Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

35 minutes ago, winspert said:

@AnnaChΤον κο Μακράκη τον συστήνω ανεπιφύλακτα...Ειναι ενας πολυ ηρεμος ανθρωπος που σου βγαζει μια σιγουρια...Και φυσικα ειναι αψογος επιστημονας...Αυτος με βοηθησε να αποκτησω το γιο μου...Οσον αφορά τον κο Σφακ δεν εχω ακομα σχηματισει προσωπική άποψη...Απο αυτα που ακουω θεωρω πως ειναι καλος ..Απο κοντα θα τον γνωρίσω την Τρίτη...

Έχεις ωοληψία την Τρίτη; Καλή επιτυχία εύχομαι 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, happiness79 είπε:

Ναι, το είδα! Ευχαριστώ πολύ @Troia!!! Βρήκα από άλλη ακύρωση και θα πάω αύριο! @AnnaCh μήπως εσύ???  

Αύριο κιόλας!!! Συμβουλή: οργάνωσε τις εξετάσεις σου σε ντοσιέ χώρια τις δικές σου χώρια του άντρα σου ώστε να μπορείς να βρίσκεις εύκολα ό,τι σου ζητάει η γιατρός. Επίσης θα σε ρωτήσει για οικογενειακό ιστορικό, περισσότερο της δική σου οικογένειας, καλό είναι να τα γνωρίζεις αυτά. Τέλος να πας πιο νωρίς στο νοσοκομείο γιατί πρεπει να περάσεις από το ταμείο πριν και έχει πολύ κόσμο. 30 με 45᾽νωρίτερα είναι καλά. Περιμένουμε εντυπώσεις.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Troia είπε:

Αύριο κιόλας!!! Συμβουλή: οργάνωσε τις εξετάσεις σου σε ντοσιέ χώρια τις δικές σου χώρια του άντρα σου ώστε να μπορείς να βρίσκεις εύκολα ό,τι σου ζητάει η γιατρός. Επίσης θα σε ρωτήσει για οικογενειακό ιστορικό, περισσότερο της δική σου οικογένειας, καλό είναι να τα γνωρίζεις αυτά. Τέλος να πας πιο νωρίς στο νοσοκομείο γιατί πρεπει να περάσεις από το ταμείο πριν και έχει πολύ κόσμο. 30 με 45᾽νωρίτερα είναι καλά. Περιμένουμε εντυπώσεις.

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις!! Σε ποια ημέρα θα κάνεις την ωοληψια την Τρίτη ;

Για πρώτη φορα 17η μερα...Εχει παει ο κύκλος μου πισω μαλλον... Ευχαριστώ πολύ

πρίν από 19 λεπτά , playbunny είπε:

Όλα να πάνε τέλεια!! Θα αναμένουμε νέα και εντυπώσεις. 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , winspert είπε:

Για πρώτη φορα 17η μερα...Εχει παει ο κύκλος μου πισω μαλλον... Ευχαριστώ πολύ

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Καλή επιτυχία ,αναμένουμε νέα σου !!! Να πάνε όλα τέλεια! 

Κορίτσια μου γενικά ,από ποια ημέρα βλέπει ο γιατρός ποτέ περίπου θα γίνει ωοληψια ; Αγχώνομαι με τα της δουλειάς ...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Καλή επιτυχία ,αναμένουμε νέα σου !!! Να πάνε όλα τέλεια! 

Κορίτσια μου γενικά ,από ποια ημέρα βλέπει ο γιατρός ποτέ περίπου θα γίνει ωοληψια ; Αγχώνομαι με τα της δουλειάς ...

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εξαρτάται απο τον κυκλο σου αλλα συνηθως απο 11η ημερα μπορουν να υπολογισουν...Καποιες φορές και απο πιο νωρίς...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


49 minutes ago, winspert said:

Για πρώτη φορα 17η μερα...Εχει παει ο κύκλος μου πισω μαλλον... Ευχαριστώ πολύ

Έτσι ήταν κ μένα ο προηγούμενος κύκλος. Είναι κάποιες φορές που αργεί 3-4 μέρες. Εισαι χωρίς κανενα φάρμακο αυτή τη φορά αν δεν κάνω λάθος, σωστά; Άντε να βγει ένα καλό εμβρυάκι εύχομαι! Να νιώσεις οτι έπιασε τόπο και η αλλαγή. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Έτσι ήταν κ μένα ο προηγούμενος κύκλος. Είναι κάποιες φορές που αργεί 3-4 μέρες. Εισαι χωρίς κανενα φάρμακο αυτή τη φορά αν δεν κάνω λάθος, σωστά; Άντε να βγει ένα καλό εμβρυάκι εύχομαι! Να νιώσεις οτι έπιασε τόπο και η αλλαγή. 

Ναι..ειμαι χωρίς φαρμακα...Μακαρι γιατί με εχει αγχωσει αυτη η καθυστέρηση... Πρώτη φορα στις πααααρα πολλες ωοληψιες που εχω κανει να φτασω μέχρι 17η μερα...

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα και παλι! Εχω αγχωθει πολυ. Μου ειπαν να κανω 2 arvekap αντι ovitrelle (λογω κινδυνου υπερδιεγερσης) αποψε στις 23.00, και να παω στο ιασω την Τριτη στις 9.00. Να βρισκομαι δηλαδη εκει 34 ωρες μετα την ενεση. Και μεχρι να με παρουν;? αν εχουν σπασει;? δεν ειναι πολυ αργα;?; Φοβαμαι παρα πολυ.. Εσεις τι λετε;? εχει κανει καποια arvekap αντι ovitrelle??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Έτσι ήταν κ μένα ο προηγούμενος κύκλος. Είναι κάποιες φορές που αργεί 3-4 μέρες. Εισαι χωρίς κανενα φάρμακο αυτή τη φορά αν δεν κάνω λάθος, σωστά; Άντε να βγει ένα καλό εμβρυάκι εύχομαι! Να νιώσεις οτι έπιασε τόπο και η αλλαγή. 

Κοριτσι μου καλη επιτυχια για αυριο ..Να πανε ολα τελεια σου ευχομαι κ να χεις τα καλυτερα αποτελεσματα❤️

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες. Μόλις γραφτηκα στο φόρουμ, αλλά σας παρακολουθώ εδώ και ένα χρόνο και αισθάνομαι σα να γνωρίζω την καθεμία σας προσωπικά. Χαίρομαι με τις επιτυχίες σας, κλαιω μαζί σας στις δύσκολες στιγμές και με εχετε βοηθησει αμέτρητες φορές ως τώρα στη δική μου πορεια. Είστε όλες ηρωίδες. Θα χαρώ να μπω στην παρέα σας. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...