Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Επιλογή γιατρού..


Nantiaki

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Εύχομαι με το καλό!! 

Είμαι στον 5ο μήνα, το έψαξα αρκετά κι έχω καταλήξει σε δύο γιατρούς.. 

Δεδουλης και Πετρογιαννης. Τους γνωρίζετε; έχετε άποψη; εμπειρία τοκετού ίσως; 

Σας ευχαριστω πολυυυ:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Αρχικα με το καλο! τον 1ο δεν τον γνωριζω. αλλαξα γυναικολογο στη 2η μου εγκυμοσυνη που ειμαι τωρα στον 7ο κ πηγα στον Κυριο Πετρογιαννη. εχω να πω μονο τα καλυτερα κ για τον ιδιο κ για το προσωπικο του. δε θα προσπαθησει να σε εκμεταλλευτει.σε εξεταζει με καθε λεπτομερεια κ ειναι παντα εκει για σενα. ειναι πανω απ ολα ανθρωπος. εγω πηγα εκει σαν 2η γνωμη γιατι ο γυναικολογος μου κ ο εμβρυολογος που εκανα αυχενικη δε μ φερθηκαν καλα κ προσπαθησαν να με εκμεταλλευτουν οικονομικα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 22/1/2022 at 8:58 ΠΜ, Inaki1991 είπε:

Καλημερα! Αρχικα με το καλο! τον 1ο δεν τον γνωριζω. αλλαξα γυναικολογο στη 2η μου εγκυμοσυνη που ειμαι τωρα στον 7ο κ πηγα στον Κυριο Πετρογιαννη. εχω να πω μονο τα καλυτερα κ για τον ιδιο κ για το προσωπικο του. δε θα προσπαθησει να σε εκμεταλλευτει.σε εξεταζει με καθε λεπτομερεια κ ειναι παντα εκει για σενα. ειναι πανω απ ολα ανθρωπος. εγω πηγα εκει σαν 2η γνωμη γιατι ο γυναικολογος μου κ ο εμβρυολογος που εκανα αυχενικη δε μ φερθηκαν καλα κ προσπαθησαν να με εκμεταλλευτουν οικονομικα. 

Ισχύει ότι είναι έντιμος και δεν εκμεταλλευεται καταστάσεις, κι εγώ αυτό έχω εισπράξει. Επίσης, νομίζω πως είναι λεπτομερής, κάτι που εμένα με καθησυχάζει.. Όπως κατάλαβες, ο κ. Πετρογιαννης είναι η επιλογή μου τελικά.. Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και σου εύχομαι με το καλό!!! Όταν με το καλό γεννήσεις, στείλε μας να μας πεις την εμπειρία σου αν θέλεις! Εγώ μπαίνω στην 25η βδομάδα αύριο... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!Μόλις μπήκα κ εγώ στον 5ο και έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά με το θεμα γιατρός δυστυχώς δεν έκανα σωστές επιλογές.Μετα από πολύ σκέψη και πολύ ψάξιμο σήμερα έχω ραντεβού με τον Κο Σαλακο.Ξερω ότι υπάρχουν πολλοί καλοί γιατροί αλλά για τον συγκεκριμένο μου είπαν ότι είναι και πολύ καλός άνθρωπος.Εχει κάποια εμπειρία να μου πει τη γνώμη της?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ψάχνω κι εγω για γιατρό ει δυνατόν στα νότια προάστια.

Ψάχνοντας στο φόρουμ βρήκα αναφορές κι μια κυρία Σπυριδούλα Ψαρρού στην Γλυφάδα στην οποία σκέφτομαι να κάνω κρούση. Θα ήθελα ομως αν υπάρχει και μια δεύτερη επιλογή να την ακούσω, θέλω πραγματικά να είμαι σίγουρη για την επιλογή μου (οποιος καεί από τον χυλό που λένε...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχοντας κάνει κι ένα ψάξιμο παραπάνω λόγω του ότι είμαι στο χώρο, πίνω νερό στο όνομα του κυρίου Σύνδου στο Αλεξάνδρα. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα, και ως γιατρό και ως άνθρωπο. Βέβαια δεν ξέρω αν αναλαμβάνει γυναίκες σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη, δεν έχω ιδέα επ' αυτού. Ως συνάδελφος και με πικρή εμπειρία από τον προηγούμενο τοκετό, έχω αποφασίσει ότι θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο. Αλλά ξέρω ότι κι αυτό δεν είναι δεσμευτικό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
On 28/4/2022 at 3:42 ΜΜ, Ολετ είπε:

Ψάχνω κι εγω για γιατρό ει δυνατόν στα νότια προάστια.

Ψάχνοντας στο φόρουμ βρήκα αναφορές κι μια κυρία Σπυριδούλα Ψαρρού στην Γλυφάδα στην οποία σκέφτομαι να κάνω κρούση. Θα ήθελα ομως αν υπάρχει και μια δεύτερη επιλογή να την ακούσω, θέλω πραγματικά να είμαι σίγουρη για την επιλογή μου (οποιος καεί από τον χυλό που λένε...)

 

On 28/4/2022 at 3:48 ΜΜ, Melie είπε:

Εγώ έχοντας κάνει κι ένα ψάξιμο παραπάνω λόγω του ότι είμαι στο χώρο, πίνω νερό στο όνομα του κυρίου Σύνδου στο Αλεξάνδρα. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα, και ως γιατρό και ως άνθρωπο. Βέβαια δεν ξέρω αν αναλαμβάνει γυναίκες σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη, δεν έχω ιδέα επ' αυτού. Ως συνάδελφος και με πικρή εμπειρία από τον προηγούμενο τοκετό, έχω αποφασίσει ότι θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο. Αλλά ξέρω ότι κι αυτό δεν είναι δεσμευτικό. 

 

On 28/4/2022 at 3:48 ΜΜ, Melie είπε:

Εγώ έχοντας κάνει κι ένα ψάξιμο παραπάνω λόγω του ότι είμαι στο χώρο, πίνω νερό στο όνομα του κυρίου Σύνδου στο Αλεξάνδρα. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα, και ως γιατρό και ως άνθρωπο. Βέβαια δεν ξέρω αν αναλαμβάνει γυναίκες σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη, δεν έχω ιδέα επ' αυτού. Ως συνάδελφος και με πικρή εμπειρία από τον προηγούμενο τοκετό, έχω αποφασίσει ότι θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο. Αλλά ξέρω ότι κι αυτό δεν είναι δεσμευτικό. 

Καλησπέρα κορίτσια! Είδα το σχόλιο για την Σπυριδούλα Ψαρρού και δεν μπόρεσα να μην απαντήσω. Η κυρία είναι αντιεπαγγελματίας, δεν θα την ξαναπρότεινα ΠΟΥΘΕΝΑ! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...