Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

Σχεδον εγκυος;;


Recommended Posts

On 8/11/2021 at 11:55 ΜΜ, MumMaria είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου,εγώ έτσι έμεινα έγκυος στην κόρη μου.6η μέρα περιόδου,με 28αρι κύκλο ,ΑΛΛΑ θήλαζα τον μεγάλο μου οπότε παίζει σίγουρα ρόλο ότι δεν ήταν σταθερός τότε.

Θα σου έλεγα ότι έχεις λίγες πιθανότητες αν ο κύκλος σου είναι 28-33. Αν δεις κάποια καθυστέρηση,πάνε για χοριακη άμεσα. Και αν δεν θέλεις μωράκι,την επόμενη φορά λίγο προσοχή παραπάνω για να μην έχεις αλλα τρεχαματα. Φιλικά φυσικά;)

πολυ σωστα τα λες

κ τωρα που το ειδα απο σενα,θυμηθηκα οτι κ εγω εμεινα 10η μερα,αλλα θηλαζα την κορη μου 18μ,αν κ η περιοδος μου ηταν σχετικα σταθερη για εναν χρονο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τελευταία περίοδο 28/10 και ήρθαμε σε επαφή την 8η-9η και 11η ημέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι ασταθής γενικά, από 28 έως και 40 μέρες..δεν καταλαβαίνω την ωορρηξία μου το μόνο που είδα χθες και προχθές είναι έντονη βλέννα αυτό που λέμε σαν ασπράδι αυγού..  έχω μπερδευτεί, λέτε να υπάρχει πιθανότητα;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Shine12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τελευταία περίοδο 28/10 και ήρθαμε σε επαφή την 8η-9η και 11η ημέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι ασταθής γενικά, από 28 έως και 40 μέρες..δεν καταλαβαίνω την ωορρηξία μου το μόνο που είδα χθες και προχθές είναι έντονη βλέννα αυτό που λέμε σαν ασπράδι αυγού..  έχω μπερδευτεί, λέτε να υπάρχει πιθανότητα;

εγω θα σου πω να συνεχισετε τις επαφες

πριν γεννησω πρωτη φορα ειχα μεγαλο κυκλο,35αρη,κ ειχα μεινει εγκυος μετα την 21η μερα

νομιζω η βλεννα που λες ειναι σημαδι ωορρηξιας

αλλιως μπορεις να παρεις τεστ ωορρηξιας για να το βλεπεις

αλλιως το πιο σιγουρο,μια βδομαδα μετα την περιοδο μεχρι 10μερες πριν την επομενη,πολλες επαφες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Shine12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τελευταία περίοδο 28/10 και ήρθαμε σε επαφή την 8η-9η και 11η ημέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι ασταθής γενικά, από 28 έως και 40 μέρες..δεν καταλαβαίνω την ωορρηξία μου το μόνο που είδα χθες και προχθές είναι έντονη βλέννα αυτό που λέμε σαν ασπράδι αυγού..  έχω μπερδευτεί, λέτε να υπάρχει πιθανότητα;

Αν εχεις κυκλο 28-40 οι επαφες σου ειναι λιγο νωρις.Η 11η ειναι οριακα(σε κυκλο 28αρη).Αν μπορεις συνεχισε τις επαφες.Τα υγρα κατι λενε.Κανε ενα τεστακι ωορηξιας αν μπορεις.Η κανε υπερηχο.Επαφες ανα 2 μερες και θα εισαι μεσα.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...