Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

Δυσκολη μέρα..


Recommended Posts

On 21/12/2021 at 7:10 ΜΜ, Γεωργία1901 είπε:

Καλησπέρα! Πριν 1 μήνα περίπου έμαθα ότι είμαι έγκυος ! Να σημειώσω πως έμεινα έγκυος ύστερα από 10 μήνες γέννας (1ο παιδάκι) ! Χθες στην επίσκεψη στο γυναικολόγο μου (2ο ραντεβού) διαπιστώθηκε πως δεν υπάρχει καρδιακή λειτουργία ! Μου έδωσε την επιλογή 1) να περιμένω να αποβάλλω μόνη μου 2) να γίνει απόξεση μήτρας! Διάλεξα απόξεση γιατί δεν θα άντεχα να αποβάλω μόνη μου σπίτι μου.. υπάρχει κάποια μανούλα πού να το έχει βιώσει αυτό; Πώς το αντιμετώπισε και της προέκυψαν προβλήματα; Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην το περάσει καμία γυναίκα.

καλησπερα γεωργια στις  5/12 εμαθα οτι ειμαι εγγυος και   στις 17/12 δυστιχος απεβαλα  και ο γιατρος μ εκανε αποξεση .... ηταν η πρωτη μου φορα  που εμεινα εγγυος και ηταν πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο σε καταλαβαινω πως νιοθεις........ειναι  πολυ  δυσκολο ολο αυτο για μια γυναικα ..... σου ευχομαι συντομα να δεις ενα θετικο τεστ εγγυμοσινης κοριτσι  μ...και ολα να πανε καλα αυτηντην φορα.... :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...