Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Ντάξει να σας πω την αλήθεια...

Δεν μπορώ να μην αφιερώσω και στην @Lilly28 ομως... Θέλω να αφιερώσω και σε αυτό το αμόρε 2 λόγια καρδιάς... Έτσι μου βγήκε.. 

Λοιπόν,

lilly μου εσύ καμάρι ευγένειας,

Λόγο κακο που δεν ελες

Σε κανενός τη  πόρτα

θα δεις θα ερθει και σε σε 

Μωρακι ευλογιας...

Καθώς θεος σε ευλογήσει 2 να αναθρεψεις,

πιστη να εχεις μάτια μου,

Και υπομονή να αντέξεις.. 

Σε λέω στο δρόμο είναι έρχεται

Φέρνει και αϋπνίες

Γιατί αρεζεται πολύ

Να κάνει αταξίες...

Το βλέπω παίρνει την στροφή

Καστανά δεν χαρίζει 

Έρχεται με όρεξη

Το σπίτι να διαλύσει...

 

Love u

Υγ: Όπως σ υποσχέθηκα!!! Εδώ ενεργή στην παρέα μας.. Δεν αθετω υποσχέσεις... ;-)

Καλημέρα καλή εβδομάδα,ψυχή της παρέας...σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τον κόπο σου και για τα όμορφα τεράστια λόγια σου....είσαι ΘΕΑΑΑΑ και αγαπώ σε...χωρίς να σε ξέρω ...κι εγώ έτσι λέω. να δω ορμονολογικές σήμερα και θα σας πω αν έρχεται...όπως και να έχει θα ξεαγχωθω...αν ξέρει καμία από αυτά να μου πει τη γνώμη της ε?ΟΜΟΡΦΕΣ ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ

ΥΓ 1η δημοσίευση στην 100η σελίδα αυτού του όμορφου ζωντανού γουρλιδικου γκρουπππππ...ναιιιι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Ρε συ έχω πάθει πλάκα...κρητικιά είσαι???αυτές είναι μαντινάδες φοβερές!!!!

Ποντια!!!

Μου αρέσουν οι μαντινάδες!!

Καλά δεν τις λες και μαντινάδες... που να ξέρω η δολια από Μαντινάδες... 

Στην προσπαθεία ειμαι... Ότι μου βγαίνει από την καρδιά μου μου αρέσει να το  εκφράζω  έτσι... 

Προσπαθώ για ομοιοκαταληξίες... 

Να είσαι Καλά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Ποντια!!!

Μου αρέσουν οι μαντινάδες!!

Καλά δεν τις λες και μαντινάδες... που να ξέρω η δολια από Μαντινάδες... 

Στην προσπαθεία ειμαι... Ότι μου βγαίνει από την καρδιά μου μου αρέσει να το  εκφράζω  έτσι... 

Προσπαθώ για ομοιοκαταληξίες... 

Να είσαι Καλά!!!

Ζάντενα ε??? ζάντενα κ εγώ:-D (εύχομαι να καταλαβαίνεις ποντιακά)σήμερα έκανα κ οτία πεντανόστιμα έγιναν τα άτιμα και παχαινουν να πάρει.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Ζάντενα ε??? ζάντενα κ εγώ:-D (εύχομαι να καταλαβαίνεις ποντιακά)σήμερα έκανα κ οτία πεντανόστιμα έγιναν τα άτιμα και παχαινουν να πάρει.

Ζαντενα....??? Πρώτη στην Λίστα!!!! Αχαχαχαα..... 

Ρε melody ξέρεις τι σκέφτομαι σήμερα πως τα καταφέρνεις με 3 και πας για 4ο? Απορώ και εγώ με τον εαυτό μου που έχω χάσει την μπάλα.με τα δύο Αλλά εκεί ήθελα και 3ο... 

Θα χρειαστώ ψυχίατρο ε?? Για να ειμαι ζαντενα με την βούλα ααχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Ζαντενα....??? Πρώτη στην Λίστα!!!! Αχαχαχαα..... 

Ρε melody ξέρεις τι σκέφτομαι σήμερα πως τα καταφέρνεις με 3 και πας για 4ο? Απορώ και εγώ με τον εαυτό μου που έχω χάσει την μπάλα.με τα δύο Αλλά εκεί ήθελα και 3ο... 

Θα χρειαστώ ψυχίατρο ε?? Για να ειμαι ζαντενα με την βούλα ααχαχαχ

Δεν γίνεται να τα έχω όλα όπως θέλω αυτό κατάλαβα πια... δηλαδή το σπίτι λαμπικο, εγώ κοκέτα δεν γίνεται δε βγαίνει... έπρεπε να το πάρω απόφαση εγώ πρώτα ότι μέχρι να μεγαλώσουν θα είμαι συνέχεια άνω κάτω όσο και να τρέχω από πίσω και να μαζεύω ότι θα είμαι συνέχεια πασαλιμενη με μιξες και γάλατα κ συχνά δεν θα προλαβαίνω να βγάζω φρύδι ή να βάψω ρίζα.

Και αφού τα πήρα απόφαση όλα τα παραπάνω.........κ ότι θα κάνω Τεταρτη καισαρική πρώτα ο Θεός....ναι είμαι έτοιμη για ένα ακόμα!!! λέγεται και μαζοχισμός αλλιώς αυτό βέβαια:-P αλλά τα αγαπώ πολύ τα μωρά είμαι εθισμένη στη μωρουδηλα...

Μια χαρά θα πάνε όλα μην αγχώνεσαι!!!με πολλή αγάπη!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Τι κάνετε κορίτσια μου??? Πώς είσαστε οι εγκυουλες??? Για πείτε ( έγκυες και μη ) τι θα θέλατε έστω και λίγο παραπάνω, αγοράκι η κοριτσάκι??? Εγώ θα να σας πω την αμαρτια μου  λιιιιγοο παραπάνω θα ήθελα ακόμα ένα κοριτσάκι ;-) προφανώς και το αυτονόητο είναι να είναι ένα υγιές παιδάκι, αλλά λίγο πολύ νομίζω όλες έχουμε μια κρυφή προτίμηση....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Millou είπε:

 Τι κάνετε κορίτσια μου??? Πώς είσαστε οι εγκυουλες??? Για πείτε ( έγκυες και μη ) τι θα θέλατε έστω και λίγο παραπάνω, αγοράκι η κοριτσάκι??? Εγώ θα να σας πω την αμαρτια μου  λιιιιγοο παραπάνω θα ήθελα ακόμα ένα κοριτσάκι ;-) προφανώς και το αυτονόητο είναι να είναι ένα υγιές παιδάκι, αλλά λίγο πολύ νομίζω όλες έχουμε μια κρυφή προτίμηση....

Συμφωνώ μαζί σου!!!! κορίτσι θέλω κ εγώ μετά από τρία αγόρια θα το ήθελα πολύ... αλλά κ τα αγόρια μου τα λατρεύω έρωτας άσε.Βασικα δεν ξέρω αν θα ένιωθα το ίδιο για την κόρη όπως νιώθω τώρα και για τους γιους μου..θα σε γελάσω:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Millou είπε:

 Τι κάνετε κορίτσια μου??? Πώς είσαστε οι εγκυουλες??? Για πείτε ( έγκυες και μη ) τι θα θέλατε έστω και λίγο παραπάνω, αγοράκι η κοριτσάκι??? Εγώ θα να σας πω την αμαρτια μου  λιιιιγοο παραπάνω θα ήθελα ακόμα ένα κοριτσάκι ;-) προφανώς και το αυτονόητο είναι να είναι ένα υγιές παιδάκι, αλλά λίγο πολύ νομίζω όλες έχουμε μια κρυφή προτίμηση....

Το αυτονόητο εννοείται!!!

Εγώ ήθελα αγορι μετά ξαναηθελα αγορι δευτερο δεν το χόρτασα....

Και ήρθαν πραγματικά έτσι...

Τώρα θέλω κορίτσιιιιιιιιιιιιι.. κορΙΤσιιιιιιι.... κορΙτσιιιιιιιι κ η Αλήθεια είναι θα ηθελα κ 4ο κορΙτσι για αργοτερα κοντα στα 40!!! Ειμαι 33.. Αλλά η ψυχική μου υγεία που μόνο υγείης δεν την λες την ψυχική μου κατάσταση αχαχα δεν μου αφήνει περιθώρια γ 4ο.... Έχω σταματήσει την δουλειά από τον πρώτο μου παιδί από επιλογή και πλέον θεου θελοντος μολις παει το 3ο παιδικο νομίζω ήρθε η ώρα μου να επανέλθω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα κορίτσι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, τελικά έκανα αγόρι, και το λάτρεψα όσο δεν το περίμενα! Επιθυμώ και τώρα να κάνω κορίτσι, αλλά ξέρω ότι και αγόρι να είναι πάλι κανένα πρόβλημα! Αρκεί να είναι υγιές. Εγώ έκανα χοριακη χθες, 106 η τιμή, μου φαίνεται μικρή για δεύτερη μέρα καθυστέρησης. Δεν ξέρω, έχει αρχίσει η ψυχική ταλαιπωρία μου! Την Παρασκευή θα κάνω και τη δεύτερη χοριακη και βλέπουμε... Ο γιατρός μου είπε να πάρω ultrogestan γιατί η προγεστερονη μου είναι λίγο χαμηλή και salospir. Αχ... Μόν ντιε... Μου τη σπάει αυτό το πρώτο τρίμηνο! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , electra2021 είπε:

Εγώ ήθελα κορίτσι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, τελικά έκανα αγόρι, και το λάτρεψα όσο δεν το περίμενα! Επιθυμώ και τώρα να κάνω κορίτσι, αλλά ξέρω ότι και αγόρι να είναι πάλι κανένα πρόβλημα! Αρκεί να είναι υγιές. Εγώ έκανα χοριακη χθες, 106 η τιμή, μου φαίνεται μικρή για δεύτερη μέρα καθυστέρησης. Δεν ξέρω, έχει αρχίσει η ψυχική ταλαιπωρία μου! Την Παρασκευή θα κάνω και τη δεύτερη χοριακη και βλέπουμε... Ο γιατρός μου είπε να πάρω ultrogestan γιατί η προγεστερονη μου είναι λίγο χαμηλή και salospir. Αχ... Μόν ντιε... Μου τη σπάει αυτό το πρώτο τρίμηνο! 

Γιουπιιιιιι.... Άρα είσαι και με ην βούλα..  υπομονή το 1ο τρίμηνο είναι από τα πιο ψυχοφθόρα... πραγματικά... 

Αλλά σημασία έχει να πάμε στο 2ο και 3ο οπότε υπομονή... Και προσοχή με προγεστερόνη να ακολουθείς κατά γράμμα γτ είναι πολύ σημαντική... Για εγκυμοσύνη!! Φιλλικό δεν ξεκίνησες??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Millou είπε:

 Τι κάνετε κορίτσια μου??? Πώς είσαστε οι εγκυουλες??? Για πείτε ( έγκυες και μη ) τι θα θέλατε έστω και λίγο παραπάνω, αγοράκι η κοριτσάκι??? Εγώ θα να σας πω την αμαρτια μου  λιιιιγοο παραπάνω θα ήθελα ακόμα ένα κοριτσάκι ;-) προφανώς και το αυτονόητο είναι να είναι ένα υγιές παιδάκι, αλλά λίγο πολύ νομίζω όλες έχουμε μια κρυφή προτίμηση....

Πραγματικά δεν έχω κάποια προτίμηση επ' αυτού. Πιστεύω ότι αυτό συμβαίνει συνήθως στο πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Το πρώτο κοριτσι για μενα, το 2ο δεν ξερω τι θέλω! Από τη μια λέω να είναι αγόρι για αλλαγή,από την άλλη ίσως 2 του ίδιου φυλου (3ο δεν κανω) να τα βρίσκουν περισσότερο μεταξύ τους και τώρα και αργοτερα!! Οπότε θα καταλήξω στο κλισέ γερό να ναι κι ο,τι να ναι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια κι από μενα... Μολις διάβασα ότι εδώ ειναι μανούλες που θέλουν και 2ο και 3ο και 4ο παιδάκι και είπα να πεταχτω κι εγω! Εγώ έχω 2 κοριτσακια και θα θέλαμε κι ενα τρίτο παιδάκι με τον σύζυγο απλα δεν το προσπαθούμε κι ακριβώς... Όπως έρθουν τα πραγματα για να μην αγχωθουμε... Ετσι κάναμε και στα προηγούμενα δηλ... Αυτή την στιγμή βρίσκομαι εν αναμονή της περιόδου...λετε να περιμένω χριστουγεννιατικο δωρακι? Είπα να γραψω κι εγω γιατί ειναι γουρλίδικο το φόρουμ χαχαχ 

  • Μου αρέσει 5

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Καλησπερα κορίτσια κι από μενα... Μολις διάβασα ότι εδώ ειναι μανούλες που θέλουν και 2ο και 3ο και 4ο παιδάκι και είπα να πεταχτω κι εγω! Εγώ έχω 2 κοριτσακια και θα θέλαμε κι ενα τρίτο παιδάκι με τον σύζυγο απλα δεν το προσπαθούμε κι ακριβώς... Όπως έρθουν τα πραγματα για να μην αγχωθουμε... Ετσι κάναμε και στα προηγούμενα δηλ... Αυτή την στιγμή βρίσκομαι εν αναμονή της περιόδου...λετε να περιμένω χριστουγεννιατικο δωρακι? Είπα να γραψω κι εγω γιατί ειναι γουρλίδικο το φόρουμ χαχαχ 

Καλώς ήρθες!!! Ναό,αυτό το γκρουπ έχει φέρει γούρι!! Πότε ακριβώς περιμενεις;; Εύχομαι να πάρεις το χριστουγεννιατικο δωράκι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...