Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συνδιασμός ονομάτων


Recommended Posts

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά με υγεία!!! Θα ήθελα την βοήθεια σας για συνδιασμό ονομάτων Ολγα-Ζωη!! Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτααα!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Παναγιώτα1990 είπε:

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά με υγεία!!! Θα ήθελα την βοήθεια σας για συνδιασμό ονομάτων Ολγα-Ζωη!! Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτααα!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!

Καλή χρονιά με υγεία και το Όλια είναι πολύ ωραιο..δεν ξέρω βέβαια αν παραπέμπει σε αυτά τα 2 ...


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Τσιτσινα είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά με υγεία και πολλά χαμόγελα! Δύσκολος συνδιασμός.... Ζώγια ή Ζώλγα ίσως. Νομίζω το Ζώγια είναι πιο εύηχο. 

Σας ευχαριστώ πολύ είναι ιδιαίτερα και τα δύο δεν τα έχω ακούσει ξανά! Θα το σκεφτώ όμως...  είναι πολύ δύσκολος συνδυασμός.. δεν έχουμε πολλές επιλογές!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...