αν είναι να έρθει θα έρθει....

Σου εύχομαι ολόψυχα να έρθει συντομα ένα μωρακι και σε σενα! Κοιτα κι εμεις δεν μπορώ να πω ότι προσπαθουσαμε και κανονικά απλα είχαμε επαφές στις γόνιμες και λεμε αν ειναι να έρθει θα έρθει δεν κάνουμε δηλ κατι στοχευμενα τουλάχιστον ακομα... Οπότε θα δείξει μέχρι αύριο το πολυ! 

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!είμαι καλά το περνάω πολύ ελαφριά με πονόλαιμο μόνο τα μικρά μου λίγο βήχα έχουν αλλά ήπια πράγματα.

Μίλησα με γιατρό μου είπε να μην αγχωθω για το ότι έκανα δεύτερη δόση ενώ νοσουσα κ ούτε για θέμα σύλληψης.

Ο άντρας βγαίνει αρνητικός κ παραμονή Χριστουγέννων βγαίνουνε από καραντίνα.

Περίοδο περιμένω 31/12 λίγο πριν θα κάνω κ τεστακι κ θα δούμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!είμαι καλά το περνάω πολύ ελαφριά με πονόλαιμο μόνο τα μικρά μου λίγο βήχα έχουν αλλά ήπια πράγματα.

Μίλησα με γιατρό μου είπε να μην αγχωθω για το ότι έκανα δεύτερη δόση ενώ νοσουσα κ ούτε για θέμα σύλληψης.

Ο άντρας βγαίνει αρνητικός κ παραμονή Χριστουγέννων βγαίνουνε από καραντίνα.

Περίοδο περιμένω 31/12 λίγο πριν θα κάνω κ τεστακι κ θα δούμε..

Καλημέρα κορίτσι μου. Μπράβο!!!είδες;

Όλα καλά..Καλή επιτυχία και γρήγορη ανάρρωση 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Melody90 περαστικά σας κορίτσι μου, μην ανησυχείς η πλειοψηφία των ανθρώπων το περνάει ελαφρά.

Κορίτσια, 10 μέρες πριν την περίοδο και μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία, δηλαδή κάπου στη μέση και από τα δύο, έχω τσιμπήματα στο σημείο της μήτρας δεξιά, αρχίσανε από χθες το βράδυ και σήμερα ποιο συχνά, είχε καμία κάτι παρόμοιο?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Millou είπε:

@Melody90 περαστικά σας κορίτσι μου, μην ανησυχείς η πλειοψηφία των ανθρώπων το περνάει ελαφρά.

Κορίτσια, 10 μέρες πριν την περίοδο και μια εβδομάδα μετά την ωορρηξία, δηλαδή κάπου στη μέση και από τα δύο, έχω τσιμπήματα στο σημείο της μήτρας δεξιά, αρχίσανε από χθες το βράδυ και σήμερα ποιο συχνά, είχε καμία κάτι παρόμοιο?

Ευχαριστώ πολύ! αυτό που έχεις μπορεί να είναι πολύ καλό σημάδι!!!έχω το έχω πάθει σε αυτή τη φάση κ τελικά είχα μείνει έγκυος.ενιωσα την εμφύτευση μάλλον απλα οι απόψεις διίστανται υπάρχουν γυναικολόγοι κ μαίες που το παραδέχονται κ κάποιοι που δεν το παραδέχονται κ λένε ότι αποκλείεται να το νιώσεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κορίτσια κι από μενα!! Εμενα τελικά με επισκεφτηκε η περίοδος μεσα στα αναμενόμενα πλαίσια αλλα δεν πτοουμαστε καθόλου! Με το νέο έτος τα καλα νεα!! @Melody90 πολυ χαίρομαι που το περνάτε ελαφρια θα βγειτε κι από καραντινα τα Χριστούγεννα σουπερ! Εύχομαι να εχετε και πρωτοχρονιατικο δωράκι! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Myrtoulita είπε:

Καλησπερα κορίτσια κι από μενα!! Εμενα τελικά με επισκεφτηκε η περίοδος μεσα στα αναμενόμενα πλαίσια αλλα δεν πτοουμαστε καθόλου! Με το νέο έτος τα καλα νεα!! @Melody90 πολυ χαίρομαι που το περνάτε ελαφρια θα βγειτε κι από καραντινα τα Χριστούγεννα σουπερ! Εύχομαι να εχετε και πρωτοχρονιατικο δωράκι! 

Πάμε δυναμικά για τον επόμενο. Περιμένω κι εγώ να (μην) έρθει αρχές του νέου χρόνου, οπότε εύχομαι να υπάρξουν πολλά ευχάριστα αυτή την περίοδο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Πάμε δυναμικά για τον επόμενο. Περιμένω κι εγώ να (μην) έρθει αρχές του νέου χρόνου, οπότε εύχομαι να υπάρξουν πολλά ευχάριστα αυτή την περίοδο.

Εμείς πάμε παρέα κορίτσι!!5/1 δεν περιμενεις;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Εύχομαι να έχεις το καλύτερο δώρο κορίτσι μου

Σ' ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου, εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα και να καρποφορήσουν σύντομα οι προσπάθειές σας. 

5 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ (δεν) περιμένω στις 06/01.. Τώρα είμαι στις γόνιμες χιχιχι:wub: καλή επιτυχία σε ολεεες!!!:D

Καλές προσπάθειες και με επιτυχές αποτέλεσμα εύχομαι!:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιαααα τι κανετε πως ειστε; Εγω σημερα εχω λιγο αιματακι ροζ..εσεις τα κοριτσια που εχετε περασει το ιδιο με εμενα πως ηταν η περιοδος μετα απο αποξεση ελαφρια ή εντονη;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Καλημερουδιαααα τι κανετε πως ειστε; Εγω σημερα εχω λιγο αιματακι ροζ..εσεις τα κοριτσια που εχετε περασει το ιδιο με εμενα πως ηταν η περιοδος μετα απο αποξεση ελαφρια ή εντονη;

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εμένα ήταν κανονική όπως πάντα. Μην αγχώνεσαι όσο μπορεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Lilly28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εμένα ήταν κανονική όπως πάντα. Μην αγχώνεσαι όσο μπορεις

Απο οτι φαινετε κατεβαινει σιγα σιγα..γιατι  εχω περισσοτερο τωρα και κατακοκκινο( συγνωμη για την περιγραφη)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...