Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

1 hour ago, enjoy said:

@Lilly28 την βλέπω και εγώ να έρχεται στο πάρτι αϋπνίας του Ιουλίου!!! @electra2021Πάνε τα κοκτέιλ ερχονται τα μπιμπερό!!!!

 

 

Να ρωτήσω και κάτι κουλό?? Οταν πάτε υπερυχο περιποιείστε πάντα την περιοχή..??  Η δεν ασχολείστε καν?? Για όσες ξυριζονται!!! Όσες έχουν κάνει λέιζερ σας ζηλευωωωωωω

Πάλι έχω να σηκωθώ να ετοιμαστώ και βαριέμαι την διαδικασία ανελεητα.. αυτήν τη "υποχρεωτική".. 

Εννοείται δεν ασχολούμαι καν :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, electra2021 είπε:

Εννοείται δεν ασχολούμαι καν :-P

Και εγώ αρχίζω να μην ασχολούμαι τελευταια αν έχω ξυριστει ήδη μερικές μέρες πριν...  αλλα νοιωθω ασχημα... η γυναικολόγος μου μου λεει οτι δεν εχει καμια πολυτως σημασια οπως και να ερθω αλλα εγω προβληματίζομαι... μάλλον λόγω έχω το θεμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα φτανω σπιτιιιι.... είδαμε καρδιά Ποπο πόδια χερια πόποπο θα τρελαθωωωω δεν υπάρχει χάρηκα  τόσο που πάει καλά κόντεψα να χουφτωσω την οθονη... Ήταν όνειρο επόμενη εξέταση Αυχενική μου ειπε

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

Κοριτσιαααααα φτανω σπιτιιιι.... είδαμε καρδιά Ποπο πόδια χερια πόποπο θα τρελαθωωωω δεν υπάρχει χάρηκα  τόσο που πάει καλά κόντεψα να χουφτωσω την οθονη... Ήταν όνειρο επόμενη εξέταση Αυχενική μου ειπε

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!όνειρο που θα γίνει πραγματικότητα το μπεμπακι σου..!!!ηρέμησες Τώρα ε;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Καλημέρα!!! Πάμε δυνατά αυτό το μήνα!! Μην στεναχωριέσαι!! Καλή επιτυχία!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, καλή επιτυχία και στις δικές σου προσπάθειες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Και εγώ αρχίζω να μην ασχολούμαι τελευταια αν έχω ξυριστει ήδη μερικές μέρες πριν...  αλλα νοιωθω ασχημα... η γυναικολόγος μου μου λεει οτι δεν εχει καμια πολυτως σημασια οπως και να ερθω αλλα εγω προβληματίζομαι... μάλλον λόγω έχω το θεμα

Το ίδιο θέμα έχω κι εγώ. Πάντα πριν το ραντεβού, την αποτριχώνω την περιοχή. Σίγουρα δεν υπάρχει κάποιο πρακτικό πρόβλημα, αλλά αισθάνομαι κάπως να πάω έτσι. Τι τραβάμε κι εμείς! :-D Θυμάμαι ότι την πρώτη φορά αυτό ήταν το μεγαλύτερο άγχος μου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Ήθελα να σας πω πως η χοριακη μου που ξανά έκανα μετά από 2 μέρες είχε πάει από 30 στο 277,5!!!!ειμαι πολύ χαρούμενη και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!!! Επίσης σε εκείνες που προσπαθούν για μωράκι εμένα με βοήθησαν πολύ οι βιταμίνες profertil! Της έπινα και εγώ και ο άντρας μου και έκαναν δουλειά σε 1 μήνα.. Ρωτήστε τον γιατρό σας.. Βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... Λέω την δική μου εμπειρία :)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου..δυστυχως δεν εκανα σημερα το τεστ δεν ειχα σπιτι(νομιζα πως ειχα ενα τελευταιο) λεω να παω να αγορασω αυριο..εχω εδω και 2 μερες νομιζω, αναγουλα οπως και στην αρχη της προηγουμενης εγκυμοσυνης..δεν ξερω μηπως εχει συμβει τιποτα απο την μια φοβαμαι αν ειμαι ξανα εγκυος και τοσο γρηγορα μετα απο αποξεση..ο γιατρος που πηγα μου ειπε να ξαναπροσπαθησω κατευθειαν..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΠΕΡα ΩΣ ΠΕΡΑΑΑΑ

@elena93 να μας πεις νέα σου

 

6 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια μου..δυστυχως δεν εκανα σημερα το τεστ δεν ειχα σπιτι(νομιζα πως ειχα ενα τελευταιο) λεω να παω να αγορασω αυριο..εχω εδω και 2 μερες νομιζω, αναγουλα οπως και στην αρχη της προηγουμενης εγκυμοσυνης..δεν ξερω μηπως εχει συμβει τιποτα απο την μια φοβαμαι αν ειμαι ξανα εγκυος και τοσο γρηγορα μετα απο αποξεση..ο γιατρος που πηγα μου ειπε να ξαναπροσπαθησω κατευθειαν..

 

14 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!όνειρο που θα γίνει πραγματικότητα το μπεμπακι σου..!!!ηρέμησες Τώρα ε;;;

Κάθε φορά που πάω με λέει όλα είναι τέλεια... Μην ανησυχείς δεν έχει καμία σχέση με την παλλινδρομη που είχε όλο θέματα... αυτήν την φορά σαν να έγινα δεκτική να την πιστέψω... Πολύ χάρηκα μακάρι και Αυχενική να μην δείξει θεματάκι... Και να προχωρήσουμε ομαλά.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα γέννησε μια συγγενης μου σήμερα.. να μας ζήσει!!!! Άντε και στο δικό μας καφέ εύχομαι πολλα γεννητουριαααα (νέες συλληψεις Και με το καλό και οι φουσκωκοιλιτσες!!!)

Πώς είστε σημεραααα???

Εγώ σέρνομαι μας ξύπνησε ο μπέμπης από τις 5 και αυτος ροχαλιζει πάλι από τις 10... Δεν μου φτάνει ο ύπνος τελευταία άμα ξυπνησω νωρίς δεν εχω ενέργεια μετα εχω συνηθίσει 7-8 Να ξυπνάω... Κάποιος να μου μαγειρέψει ρε κοριτσια.. άμα είχα λεφτα θα παραγγελία κάθε μερα μέχρι το Πάσχα Αχαχαχαχα μετά θα σούβλιζα παραδοσιακά...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Κοριτσιααααα γέννησε μια συγγενης μου σήμερα.. να μας ζήσει!!!! Άντε και στο δικό μας καφέ εύχομαι πολλα γεννητουριαααα (νέες συλληψεις Και με το καλό και οι φουσκωκοιλιτσες!!!)

Πώς είστε σημεραααα???

Εγώ σέρνομαι μας ξύπνησε ο μπέμπης από τις 5 και αυτος ροχαλιζει πάλι από τις 10... Δεν μου φτάνει ο ύπνος τελευταία άμα ξυπνησω νωρίς δεν εχω ενέργεια μετα εχω συνηθίσει 7-8 Να ξυπνάω... Κάποιος να μου μαγειρέψει ρε κοριτσια.. άμα είχα λεφτα θα παραγγελία κάθε μερα μέχρι το Πάσχα Αχαχαχαχα μετά θα σούβλιζα παραδοσιακά...

Καλημέρα κορίτσι μου! 
να σας ζήσει το μωράκι και με το καλό να κρατήσουμε τα δικά μας!! 
 

ποσο σε καταλαβαίνω. Σέρνομαι κι εγώ ιδίως τα πρωινα. Καλά που έχω τη μαμά μου και μας φτιάχνει κανένα φαΐ! 
Εγώ έχω πάθει το άλλο! Ξυπνάω γύρω στις 6 για πιπί κάθε βράδυ και μετά δε μπορώ να ξανακοιμηθω εύκολα. Ο άντρας μου φεύγει νωρίς κι εγώ δε μπορώ να ξυπνήσω! Ο γιος μας είναι υπναρας και σήμερα πρώτη φορά ξύπνησα 11παρα έντρομη και λέω Παναγία μου το παιδί λες να είναι ξύπνιο τόσες ώρες κι εγώ να μη τον έχω ακούσει; Αλλά ο καημένος ήταν ξάπλα! Τι θα γίνει με αυτή τη νύστα; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Και ναιιιξ τα κατάφερα κοπιάστε να φατεε!!! Αχχαχα πάει και Αυτό!!! Έφτιαξα πράσο για μας και γιουβαρλοσουπα για τα παιδάκια!!!

Βλέπουμε σασμο τώρα και νάνι... εμε7ς κοιμόμαστε τα μεσημέρια οικογενειακώς!!!! Καλο μεσημέρι κοριτσιααααααα μου.... 

Γράψτε κάνα νέο κάνα περίεργο... 

@electra2021 καλώς να δεχτείς την φίλη σ και να περάσετε σούπερ... 

Και να φτιάξει ο καιρός γτ βρεχειιι ρε κοριτσια.... επανήλθε το φθινόπωρο αχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Για όσες είναι ήδη εγκυουλες άνοιξα θέμα και σας τάγκαρα όσες δεν θυμάμαι ονόματα ελάτε..  

@Lilly28 το μονόλογο του γύφτου και εκεί... μόνη μου μιλάω!!! Να ξέρεις και Σεπτεμβρίου να γίνεις εκεί θα έρθεις... Στις Ιουλίου... ακουσα κατι? Διαμαρτυρεσαι?? Δεν πιστεύω να έχεις αντίρρηση άκου εκεί... μαλωνωωω:P

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Για όσες είναι ήδη εγκυουλες άνοιξα θέμα και σας τάγκαρα όσες δεν θυμάμαι ονόματα ελάτε..  

@Lilly28 το μονόλογο του γύφτου και εκεί... μόνη μου μιλάω!!! Να ξέρεις και Σεπτεμβρίου να γίνεις εκεί θα έρθεις... Στις Ιουλίου... ακουσα κατι? Διαμαρτυρεσαι?? Δεν πιστεύω να έχεις αντίρρηση άκου εκεί... μαλωνωωω:P

Θα έρθω εγώ θα έρθω οπότε κ να μείνω έγκυος ...γιατί θα μείνω μέχρι να γεννήσετε σίγουρα...θα έρθω εκεί θα είμαι...ούτως ή άλλως έμπειρη μάνα είμαι χμμμμμ...απο όλα έχει ο μπαξές...εμπειρίες μπολικες❣

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες! Δεύτερο τεστακι σήμερα με αχνή αλλά πιο ξεκάθαρη γραμμή. Οπότε habemus εγκυμοσύνη. Τώρα μένει να δούμε αν θα κάτσει. Πέρσι ακριβώς την ίδια εποχή είχα μείνει έγκυος, μα ακριβώς, αλλά το έχασα λίγο πριν τον 3ο μήνα. Οπότε για λόγους ψυχικής αμυνας, θα κρατήσω μικρό καλάθι. Φυσικά εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...