Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 15/5/2024 at 10:53 ΠΜ, Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Μπήκα μετά από τόσο καιρό! Angot με το καλό ευχομαι!! Πάλεψα και γώ με πρόωρες συσπάσεις αλλά όλα πήγαν καλά τελικά. Ευχομαι ένα γερό και δυνατό μωρό!

Σύλληψη με πρόκληση ωορρηξίας...


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Διαβάζω το φόρουμ εδώ και πάρα πολύ καιρό και τώρα ήρθε η στιγμή να κάνω την πρώτη μου ανάρτηση και να μοιραστώ κ εγώ μαζί σας την δική μου αγωνία...

Είμαι 42 ετών και προσπαθούμε εδώ και λίγους μήνες για δεύτερο μωράκι... Λόγο ηλικίας, αφού είδαμε ότι δεν έχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα, μπήκαμε σε μια σειρά εξετάσεων. Οι εξετάσεις του συζύγου άψογες, εμένα όμως είναι εξαιρετικά χαμηλή η ΑΜΗ μου, έτσι συμφωνήσαμε με τον γιατρό μου, αφού κάναμε πρώτα σαλπιγγογραφια και ήταν και οι δύο σάλπιγγες κλειστές, να κάνουμε πρόκληση ωορρηξίας και να προσπαθήσουμε με επαφές για 3 μήνες ακόμα...

Είναι κάποια άλλη κοπέλα σε παρόμοια φάση? Γενικά εμπειρίες από μια τέτοια διαδικασία???

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Millou είπε:

Καλησπέρα σας! Διαβάζω το φόρουμ εδώ και πάρα πολύ καιρό και τώρα ήρθε η στιγμή να κάνω την πρώτη μου ανάρτηση και να μοιραστώ κ εγώ μαζί σας την δική μου αγωνία...

Είμαι 42 ετών και προσπαθούμε εδώ και λίγους μήνες για δεύτερο μωράκι... Λόγο ηλικίας, αφού είδαμε ότι δεν έχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα, μπήκαμε σε μια σειρά εξετάσεων. Οι εξετάσεις του συζύγου άψογες, εμένα όμως είναι εξαιρετικά χαμηλή η ΑΜΗ μου, έτσι συμφωνήσαμε με τον γιατρό μου, αφού κάναμε πρώτα σαλπιγγογραφια και ήταν και οι δύο σάλπιγγες κλειστές, να κάνουμε πρόκληση ωορρηξίας και να προσπαθήσουμε με επαφές για 3 μήνες ακόμα...

Είναι κάποια άλλη κοπέλα σε παρόμοια φάση? Γενικά εμπειρίες από μια τέτοια διαδικασία???

 

 

Συγνωμη..αλλα με μη διαβατες σαλπιγγες, πως σας αφησε ο γιατρος να προσπαθειτε φυσιολογικα? Απο που θα περασουν τα σπερματοζωαρια? Οι σαλπιγγες ειναι ο μονος δρομος για να περασει κ να κατευθυνθει στη μητρα… Εκτος απο αμη, εκανες κ τις υπολοιπες εξετασεις? Fsh, lh, e2? Ο θυρεοειδης σου ειναι ενταξει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , tina79 είπε:

Συγνωμη..αλλα με μη διαβατες σαλπιγγες, πως σας αφησε ο γιατρος να προσπαθειτε φυσιολογικα? Απο που θα περασουν τα σπερματοζωαρια? Οι σαλπιγγες ειναι ο μονος δρομος για να περασει κ να κατευθυνθει στη μητρα… Εκτος απο αμη, εκανες κ τις υπολοιπες εξετασεις? Fsh, lh, e2? Ο θυρεοειδης σου ειναι ενταξει?

Οι σάλπιγγες άνοιξαν με την σαλπιγγογραφια. Ο θυρεοειδής μου είναι εντάξει. Άλλες εξετάσεις δεν μου έβαλε να κάνω. Έχω Ίδη ένα παιδάκι 2 ετών και είχα και άλλη εγκυμοσύνη που παλινδρομησε... 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...