Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Καλημερουδιαααα τι κανετε πως ειστε; Εγω σημερα εχω λιγο αιματακι ροζ..εσεις τα κοριτσια που εχετε περασει το ιδιο με εμενα πως ηταν η περιοδος μετα απο αποξεση ελαφρια ή εντονη;

Έμενα στην αποβολή δεν ειχα σχεδόν καθόλου δεν απεβαλλε ο οργανισμός μου μόνος του.. Και η πρώτη περίοδος μετά από απόξεση φυσιολογική για μένα δλδ βαρύα γτ έχω βαρύα περίοδο γενικά. Και κράτησε 7 μέρες όσο κρατάει κανονικά..  γ να σ ηρθε ροζ θα σ ερθει και κανονικη..

7 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Απο οτι φαινετε κατεβαινει σιγα σιγα..γιατι  εχω περισσοτερο τωρα και κατακοκκινο( συγνωμη για την περιγραφη)

Οππτε ολα καλα!! Παει και αυτο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , enjoy είπε:

Έμενα στην αποβολή δεν ειχα σχεδόν καθόλου δεν απεβαλλε ο οργανισμός μου μόνος του.. Και η πρώτη περίοδος μετά από απόξεση φυσιολογική για μένα δλδ βαρύα γτ έχω βαρύα περίοδο γενικά. Και κράτησε 7 μέρες όσο κρατάει κανονικά..  γ να σ ηρθε ροζ θα σ ερθει και κανονικη..

Οππτε ολα καλα!! Παει και αυτο...

Ναι μια  χαρα..εχω κανονικη ροη

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοπελιές??? Πολύ ήσυχες ήμαστε τα σαββατοκύριακα, η που παίρναμε όλες πολύ καλά, η που τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

Λοιπόν έχω ερώτηση άσχετη με το θέμα μας. Θέλω να πάρω ένα δωράκι για τα Χριστούγεννα, σε μια πολύ καλή μου φίλη που τυχαίνει να είναι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι της, αλλά θέλω να μην αφορά το μωρό η την εγκυμοσύνη, αλλά κάτι που θα χαρεί η ίδια . Πείτε καμιά ιδέα....

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Millou είπε:

Τι κάνετε κοπελιές??? Πολύ ήσυχες ήμαστε τα σαββατοκύριακα, η που παίρναμε όλες πολύ καλά, η που τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

Λοιπόν έχω ερώτηση άσχετη με το θέμα μας. Θέλω να πάρω ένα δωράκι για τα Χριστούγεννα, σε μια πολύ καλή μου φίλη που τυχαίνει να είναι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι της, αλλά θέλω να μην αφορά το μωρό η την εγκυμοσύνη, αλλά κάτι που θα χαρεί η ίδια . Πείτε καμιά ιδέα....

Εγω προσωπικα τα σκ χαλαρωνωωωω εκκλησια κάθε Κυριακή .... και ησυχιαααα... οικογενειακα... φιλικα... και ξεγνοιαστα...

Για δωράκι χμμμ εγώ είμαι τις φάσης ότι πλέον δεν μπορω να χαρώ τίποτα είμαι τρισευτοχισμενη αν δω χαμόγελο από το παιδί!! Και επισης αν είναι εγκυουλα πιστεύω θα συγκινηθεί τρέλα γτ θα είναι από τα πρώτα δώρα εγκυμοσύνης!!! Ωστόσο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! Οποτε, για να βρεις κάτι που θα την έκανε χαρούμενη θα κρίνεις ανάλογα την προσωπικότητα και το Βαλαντιο σου πχ αν περιποιείται τον εαυτό της έχω ακούσει και μασάζ για έγκυες δηλαδή κάποια περιποίηση νύχια μαλλιά κάτι ιδιαίτερο η ένα καλάθι με καλλυντικά για έγκυες από φαρμακειο, ανάλογα με το πως περνάει το χρόνο της πχ εγώ τρελενομαι για βιβλία και έχω πει σε όλους να μου αγοραζουν βιβλια αντιστοιχα ένα εισιτήριο για θέατρο η σινεμά.. Η κατι που της λείπει και ίσως έχεις ακούσει... εμένα είχε χαλάσει η ηλεκτρική σκούπα και μου πήρε η κολλητή μου στα γενέθλια μου.. Και μου έλυσε τα χέρια!!! Μπορεί να.μην ήταν.προσωπικο δώρο ουδέτερο Αλλά πολύ χάρηκα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλημέρα...τι κανετε; να σας ρωτήσω... όσες έχετε χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας ποτε είχατε επαφές αφού χαμογελουσε;;; είχαμε Τρίτη Πέμπτη κ Σάββατο που χαμογέλασε...Κυριακή δεν τα κατάφερα...λέτε να έχω ελπιδες;;; το σαββατο το απόγευμα είχα πόνο ωορρηξίας...

βάση με τον πόνο ωορρηξίας κ το τεστ εγω δεν περιμενω 1 γεναρη...

άγχος στο φουλ είναι,δεν πιστεύω να τα καταφέραμε...:(


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Αννούλαααα είπε:

κοριτσια μου καλημέρα...τι κανετε; να σας ρωτήσω... όσες έχετε χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας ποτε είχατε επαφές αφού χαμογελουσε;;; είχαμε Τρίτη Πέμπτη κ Σάββατο που χαμογέλασε...Κυριακή δεν τα κατάφερα...λέτε να έχω ελπιδες;;; το σαββατο το απόγευμα είχα πόνο ωορρηξίας...

βάση με τον πόνο ωορρηξίας κ το τεστ εγω δεν περιμενω 1 γεναρη...

άγχος στο φουλ είναι,δεν πιστεύω να τα καταφέραμε...:(

Καλημέραάααα 

Καλή αρχηηηη εύχομαι να καρποφορησουν αμέσως οι προσπάθειες!!! Με το Καλό!!:)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

κοριτσια μου καλημέρα...τι κανετε; να σας ρωτήσω... όσες έχετε χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας ποτε είχατε επαφές αφού χαμογελουσε;;; είχαμε Τρίτη Πέμπτη κ Σάββατο που χαμογέλασε...Κυριακή δεν τα κατάφερα...λέτε να έχω ελπιδες;;; το σαββατο το απόγευμα είχα πόνο ωορρηξίας...

βάση με τον πόνο ωορρηξίας κ το τεστ εγω δεν περιμενω 1 γεναρη...

άγχος στο φουλ είναι,δεν πιστεύω να τα καταφέραμε...:(

Καλή σου μέρα κορίτσι...ελπίδες σίγουρα έχεις...δεν λένε ότι το σπέρμα ζει τουλάχιστον 2 24ωρα?Λένε...οπότε σίγουρα υπάρχουν ελπίδες...Εύχομαι πρωτοχρονιάτικο δώρο.Εγώ πάλι εχτές μου έδειξε θετικό και είναι 4 βράδυα συνεχόμενα οι επαφές..χαχαχα και περιμένω και σήμερα..τον έχω ξεκάνει τον έρμο...όχι ότι δεν του αρέσει βέβαια και παραπονιέται!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

κοριτσια μου καλημέρα...τι κανετε; να σας ρωτήσω... όσες έχετε χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας ποτε είχατε επαφές αφού χαμογελουσε;;; είχαμε Τρίτη Πέμπτη κ Σάββατο που χαμογέλασε...Κυριακή δεν τα κατάφερα...λέτε να έχω ελπιδες;;; το σαββατο το απόγευμα είχα πόνο ωορρηξίας...

βάση με τον πόνο ωορρηξίας κ το τεστ εγω δεν περιμενω 1 γεναρη...

άγχος στο φουλ είναι,δεν πιστεύω να τα καταφέραμε...:(

Καλημέρα κορίτσι μου μην αγχώνεσαι αν δεν είναι αυτό το μήνα θα είναι τον επόμενο!!! Η καθημερινότητα είναι τόσο δύσκολη που η αλήθεια πολλές φορές δεν έχουμε τις επαφές που θελουμε αλλά κάνουμε ότι μπορούμε…εμεις αυτό το μήνα είχαμε μόνο 2 ημερες στις γόνιμες τώρα όσον αφορά τις μη γόνιμες είχαμε περισσότερες χαχαχα !! Εγώ είχα θετικό τεστ Παρασκευή και είχαμε επαφή Παρασκευή και Σάββατο…ήθελα κ Κυριακή αλλά μέχρι να κάνω κάτι δουλειες που είχα για τη δουλεια ο άντρας μου κοιμήθηκε…άρα κ εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος για να είμαι ειλικρινής…αλλά Παρολαυτα δεν αγχώνομαι καθόλου αυτό τον μήνα γιατί ήδη έχω βάλει ραντεβού με άλλο γιατρο αρχές Ιανουάριου πρέπει να κάνω κ εξετάσεις όποτε αυτό το μήνα η αλήθεια είναι ότι δεν με απασχολεί πολύ!!! Εύχομαι αυτες οι ημερες να ήταν οι τυχερές σου :) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Καλή σου μέρα κορίτσι...ελπίδες σίγουρα έχεις...δεν λένε ότι το σπέρμα ζει τουλάχιστον 2 24ωρα?Λένε...οπότε σίγουρα υπάρχουν ελπίδες...Εύχομαι πρωτοχρονιάτικο δώρο.Εγώ πάλι εχτές μου έδειξε θετικό και είναι 4 βράδυα συνεχόμενα οι επαφές..χαχαχα και περιμένω και σήμερα..τον έχω ξεκάνει τον έρμο...όχι ότι δεν του αρέσει βέβαια και παραπονιέται!!!

ουαουυυ 4 φορές σερι;;; σίγουρα το έχετε το μπεμπέ....  @enjoy σε ευχαριστώ κορίτσι μου...μακάρι αλλά δεν το βλέπω....

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου μην αγχώνεσαι αν δεν είναι αυτό το μήνα θα είναι τον επόμενο!!! Η καθημερινότητα είναι τόσο δύσκολη που η αλήθεια πολλές φορές δεν έχουμε τις επαφές που θελουμε αλλά κάνουμε ότι μπορούμε…εμεις αυτό το μήνα είχαμε μόνο 2 ημερες στις γόνιμες τώρα όσον αφορά τις μη γόνιμες είχαμε περισσότερες χαχαχα !! Εγώ είχα θετικό τεστ Παρασκευή και είχαμε επαφή Παρασκευή και Σάββατο…ήθελα κ Κυριακή αλλά μέχρι να κάνω κάτι δουλειες που είχα για τη δουλεια ο άντρας μου κοιμήθηκε…άρα κ εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος για να είμαι ειλικρινής…αλλά Παρολαυτα δεν αγχώνομαι καθόλου αυτό τον μήνα γιατί ήδη έχω βάλει ραντεβού με άλλο γιατρο αρχές Ιανουάριου πρέπει να κάνω κ εξετάσεις όποτε αυτό το μήνα η αλήθεια είναι ότι δεν με απασχολεί πολύ!!! Εύχομαι αυτες οι ημερες να ήταν οι τυχερές σου :) 

Μια χαρά είναι η επαφές σου πάντως... Πάμε δυναμικά...Όπως λέει κ η @enjoy να προλάβουμε το επόμενο λεωφορείο...

Επίσης έχω μια απορία όταν έχουμε τον πόνο ωορρηξίας...Μετά από πόσες ώρες γίνεται;;;;

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου μην αγχώνεσαι αν δεν είναι αυτό το μήνα θα είναι τον επόμενο!!! Η καθημερινότητα είναι τόσο δύσκολη που η αλήθεια πολλές φορές δεν έχουμε τις επαφές που θελουμε αλλά κάνουμε ότι μπορούμε…εμεις αυτό το μήνα είχαμε μόνο 2 ημερες στις γόνιμες τώρα όσον αφορά τις μη γόνιμες είχαμε περισσότερες χαχαχα !! Εγώ είχα θετικό τεστ Παρασκευή και είχαμε επαφή Παρασκευή και Σάββατο…ήθελα κ Κυριακή αλλά μέχρι να κάνω κάτι δουλειες που είχα για τη δουλεια ο άντρας μου κοιμήθηκε…άρα κ εγώ περιμένω να μου έρθει η περίοδος για να είμαι ειλικρινής…αλλά Παρολαυτα δεν αγχώνομαι καθόλου αυτό τον μήνα γιατί ήδη έχω βάλει ραντεβού με άλλο γιατρο αρχές Ιανουάριου πρέπει να κάνω κ εξετάσεις όποτε αυτό το μήνα η αλήθεια είναι ότι δεν με απασχολεί πολύ!!! Εύχομαι αυτες οι ημερες να ήταν οι τυχερές σου :) 

σε ευχαριστώπολύ.κοριτσι μου μακάρι όλες να τα καταφέρουμε αυτόν το μήνα...Όμως εγώ δεν είμαι αισιόδοξη με αυτό το άγχος που έχω...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

@helensam έχεις ανοίξει  3 θέματα τα οποία επειδή δεν απαντιουνται κιολας σε λιγο δεν θα φαίνονται καν στις πρόσφατες εμφανίσεις με αποτέλεσμα να μην τα δει καποιος... έλα εδώ στο παρεάκι και εδώ συζητιούνται όλα τα θέματα που σε απασχολούν περί σύλληψης... κορίτσια έρχεται νεο Μέλος!!!! Σας παρακαλώ σας θέλω ενεργές ότι μπορεί η καθεμία να βοηθήσει.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσι μου , πως μπορώ να έρθω σε προσωπική συνομιλία μαζί σου ;;; Θέλω λίγο να με βοηθήσεις στο πως μπορώ να είμαι ενεργή κ να βλέπω καθημερινά τις συζητήσεις μας !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , helensam είπε:

Κορίτσι μου , πως μπορώ να έρθω σε προσωπική συνομιλία μαζί σου ;;; Θέλω λίγο να με βοηθήσεις στο πως μπορώ να είμαι ενεργή κ να βλέπω καθημερινά τις συζητήσεις μας !

Εδώ λίγο πιο κάτω από το μνμ πατα παρακολούθηση θέματος!!

Στο μενού --> προφιλ--> διαχειριση θεματων που παρακολουθω βλεπεις τα θεματα που πατακολουθεις αν εχουν νεα...

Πάνω δεξιά στο.μενου έχει φακελάκι όπου έρχονται προσωπικά μνμτα.

Σου στέλνω πμ(προσωπικό μνμ) ότι χρειάζεσαι.. 

Μενου-->καμπανάκι ειδοποιήσεις στα θέματα που παρακολουθείς!!!

Καλώς μας ήρθες και εύχομαι τον επόμενο κιολας μην να κρατάς υπερυχο με νινακι!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, helensam είπε:

Κορίτσι μου , πως μπορώ να έρθω σε προσωπική συνομιλία μαζί σου ;;; Θέλω λίγο να με βοηθήσεις στο πως μπορώ να είμαι ενεργή κ να βλέπω καθημερινά τις συζητήσεις μας !

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κ σύντομα με ένα θετικό τεστ σου εύχομαι όπως κ σε όλες μας...

  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

κοριτσια μου καλημέρα...τι κανετε; να σας ρωτήσω... όσες έχετε χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας ποτε είχατε επαφές αφού χαμογελουσε;;; είχαμε Τρίτη Πέμπτη κ Σάββατο που χαμογέλασε...Κυριακή δεν τα κατάφερα...λέτε να έχω ελπιδες;;; το σαββατο το απόγευμα είχα πόνο ωορρηξίας...

βάση με τον πόνο ωορρηξίας κ το τεστ εγω δεν περιμενω 1 γεναρη...

άγχος στο φουλ είναι,δεν πιστεύω να τα καταφέραμε...:(

Σίγουρα υπάρχουν ελπίδες. Η αλήθεια είναι πως με τις υποχρεώσεις της καθημερινότητας είναι λίγο δύσκολο να τηρηθούν τα προγράμματα που φτιάχνουμε για επαφές κλπ. αλλά μία αρκεί. Εύχομαι να την έχεις πετύχει και να έχεις σύντομα πολύ ευχάριστα νέα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Σίγουρα υπάρχουν ελπίδες. Η αλήθεια είναι πως με τις υποχρεώσεις της καθημερινότητας είναι λίγο δύσκολο να τηρηθούν τα προγράμματα που φτιάχνουμε για επαφές κλπ. αλλά μία αρκεί. Εύχομαι να την έχεις πετύχει και να έχεις σύντομα πολύ ευχάριστα νέα.

μακάρι κοριτσάρα μου... Δεν είμαι στα καλύτερα μου μετά την παλλινδρομη...πιστεύω το έχετε καταλάβει...:sad:

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...