Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πάλι έγκυος;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Είμαι παλιο μέλος της ομάδας και έχω ήδη 2  παιδάκια..το μικρο μου είναι 9 μηνών.. Με το σύζυγό μου έχουμε επαφές χωρίς προφύλαξη. Εδώ κ μια εβδομάδα έχω ενοχλήσεις σαν να μου έρχεται περίοδος χαμηλά αλλά τίποτα.. έκανα κ ένα τεστ αλλά ήταν αρνητικο. Περίοδο δεν έχω ακόμα οπότε δεν μπορώ να φανταστώ αν θα μπορούσα να είμαι πάλι έγκυος.. επίσης θηλάζω ακόμα..Ποια η γνώμη σας; έχει τύχει σε καμια;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι παλιο μέλος της ομάδας και έχω ήδη 2  παιδάκια..το μικρο μου είναι 9 μηνών.. Με το σύζυγό μου έχουμε επαφές χωρίς προφύλαξη. Εδώ κ μια εβδομάδα έχω ενοχλήσεις σαν να μου έρχεται περίοδος χαμηλά αλλά τίποτα.. έκανα κ ένα τεστ αλλά ήταν αρνητικο. Περίοδο δεν έχω ακόμα οπότε δεν μπορώ να φανταστώ αν θα μπορούσα να είμαι πάλι έγκυος.. επίσης θηλάζω ακόμα..Ποια η γνώμη σας; έχει τύχει σε καμια;;

το οτι θηλαζεις δ σημαινει οτι δ μπορεις να μεινεις εγκυος

μπορει να εκανες την πρωτη ωορρηξια κ να εμεινες ηδη,η να ειναι οτι θα ερθει η πρωτη περιοδος

κ συνηθως οταν θηλαζεις δ ειναι αμεσως σταθερος ο κυκλος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , vikib είπε:

το οτι θηλαζεις δ σημαινει οτι δ μπορεις να μεινεις εγκυος

μπορει να εκανες την πρωτη ωορρηξια κ να εμεινες ηδη,η να ειναι οτι θα ερθει η πρωτη περιοδος

κ συνηθως οταν θηλαζεις δ ειναι αμεσως σταθερος ο κυκλος

Όχι ίσα ίσα το αντίθετο εννοώ όταν θηλάζεις εχεις κ πιο πολλές πιθανότητες να μείνεις έγκυος ξέρω.. προσωπικά δεν μου έχει ερθει περίοδος από όταν εμεινα έγκυος στο 2ο μου μωρακι οποτε περίπου 19 μήνες.. για αυτό εννοώ πως δεν μπορώ να καταλάβω αν θα μπορούσα να είμαι κ τωρα παλι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ani ani είπε:

Όχι ίσα ίσα το αντίθετο εννοώ όταν θηλάζεις εχεις κ πιο πολλές πιθανότητες να μείνεις έγκυος ξέρω.. προσωπικά δεν μου έχει ερθει περίοδος από όταν εμεινα έγκυος στο 2ο μου μωρακι οποτε περίπου 19 μήνες.. για αυτό εννοώ πως δεν μπορώ να καταλάβω αν θα μπορούσα να είμαι κ τωρα παλι

ναι,ετσι ειναι

αν εμεινες μαλλον θα αργησεις να το καταλαβεις

ισως να εχεις τπτ τσιμπηματακια στο στηθος

μηπως ειχες παει προσφατα στο γιατρο;

δ ξερω κτ αλλο που μπορει να σε βοηθησει να το καταλαβεις,εμενα μου ερχοταν παντα νωρις μετα τον τοκετο η περιοδος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , vikib είπε:

ναι,ετσι ειναι

αν εμεινες μαλλον θα αργησεις να το καταλαβεις

ισως να εχεις τπτ τσιμπηματακια στο στηθος

μηπως ειχες παει προσφατα στο γιατρο;

δ ξερω κτ αλλο που μπορει να σε βοηθησει να το καταλαβεις,εμενα μου ερχοταν παντα νωρις μετα τον τοκετο η περιοδος

Ναι έχεις δίκιο.. εμένα κ στο 1ο μου ήρθε κάπου στα 2 χρόνια όπου κ αποθηλασα μετά από λίγο....πάντως είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα ακόμα ούτε που έχει ξεπεταχτει το 2ο κ ο πρώτος είναι σχεδόν 4ετων....βοήθεια ααα.. ρε κορίτσια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Ani ani είπε:

Ναι έχεις δίκιο.. εμένα κ στο 1ο μου ήρθε κάπου στα 2 χρόνια όπου κ αποθηλασα μετά από λίγο....πάντως είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα ακόμα ούτε που έχει ξεπεταχτει το 2ο κ ο πρώτος είναι σχεδόν 4ετων....βοήθεια ααα.. ρε κορίτσια.....

ναι λογικο να εισαι λιγο σε σοκ

πιστευω σε μια βδομαδα θα εχει ξεκαθαρισει το θεμα

ευχομαι να εχεις την καλυτερη εξελιξη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , vikib είπε:

ναι λογικο να εισαι λιγο σε σοκ

πιστευω σε μια βδομαδα θα εχει ξεκαθαρισει το θεμα

ευχομαι να εχεις την καλυτερη εξελιξη!

Σε ευχαριστώ πολύ! Εντάξει όπως κ να έχει θα χαρούμε..ότι καλύτερο σε όλες σας εύχομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...