Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Πονοκέφαλος και ζάλη


Katrin85

Recommended Posts

1 hour ago, Lovelove είπε:

Καλημερα κορίτσι σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης? Μην χάνεις τις ελπίδες σου παντος ξέρεις πόσες κοπέλες έχουν κάνεις τεστ και έχει βγει αρνητικό και εβγενε αρνητικο γτ δεν είχε ανέβει η ορμόνη  όσο χρειαζόταν ώστε το τεστ να το ανηχνευσει και να βγει θετικό α φτάσεις τις 4 μέρες καθυστέρησης ξανακανει ένα ακόμα αμα θες ....αλλά και έγγυος να μην είσαι μην απογοητεύεσε.....και  εντελη αν  σου έρθει η περίοδος και σταματήσει η ζάλη και ο πονοκέφαλος πυστευω δεν είναι κάτι το παθαίνω και εγώ όταν είναι να αδιαθετησω αλλά πηγενε σε ένα γιατρό για να σου φύγει και το ανχος εγώ είχα πάει και είχα κάνει εξετάσεις αίματος τότε και είχαν βγει πεντακάθαρες ....

Ναι κορίτσι μου η πρωτη μερα καθυστέρησης είναι , εννοείται θα παω σε γιατρό!!! Σ ευχαριστώ πολυ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , Katrin85 είπε:

Ναι κορίτσι μου η πρωτη μερα καθυστέρησης είναι , εννοείται θα παω σε γιατρό!!! Σ ευχαριστώ πολυ 

Να είσαι καλά κοπέλα μου  οπότε θες   να μηλησουμε στήλε μ  

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...