Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

Πιθανοτητα εγκυμοσύνης


Valia32

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας!Γραφω πρωτη φορα εδω  γιατι ηθελα να ρωτησω τη γνωμη σας για κατι. Εγω κι ο αντρας μου εχουμε ουρεοπλασμα περιπου 2 χρονια πανω κατω γιατι ολο παιρναμε vibramicin αλλα ο αντρας μου δεν επαιρνε ποτε σωστα την αντιβιωση και δεν εφευγε και στο τελος τα παρατησαμε γιατι ο γυναικολογος μου μου ελεγε οτι δεν ειναι τιποτα. Πριν λιγο καιρο αρχισαμε να προσπαθουμε για παιδακι αλλα τιποτα. Εντωμεταξυ ο αντρας μου ειχε καποια συμπτωματα κι ετσι πηγε στο γιατρο και του βρηκε το ουρεοπλασμα και του ειπε αντιβιωση και μετα απο 3μηνες προσπαθειες γιατι τωρα τα σπερματοζωαρια του δεν θα ειναι "ζωντανα".Ωστοσο εμεις ειχαμε επαφη πριν λιγο καιρο χωρις προφυλαξη αλλα τραβηχτηκε.Και τωρα εχω 2 μερες καθυστερηση. Πιστευετε οτι παρολα αυτα υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης ?Φοβαμαι να κανω τεστ γιατι το θελω πολυ και θα απογοητευτω παλι και ειπα να περιμενω μερικες μερες ακομα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Valia32 είπε:

Κοριτσια γεια σας!Γραφω πρωτη φορα εδω  γιατι ηθελα να ρωτησω τη γνωμη σας για κατι. Εγω κι ο αντρας μου εχουμε ουρεοπλασμα περιπου 2 χρονια πανω κατω γιατι ολο παιρναμε vibramicin αλλα ο αντρας μου δεν επαιρνε ποτε σωστα την αντιβιωση και δεν εφευγε και στο τελος τα παρατησαμε γιατι ο γυναικολογος μου μου ελεγε οτι δεν ειναι τιποτα. Πριν λιγο καιρο αρχισαμε να προσπαθουμε για παιδακι αλλα τιποτα. Εντωμεταξυ ο αντρας μου ειχε καποια συμπτωματα κι ετσι πηγε στο γιατρο και του βρηκε το ουρεοπλασμα και του ειπε αντιβιωση και μετα απο 3μηνες προσπαθειες γιατι τωρα τα σπερματοζωαρια του δεν θα ειναι "ζωντανα".Ωστοσο εμεις ειχαμε επαφη πριν λιγο καιρο χωρις προφυλαξη αλλα τραβηχτηκε.Και τωρα εχω 2 μερες καθυστερηση. Πιστευετε οτι παρολα αυτα υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης ?Φοβαμαι να κανω τεστ γιατι το θελω πολυ και θα απογοητευτω παλι και ειπα να περιμενω μερικες μερες ακομα.

 

Δεν είμαι γιατρός αλλά δεν νομίζω πως το ουρεοπλασμα από μόνο του θα φέρει υπογονιμοτητα... Σίγουρα ο γιατρός ξέρει όχι εμείς. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...